Ankstyvieji inkstų glomerulų fazinis segmentinis uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Antrinis fokusinis segmentinis glomerulonefritas, susidarantis hiperfiltracijos mechanizme, pasireiškia proteinurija, kuri iš pradžių pasireiškia šiek tiek intensyviai, tačiau sustiprėja anomalijų patvarumas ir kaupimas, dėl ko prarandama daug baltymų ir susijusių padarinių. Laikui bėgant atsiranda lėto tekėjimo inkstų funkcijos sutrikimų.

Šių organų nenormalioji funkcija taip pat yra pirmasis ŽIV infekcijos simptomas 30 proc. Pacientų ir vystosi nepriklausomai nuo infekcijos būdo. Žmonės, turintys šią infekciją, turi sunkų nefrozinį sindromą, kurio metu prarandama daug baltymų, dėl to pasireiškia patinimas ir kitos pasekmės, susijusios su šia liga.

Be to, pacientų šlapime yra raudonųjų kraujo ląstelių ir greitai išsivysto inkstų nepakankamumas. Retai pasitaiko hipertenzija, o virusų skaičius kraujo serume neatitinka inkstų sutrikimų sunkumo laipsnio.

Heroino priklausomiems pacientams židininio segmentinio glomerulonefrito klinikinė eiga yra panaši į ŽIV užsikrėtusių asmenų klinikinį eigą, tačiau hipertenzija yra labiau paplitusi, o simptomai paprastai yra silpnesni.

Vidurinio židinio nuotolio segmentinio glomerulonefrito atpažinimas

Antrinis fokusinis segmentinis glomerulonefritas diagnozuojamas remiantis histologinio tyrimo rezultatais, kurie rodo būdingus pokyčius. Pagrindinės ligos sambūvio patvirtinimas leidžia nustatyti antrinės ligos diagnozę.

Antrinio fokalinio segmentinio glomerulonefrito diagnostikos procese itin svarbūs papildomi kitų ligų tyrimai. Tinkamai surinkta medicininė istorija taip pat yra svarbi, atsižvelgiant į egzistuojančias sąlygas. Privalomi tyrimai naudojami atliekant bendrą šlapimo įvertinimą.

Skiriant antrinį fokalinį segmentinį glomerulonefritą ir segmentinį glomerulonefritą reikia atsižvelgti į kitus inkstų glomerulonefritų, ypač antrinio pobūdžio, ir inkstų ligas, dėl kurių atsiranda panašių šlapimo pažeidimų.

Antrinio fokalinio segmentinio glomerulonefrito gydymas

Antrinis fokusinis segmentinis glomerulonefritas, kurį sukelia padidėjęs filtravimas, kai reikia, reikia vartoti vaistų iš konversijos fermentų inhibitorių grupės ir pašalinti ligos priežastis.

Jei dėl inkstų audinio grūdinimo atsiranda kitų sąlygų, jas reikia atitinkamai apdoroti. ŽIV sergantiems pacientams antiretrovirusinis gydymas gali slopinti inkstų nepakankamumą.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*