Alkūninio kanalo kompleksas

[Total: 1    Average: 5/5]

Lūžio nervas atsiranda iš klubo sąnario tinklelio ir eina per alkūninį kanalą, kuris susidaro iš medžio epilepsijos, liaukos ir sausgyslės epikondifazijos, esančios tarp riešo alkūnės lenkto raumens galvų.

Traumos, degeneraciniai pokyčiai ar uždegiminiai pokyčiai dažniausiai sukelia kanalo susiaurėjimą. Dažniausiai abiejuose šio paties paciento pusėse yra alkūnės kanalo sindromas. Be odos pažeidimų pačiame nerve, suspaudimas gali atsirasti dėl nervų pluoštų anomalijų, atsiradusių dėl skirtingų klinikinių sąlygų.

Simptomai alkūnės kanalą

Dėl suspaudimo proceso, kuris stebimas ties alkūnės kanalo lygiu, atsiranda sutrikimų, kuriuos pacientai apibūdina kaip nejautrumą ir dilgčiojimą, kurie sustiprėja lenkdami sąnario alkūnės sąnarį (tokiu atveju sustiprėja nervo spaudimas).

Netolygumai pastebimi mažuose ir širdies pirštuose. Be to, klinikiniame tyrime nustatytas teigiamas Froment testas – pacientas negalėjo pasislinkti nykščiu, kad užfiksuotų, pvz., popieriaus lapas. Taip pat yra teigiamas Tinelo simptomas – parestezijos yra intensyvesnės, kai paliekate vadinamąsias “Tinelio lovas”. alkūnės griovelis. Raumenys, indervuoti alkūnės nervu, yra susilpnėję ir atrofiški antriniai.

Kiti bandymai gali būti naudojami taip vadinamam bandymui atlikti. cirko testas, kuris yra teigiamas, kai negalima liesti mažojo piršto nykščio, arba Luthy testas, kuris yra teigiamas, kai pacientas negali pasiekti viso butelio perimetro, gaudydamas jį tarp nykščio ir rodomojo piršto .

Loko kanalo komplekto atpažinimas

Lėtinio kanalo sindromo diagnostiniame procese atsižvelgiama į paciento pateiktus skundus ir klinikinio tyrimo metu pastebėtus simptomus. Diagnozės nustatymas dažnai reikalauja papildomų egzaminų, kurie iliustruoja alkūnės sąnario struktūrą. Šie bandymai atliekami siekiant nustatyti galimus osteofitus.

Diferencijuojant alkūnės kanalo sąranką reikėtų atsižvelgti į viršutinę krūtinės angų sąranką (tokiu atveju pažeisti skirtingi nervų pluoštai, išeinantys iš dilbio pliūpsnio) ir alkūninio nervo riešo kanalo sąranka.

Alkūnės kanalo sindromo gydymas

Kaklo kanalo sindromas yra konservatyviai gydomas vietinėmis gliukokortikosteroidų injekcijomis, jei būklė yra uždegiminė. Dėl kitų alkio nervo slėgio priežasčių, chirurginis gydymas yra rekomenduojamas. Esant sisteminių ligų sambūviui, jų gydymas yra būtinas.
Mariusz Kłos

– Vidaus ligos “, Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.
– Prof. dr med. Władysław Jakimowicz Klinikinė neurologija “Medicinos studentų vadovo” konstatuojamoji dalis, red. Mieczysław Goldsztajn, ed.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*