Alkūnės nervų pažeidimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Jei nervas yra visiškai pažeistas alkūnės sąnario lygyje, rankos lenkimas sutrinka ir ranka nukrenta į radialinę kaulą. Taip pat negalima lenkiant IV ir V pirštų galinėje jungtyje.

Dėl alkio nervo pažeidimo atsiranda vadinamosios “alkūnės nervų pažeidimas”. kaklelio formos ranka, ypač ankstyvoje stadijoje (dėl susitraukimo). Nykščio, nykščio ir vidinio piršto išdėstymas nesikeičia, nes dauguma raumenų, judančių šiais pirštais, yra indervuojami kitų nervų.

Dėl intercostalinio raumenų paralyžiaus neįmanoma nudeginti ar išstumti pirštų, ypač kai pacientas tvirtai laikosi rankų ant plokščio paviršiaus. Nepakankami pirštai IV ir V neleidžia ranka nusilpti kumščio.

Be to, dėl alkio nervo pažeidimo prarandamas ar susilpninamas nykščio prispaudimas prie rodyklio piršto dėl nykščio adductorio raumens tiekimo alkūnės nervu. Be to, trumpųjų rankų raumenų paralyžius pablogina pirštų judesius rašymo ar siuvimo metu.

Laikui bėgant išnyksta raumenys, kuriuos aprūpina alkūnės nervas. Jautrumo sutrikimai paveikia paskutiniojo ir pusės priešpaskutinę pirštų plotą kartu su atitinkamais rankos riešo ir delno paviršiais. Jei alkūnės nervas yra pažeistas riešo srityje, trikdžiai daugiausia susiję su pirštų judesiais.

Alkūnės nervų pažeidimo pripažinimas

Nugaros alkūnės nervų diagnozė nėra sudėtinga ir yra pagrįsta klinikiniais požymiais, patvirtintais neurologiniu tyrimu. Jei nėra kitų simptomų, susijusių su kitų nervų pažeidimu, gali būti atskiriami izoliuoti alkūnės nervo pažeidimai.

Kartais panašūs simptomai yra kitų sindromų sudedamoji dalis, kai žala apima daugiau nervų sistemos struktūrų, todėl būtina pašalinti kitus sutrikimus.

Elektromiografija buvo naudojama papildomuose tyrimuose, siekiant įvertinti nervų pažeidimo laipsnį. Jei nervų pluoštų tęstinumas nepertraukiamas, laidumo greitis sumažėja. Viso alkūnės nervų pažeidimo atveju pastebimi virpėjimo potencialai, o regeneracijai būdingas atgaivinimo potencialas.

Žaizdos alkūnės nervų gydymas

Labai dažnai konservatyvi alkūnės nervų pažeidimo gydymas, kaip ir kitų nervinių pluoštų pažeidimų atveju, rekomenduojamas masažas ir pasyvus bei aktyvus judesys.

Masažai ir kiti fizioterapiniai gydymo būdai turi būti atliekami kasdien. Dažnai būtina pašalinti randą, kuris sukuria kliūtį augantiems pluoštams ir yra neurozės priežastis.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*