Alerginės ligos, alergijos

[Total: 0    Average: 0/5]

Alergija vaistams (alergija vaistais) sukelia antigeno antikūnų reakcijos, susijusios su vaisto vartojimu. Alergija nėra labiausiai paplitusi narkomanijos priežastis, tačiau ji sukelia reakcijas, kurios gali pakenkti paciento gyvenimui. Šios reakcijos yra dviejų tipų – sisteminės arba susijusios su atskirais organais. Alergijos vaistais priežastys Paprastai pačių vaistų nėra.

Astma bronchų (bronchų trachėjos)

Astma bronchų liga (bronchinė trachėja, astma bronchiale) yra kvėpavimo takų liga, pasireiškianti iškvėpimo uždegimo išpuoliais dėl bronchų raumens susitraukimo ir gleivinės edemos, atsirandant tankioms skrepliams, dažnai kartu su širdies plakimo ir triukšmingo švilpimo metu. Liga sukelia bronchų hiperaktyvumą. Ligos patogenezė yra.

Chirurgija

Morbus postsericus yra sisteminis alerginis sindromas, atsirandantis po parenterinio svetimkūnio (užsienio imunoglobulino) įvedimo. Dažniausiai pasitaikanti septinė liga pasireiškia po stabligės ar antimembraninio serumo (terapinio serumo). Po gydymo penicilinu gali pasireikšti ChAsami ligos simptomai.

Dulkių rugiai (šienligė, šienligė, apdulkintojas)

Dulkių uždegimas (šienligė, šienligė, pollinuzė) susideda iš alerginio nosies gleivinės uždegimo. Labiausiai paplitusių alergenų yra žiedadulkių, vėją augančių augalų – medžių, krūmų ir žolių, taip pat pelėsių ir grybų. dulkės, gyvūnų plaukai. Česnakai auga sezono metu klimato sąlygomis. Dauguma pacientų patiria tam tikrą simptomų intensyvumą.

Qunickego kraujagyslių edema

Qunickego (Edema angioneuroticum Quincke) kraujagyslinė edema yra staigus audinių patinimas – po oda arba po išmatomis – be odos niežėjimo ar paraudimo simptomų. Susikaupia dėl imunologinės reakcijos po oda ar plyšio audinio kapiliaruose. Qunicke kraujagyslių edemos priežastys. Dažniausia Qunicke kraujagyslių edema yra:.

Anafilaksinis šokas (anafilaksija)

Anafilaksinis šokas (anafilaksija) yra staigus ir sunkus klinikinis sisteminio pobūdžio alergijos simptomas. Tai priklauso nuo IgE antikūno reakcijos su alergenu, kuris paprastai yra vaistas arba švirkščiamas baltymas. Anafilaksinis šokas yra smarki anafilaksinė reakcija savo sunkiausioje ir sisteminėje formoje. Todėl stiprūs išleidžiami.

Susisiekite su konjunktyvitu ir akies voko uždegimu

Kontaktinis konjunktyvitas ir akies voko uždegimas yra ligos, kurias sukelia vietinė reakcija į kosmetiką, vaistus, dezinfekavimo priemones, konservantai ar kitos cheminės medžiagos (pvz., Vėžys, vėžys ir kt.). akrilas, lateksas). Kontaktinio konjunktyvito ir akių vokų simptomai Kontaktinio konjunktyvito ir akių vokų simptomai yra panašūs į atopinio konjunktyvito ir ragenos simptomus.

Fotoleracinės reakcijos

Photoallerginės reakcijos yra odos pokyčiai, susiję su cirkuliuojančiais serumo antikūnais (tiesioginės alergijos rūšis) arba pasireiškusios padidėjusio jautrumo reakcijos. Todėl jie yra imunologinės reakcijos, susijusios su saulės spinduliuotės poveikiu. Uždegimo tipo fotoaleriniai pažeidimai taip pat gali būti sukelti per burną vartojami vaistai.

Fototoksinės reakcijos

Daugumoje žmonių daugiausia žmonių susiduria su fototoksinėmis reakcijomis dėl to, kad susidaro nenuoseklioji spinduliuotė, daugiausia per ilgesnį bangos ilgį, tačiau kartu su ekspozicija daro įtaką saulės spindulių poveikiui odos paviršiui. Fototoksiškos reakcijos gali būti augalai, vaistai, cheminės medžiagos, veikiančios išorėje ant odos.

Seborėjinė egzema

Seborėjinė egzema apibrėžiama kaip visi pasikeitimai, kurie atsiranda ant odos ant riebalinio pagrindo, daugiausia plaukuotoje galvos srityje ir esant hroniškai sudirgusioms sritims. Ši egzema paprastai būna žmonėms, sergantiems seborėja. Manoma, kad ligos sukėlėjas Pityrosporum ovale yra priežastinis veiksnys. Neteisingos reakcijos mechanizmas.

Daugiaformiai šviesos diodai

Multiformuotos šviesos perkusijos pasižymi raudonais pakitimais, gabalėlių ir burbuliukų, išsikišančių virš odos paviršiaus, buvimą. Jos yra kūno dalyse, kurios nėra apsaugotos nuo saulės ir yra įprastos ligos. Veiksnys, lemiantis odos pokyčius, yra radiacija, visų pirma UVA, rečiau UVB ar du.

Piniginė egzema

Piniginė egzema yra odos pažeidimas, pasižymintis daugybe ir gana gerai atskirtų ligų protrūkių. Kai kuriais atvejais buvo įrodytas uždelsto tipo tipo padidėjęs jautrumas bakterijoms, kaip rodo teigiami odos tyrimai dėl organizme esančių bakterijų fragmentų, kurie gali būti susiję su nenustatytais veiksniais.

Drenažo egzema

Bulvių egzemai būdinga įvairių dydžių pūslelių ir gerai priveržta danga, esanti ant rankų ir kojų odos. Tai egzema, kurios metu alergenai gali būti tiek iš išorės, tiek iš kūno. Yra žinoma, kad kai kurie junginiai ir cheminės medžiagos, taip pat vietiniai vaistai gali paūmėti ar sukelti odos pažeidimus.

Alerginė bronchopulmoninė aspergiliozė

Alerginė bronchų ir plaučių aspergiliozė yra intersticinė plaučių liga, vadinama “plaučių liga”. plaučių eozinofilija. Tai būdinga tipiškoms infiltracijoms plaučių audinyje, dažniausiai žmonėms, gydantiems bronchų astmą ar cistinę fibrozę. Alerginė bronchų ir plaučių aspergiliozė yra susijusi su Aspergillus fumigatus sergančių pacientų užkrėtimu.

Alergija alergijai vabzdžiams

Alergija nuo nuodų vabzdžiams yra kai kurių žmonių organizmo reakcija, pasireiškianti ne tik vietinių simptomų (t. Y. Dažna po vabzdžių įkandimų), bet ir labiau pažengusiems, kartais ir pavojingiems pacientams. Apskaičiuota, kad intensyvesnė vietinė reakcija į vabzdžių valgymą vystosi dešimtyje žmonių procentų, o tai yra ekstremali reakcija.

Alerginės ir biocheminės kvėpavimo reakcijos

Pasaulinė sveikatos organizacija apibrėžia nepageidaujamas vaistų reakcijas, nes visos nepageidaujamos reakcijos, atsirandančios vartojant vaistą dozėmis, rekomenduojamomis kaip prevencinė, diagnozė ar gydymas, nepriklausomai nuo jų vartojimo būdo, yra apibrėžiamos. Kvėpavimo takuose šios nepageidaujamos reakcijos į vaistą sudaro kelis procentus visų atvejų.

Alerginis konjunktyvitas

Alerginis konjunktyvitas yra liga, sukelta padidėjusio jautrumo alergenui, ji gali būti ūmaus (simptomai išlieka kelias valandas arba tiek, tai atsiranda dėl sąlyčio su didelio alergeno koncentracija), sezoniniai (pvz., Su alergine reakcija į alergeną tam tikro amžiaus) arba sezoninis (pvz., esant alerginei reakcijai tam tikro amžiaus alergenui). asmenims, kurie yra alergija žiedadulkėms, gamtoje įvyksta tik tam tikru metų laiku, pavasarį ar vasarą).

Kontaktinis dermatitas

Kontaktinis dermatitas (arba kontaktinė egzema) yra būklė, kuri susidaro dėl padidėjusio jautrumo reakcijos po sąlyčio tarp odos ir cheminių ar dirginančių medžiagų. Yra alergija (susijusi su organizmo imuniniu atsaku) ir kontaktinis dermatitas nuo dirginimo (be simptominio imunologinio agento). Dažnumas.

Pavasario konjunktyvitas ir ragenos uždegimas

Pavasario konjunktyvitas ir korneitas yra lėtinės ligos, turinčios sunkių negalavimų, dėl kurių atsiranda regėjimo sutrikimas. Šių pokyčių priežastys vis dar neaiškios, kai kurie atvejai yra susiję su padidėjusiu jautrumu E antikūnams, kitiems – dėl padidėjusio baltųjų kraujo kūnelių aktyvumo.

Atopinis konjunktyvitas ir ragenotizmas

Atopinis konjunktyvitas ir korneitas dažniausiai veikia pacientus, sergančius atopiniu dermatitu (manoma, kad ši problema gali turėti įtakos net dešimtims procentų žmonių, turinčių šią odos būklę). Mechanizmas, atsakingas už akių pokyčius ir klinikinius negalavimus, nebuvo visiškai išaiškintas. Atopinio konjunktyvito simptomai Atopinis konjunktyvitas.

Milžiniškas papiliarinis konjunktyvitas

Milžiniškas papiliarinis konjunktyvitas. Milžiniškas papiliarinis konjunktyvitas yra būdingas milžiniškų karpų vystymuisi viršutinių akių viduje, kaip atsakas į svetimkūnį (ypač minkštus negrįžtamus kontaktinius lęšius). Milžiniško papiliarinio konjunktyvito simptomai yra panašūs į kitų alerginių reakcijų simptomus.

Alergija radiologiniams šešėliams

Radiologiniai atspalviai, turintys organinį jodą, gali būti joniniai (hiperosmolariniai) arba nejoniniai (hipoosmoliniai). Nedideli reakcijos dažniai, kurie pasireiškia beveik iš karto (per 60 minučių), po taikymo pasiekia net 13%. joninių agentų atveju, bet nejoninių agentų atveju jis gali siekti daugiausia 3%. švelnus.

Liszaj paprastoji lėtinė

Lėtinė oda yra liga, atsirandanti dėl odos pažeidimų, kuriuos sukelia stiprus niežėjimas, įbrėžimas ir per didelis reaktyvumas išoriniams dirgikliams. Kai kurie autoriai mano, kad liga yra lengva atopinio dermatito forma. Tačiau pagrindinis veiksnys yra psichologinis veiksnys (emocijos sukelia ar stiprina odos niežėjimą). Vadinamoji riba.

Hyde Nodular Mycosis

Haido mazgeliai erkės formuojasi panašiu mechanizmu, kaip ir lėtinės kerpės erkutės – jie yra susiję su padidėjusiu niežuliu ir nuolatiniu įbrėžimu. Tačiau šiuo atveju odos pažeidimai yra labiau išsibarstę ir būdingi mazgelių pažeidimai. Kai kuriems pacientams kraujo serume yra padidėjęs IgE klasės antikūnų (imunoglobulinų) kiekis.

Padidėjusio jautrumo reakcijos į beta-laktaminius antibiotikus

Vidutiniškai vienam iš dešimties pacientų, vartojančių beta-laktaminius antibiotikus, bendros alergijos istorijos metu pasireiškė padidėjęs jautrumas šiems vaistams. Tačiau dauguma pacientų turi neigiamų diagnostinių testų rezultatus, o bendra tolerancija šiems vaistams yra gera. Dažniausias šios grupės antibiotikas, sukeliantis padidėjusio jautrumo reakcijas, yra.

Padidėjusio jautrumo reakcijos į antibiotikus ir chemoterapiją

Nors po padidėjusio jautrumo reakcijų dažniausiai pasireiškia vartojant beta-laktaminius antibiotikus, pasireiškia pokyčių pavojus ir po kitų antibiotikų bei chemoterapistų vartojimo. Kai kurios polinkis padidina padidėjusio jautrumo reakciją (pvz., Kotirimoksazolą, vartojamą žmonėms, užsikrėtusiems ŽIV). Padidėjusio jautrumo antibiotikams simptomai i.

Profesinė egzema

Profesinė egzema yra odos liga, kurią sukelia alerginis ar ne-alerginis mechanizmas. Iš esmės tai yra kontaktinis dermatitas, kuris susidaro dėl veiksnių, su kuriais pacientas susiduria dirbdamas. Šio tipo odos pažeidimai turi visas kontaktinio dermatito savybes, paprastai jie užima sritį.

Šviesos dilgėlinė

Šviesos dilgėlinė yra retas pokyčių, vykstančių ant odos, priklausomai nuo įvairių saulės spindulių poveikio, įvairovė. Pokyčių vystymosi mechanizmas yra imunologinis. Tai liudija ilgalaikė šios ligos atsipalaidavimas dėl to, kad serumas išvalo nuo antikūnų, dėl kurių atsiranda dilgėlinė. Buvo įvykdyti bent du.

Ilgalaikiai saulės pokyčiai

Lėtinių saulės pažeidimų grupė apima 3 ligos objektus, kurie iš esmės yra tokio paties ligos proceso klinikiniai variantai, kurių intensyvumas ir pobūdis yra skirtingi. Skirtingos savybės yra patvarios šviesos reakcijos, saulės egzema ir aktino retikuloidas. Atsparios šviesos reakcijos. Atsparios šviesai būdingos reakcijos yra lėtinės egzema

Maisto alergija

Paprastai nepageidaujamos netoksiškos maisto reakcijos skirstomos į maisto alergijas, maisto netoleravimą ir pseudoalergijas (nors toksinės reakcijos susijusios su apsinuodijimo maistu veiksniu). Alergija maiste yra būklė, kai simptomai yra susiję su imunologiniais mechanizmais. Šio tipo alergijos atsiradimas priklauso nuo m. tarp kitų ……………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ..

Alerginė pneumonija

Alerginė pneumonija yra uždegiminių plaučių ligų grupė, susidedanti iš įkvėpimo veikiamų tam tikrų medžiagų, cheminių junginių ir organinių molekulių, sukeliančių išsiskyrusią imuninės sistemos reakciją žmonėms su specialiomis sąlygomis. Alerginė pneumonija yra įprasta intersticinė liga.

Atopinis dermatitas

Atopinis dermatitas yra liga, pasireiškianti būdingais odos pažeidimais, susijusiais su genetinėmis polinkėmis, susijusiomis su odos barjero sutrikimais ir vietine reakcija. Vaikai yra pagrindinės ligos aukos, tačiau taip pat gali pasitaikyti suaugusiesiems. Pagrindinė pacientų problema yra niežulys, liga yra prigimtinė.

dilgėlinė

Dilgėlinė yra būklė, kurią sukelia padidėjęs kraujagyslių pralaidumas, dėl kurio gali išsivystyti dermos ir dilgėlinės burbulas. Ligai būdingas niežėjimas, kartais daug sunkesnis. Dauguma atvejų yra ūminės (mažiau nei 6 savaitės) ir mažiau lėtinės. Apskaičiuota, kad projekte dalyvaus keliasdešimt jų.

Dilgėlinė vaskulitas

Dilgėlinė vaskulitas yra sisteminė jungiamojo audinio liga ir yra sisteminio vaskulito, kuriame vyksta mažų arterijų ir venų pokyčiai visų pirma odoje, o rečiau – ir vidaus organuose, variantas. Dilgėlinės vaskulitas būdingas dilgėlinė buvimas daugiau nei 24 valandas. Dilgėlinė vaskulitas priklauso grupei.

Vaskulitas nuo padidėjusio jautrumo

Vaskulitas nuo padidėjusio jautrumo ar leukoclastikos vaskulito yra sisteminė jungiamojo audinio liga. Tai vyksta be vidinių organų dalyvavimo, tai yra reta liga, pokyčių priežastis nėra žinoma. Dažniausiai anomalijos sutampa su kitomis ligomis, daugiausia sisteminėmis jungiamojo audinio ligomis, infekcijomis, piktybiniais navikais.

Hemolizinė anemija su šilto tipo antikūnais

Šilta hemolizinė anemija yra labiau paplitusi autoimuninės hemolizinės anemijos forma. Tai sukelia antikūnų, nukreiptų prieš savo eritrocitus, buvimas. Hemolizinė anemija gali būti pirminė ar antrinė (kitų ligų metu). Apie pusę atvejų yra susiję su ligomis.

Astma aspirinas

Astma aspirinas yra nenormalus kūno reakcija, kurią sukelia acetilsalicilo rūgštis (aspirinas ir kiti vaistai, turintys šią cheminę medžiagą). Gali atsirasti simptomai, būdingi bronchinei astmai, o kiti skundai, susiję su neįprasta kūno reakcija į vaistą (dilgėlinė, edema), gali išsivystyti po preparato paruošimo.

“Churga” ir “Strauss” grupės

Churga ir Strausso sindromai taip pat vadinami alerginiu granulomatiniu vaskulitu. Liga priklauso sisteminėms jungiamojo audinio ligoms (tiksliau, sisteminiam vaskulitui). Jis dažniausiai susijęs su mažais ir vidutiniais kraujagysliais, pacientams stebimas kitų alerginių ligų, pvz., Astmos buvimas, astmos buvimas, astmos buvimas ir tt atopinė astma ar alerginis rinitas. Jis dažnai būna serume.

Lenkimas

Narkotikų pasukimas yra klinikinis sindromas, panašus į sisteminę raudonąją vilkligę. Liga siejama su kai kurių vaistų vartojimu, tačiau ji pasireiškia retai, paprastai ji pasireiškia žmonėms, kurių amžius yra maždaug 50 metų. Kaip ir su ligomis, susijusiomis su vaistų vartojimu, padidėja moterų paplitimo pasireiškimo dažnis, kaip antai su narkotikais nesusijusiomis ligomis, ligos plitimo proporcijos moterims nėra reikšmingos.

Imunologinė vaistų sukelta trombocitopenija

Imunologinė narkotikų trombocitopenija yra organizmo reakcija, mažinant trombocitų kiekį, dėl organizmo patologinės reakcijos į taikomus vaistus. Daugelis farmakologinių preparatų gali sukelti tokią trombocitopeniją, kuri paprastai nėra priklausoma nuo dozės, bet yra tam tikrų genetinių būklių ir individualių padidėjusio jautrumo reakcijų rezultatas.

Hemolizinė anemija su šalto tipo antikūnais

Hemolizine anemija su šaltojo tipo antikūnais būdinga IgM klasės autoantibodies (rečiau – IgA), nukreiptų prieš žmogaus raudonąsias ląsteles, todėl eritrocitų membranos suskaidė į jų tiesioginės žalos mechanizmą. Antikūnai turi didžiausią aktyvumą esant 4 laipsnių Celsijaus laipsniui, todėl.

Nosies polipai

Nosies polipai yra pokyčiai, prasidedantys pradiniame viršutiniame kvėpavimo takuose, jie veikia 1-4% gyventojų. bendras gyventojų skaičius ir jų formavimo priežastys nebuvo išsamiai paaiškintos. Nosies polipai tikriausiai yra sisteminių ligų išraiška, ligos proto šaknis gali būti padidėjusio jautrumo reakcijos. Iš vietinių veiksnių, turinčių įtakos plėtrai.

Poodinio audinio uždegimas, susijęs su alfa1 antitripsino inhibitoriaus trūkumu

Poveikio pokyčiai poodinio audinio metu taip pat pastebimi esant dabartiniam alfa1 antitripsinino inhibitorių trūkumui. Daugeliu atvejų šis gydymas atliekamas su intensyvais klinikiniais simptomais, uždegiminiai augliai suskaidomi, susidarant giliai nekrozei, abscesams ir fistuliams. Poodinio audinio uždegimas, susijęs su alfa1 antitripsino inhibitoriaus trūkumu.

Alkūnės nervų pažeidimas

Lanko nervas aprūpina raumenis, esančius žemiau alkūnės sąnario, dilbio pagrinde – rankos lenkta lenkta ir pirštų lenkto dalis, o ant rankų – daugybė raumenų, atsakingų už judesius pirštų jungtyse. Sensorinė inervacija daugiausia veikia paskutinįjį pirštą ir pusę IV piršto ir atitinkamą delno ir nugaros dalies dalį. Priežastys.

Ekstreotizmo sutrikimų ekstravaskulinių sutrikimų sindromas

Ekstufizinių sutrikimų su eutoreozizmu (t.y. normali skydliaukės funkcija) rinkinys yra nenormali skydliaukės hormonų koncentracija (arba viena iš jų), atsirandanti dėl tromoksino metabolizmo pakitimų ir kartu su sunkiais sisteminiais ūmaus arba lėtinio pobūdžio sutrikimais. Ekstrasistolinio sutrikimo sindromo pasiskirstymas.

Mallory-Weiss ašara

Mallory-Weiss sindromas yra pailga stemplės plyšimas, esantis stemplės ir skrandžio srities srityje. Tai yra pokyčiai, kurie egzistuoja lėtinės alkoholio ligos metu ir po stiprų vėmimą ir vėmimą. Mallory-Weiss sindromas susideda iš nepakankamo raumenų atpalaidavimo apatinės stemplės sfinkterio metu vemiant ir nutraukus jungtį.

Nėščios vėmimo neskubėjimas

Nėščios vėmimas yra viena iš sunkiausių pykinimo ir vėmimo formų nėštumo metu. Jų apibrėžimas kalba apie labai intensyvius, prasidedančius iki XVI a. nėštumo savaitę su sąlyga, dėl kurios svorio sumažėjimas ir ketoninių kūnų atsiradimas šlapime. Apskaičiuota, kad ši liga gali paveikti iki 3 procentų nėščių moterų.

Kraujavimas į centrinę nervų sistemą naujagimiams

Kraujavimas į centrinę nervų sistemą naujagimiams dažniausiai susijęs su ankstyvos gimimo vaikais su mažu gimimo svoriu, dažniausiai pasireiškiantis kraujo ekstravazacija smegenų šoniniuose kamerose ir perikambario kraujavimas. Išorinis smegenų kraujavimas (subarachnoidas ar subarachnoidas) yra labai retas. Labiausiai

Laikini išemijos priepuoliai

Trumpamieji išemijos priepuoliai arba trumpalaikė smegenų išemija yra dažni kraujagyslių atsiradimo simptomai, dažniausiai trumpalaikiai, nuo kelių minučių iki kelių valandų, ne ilgiau kaip 24 valandas per dieną. Laikini išemijos priepuoliai nepalieka jokių neurologinių simptomų. Ši smegenų išemijos forma reikalauja izoliacijos, netgi iš.

Eritma yra sukietėjusi

Eritma sukietinta, kitaip tuberkuliozė sukietėja odą, tai yra lėtiniai uždegiminiai pažeidimai su navikais, paprastai esantys apatinėse kojose ir paplitę moterims. Tikėtina, kad tuberkuliozės bacilų degradacijos produktai, į kuriuos žmogaus organizmas reaguoja su specifiniu imuninės sistemos atsaku, greičiausiai atlieka svarbų vaidmenį eglių formavimo procese. Tačiau.

Vėlyvas odos porfirija

Vėlyvas odos porfirija priklauso kepenų porfirijos grupei, t. Y. Ligoms, susijusioms su porfirino metabolizmo sutrikimu kepenyse. Šios ligos metu kepenų funkcijos sutrikimai pasireiškia tipiškais odos pažeidimais. Vėlyvas odos porfirija yra viena iš dažniausiai pasitaikančių porfirijos formų, kurią išskiria jos genetinė įvairovė (gali būti paveldima).

Pluoštinis ir imunotoksiškų glomerulonefritas

Skaidulinis ir imunotoksinio žarnyno glomerulonefritas yra retas glomerulonefritas, kurio būklė susideda iš ne-amiloidinių indėlių glomerulų audinyje pluoštų ar mikrotubų pavidalu. Plaučiantis ir imunotoksinio žolegemerolegenfritas yra retas ir paprastai atsiranda nuo 40 iki 20 metų nuo ligos atsiradimo. a.

Baltymų kaloringumo nepakankama mityba, kai lėtinis inkstų nepakankamumas

Baltymų kaloringumo nepakankama mityba yra viena iš lėtinio inkstų nepakankamumo komplikacijų. Kai kurie pacientai, kurių organų funkcija yra nenormalus, sukelia nepakankamą mitybą, nes jie praranda inkstus. Pažengusiems pacientams, kurie pradeda vartoti inkstų pakaitinę terapiją, ši problema pasireiškia net vienam iš trijų pacientų. Pradžia

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*