Acai Berry – nuomonės ir kaina, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

grota nėra pažymėti, kad yra kažkas unikalaus apie acai:. Tai vienas iš nedaugelio vaisių, be avokadų, kad yra mononesočiųjų riebalų (MUFAS)

Nors MUFAS gali dirbti padėti išlaikyti jums jausmas patenkintas, jei norite įtraukti juos į kalorijas reguliuojančios dietos, in acai suma yra tokie maži, kad jums reikės vartoti dideliais kiekiais, kad gauti pakankamai MUFAs, sako jis. Ir ne tik tai būtų brangu būtų pridėti daug papildomų kalorijų, jis sako. (MUFAS taip pat yra alyvuogių, avokadų, riešutų, sėklų, tamsaus šokolado, sojos pupelės, linų, ir alyvuogių ir saulėgrąžų aliejus.)

Saugokitės “nemokamai” bandymai Acai svorio produktų

Ne tik Acai nebuvo įrodyta, kad svorio netekimas įgaliojimus pagal kai kuriuos skelbimus, vartotojų grupių įspėja, kad žmonės, kurie užsiregistruoti “nemokamai” bandomąją acai dietos produktų galite nusideginti.

Mokslo centras Visuomenės interesas, maisto ir mitybos watchdog grupė, neseniai paskelbė įspėjimą, kad daug bendrovių, siūlančių nemokamus tyrimus Acai dietos produktų, kurie faktiškai baigti įkrovimo klientus. Klientai paprašyta pateikti kreditinės kortelės duomenis siuntimui iš “laisvo” pavyzdys, o kai kurie iš karto buvo ištiktos su mėnesinius mokesčius nuo $ 80- $ 90.

Better Business Bureau “Šiaurės Indianos pasiūlė panašų įspėjimą prieš interneto skelbimų Acai svorio produktų.

Kas yra Acai Berry?

Auginami Amazonės upės baseine Brazilijoje acai yra tamsiai violetinė uogų, kad skonis kaip laukinių uogų ir šokolado kombinacija.

Berry antocianinų kiekis suteikia jai savo turtingą raudonos spalvos. Antocianų yra stiprūs antioksidantai, kad gali apsaugoti organizmą nuo vėžio, uždegimo, diabetas, senėjimo, neurologinių ligų, bakterinių infekcijų ir.

4 uncijų gryno Acai yra apie 100 kalorijų, geležies, kalcio, ląstelienos, vitamino A, ir 6 g riebalų – bet todėl, uogos nereikia transportuoti gerai, dauguma parduodamų komerciškai maisto produktai naudoti tik nedidelė kiekio gryno acai. Acai yra prieinama kapsulių, miltelių pavidalo, kaip sušaldytos plaušienos, ir į butelius, kokteilius ir kitų gėrimų.

Rekomenduoti  Kaip veikia Deeper gelis? Dozavimas, poveikis, šalutinis poveikis?

Jei esate svarsto pirkti acai produktus, skaityti etiketes, nes gėrimai gali būti daug pridėtinės cukraus ir kalorijų. Ir, būti pasirengę už lipdukas šokas prie parduotuvės, nes dauguma acai produktai turi Padorus kaina.

“Produktai, pagaminti iš acai yra brangūs, nes 95% uogų yra sėkla, ir tik 5% yra odos naudojamas, kad maisto ir gėrimų, sako grota.

Atminkite, kad jūs galite gauti panašiai antioksidantų turtingos visą vaisių ir daržovių už į acai kaštus ir jų natūralioje formoje (be papildomo cukraus ar kalorijų). Mėlynės, gervuogės, ir avietės yra labiau ekonomiškas pasirinkimas, užtikrinantys panašius naudą sveikatai, sako grota.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*