Autonominė neuropatija gali būti susijusi su skirtingais susitarimais

[Total: 0    Average: 0/5]

Yra keletas diabetinės neuropatijos skyrių.

Dažniausiai minima neuropatija yra simetriška (sensorinė, proksimalinė, sensorinė-motorinė autonominė ir kiti, priklausomai nuo dominuojančių simptomų ir jų buvimo vietos) ir židinio neuropatija (su pažeistų galvos ar periferinių nervų simptomais, daugiausia iš šlaunies nervo ir kt.) .

Kiti neuropatijai yra lėtinis skausmas ir autonominė būklė, pasižyminti būdingais klinikiniais požymiais.

Diabetinės polineuropatijos simptomai

Priklausomai nuo ligos formos, jo klinikinė eiga gali skirtis.

Lėtinio skausmo neuropatija yra labiausiai paplitęs tipas. Tai pasireiškia per parestezijas ir dilgčiojimą rankose ir kojose. Pasireiškia skausmingi raumenų spazmai ir sunkūs skausmingi traukuliai.

Be to, pastebimi paviršiniai ir gilūs sensoriniai nuostoliai. Raumenų jėga ir refleksai silpnėja (kartais jie net gali būti). Be to, yra maisto ir autonominių sutrikimų.

Autonominė neuropatija gali paveikti skirtingas sistemas. Periodiškai sumažėjęs kraujospūdis (ypač po staigių virpėjimo) ir alpimas būdingi širdies ir kraujagyslių sistemos pokyčiams.

Viršutinės virškinimo trakto dominuojantys simptomai yra motoriniai sutrikimai, o seksualiniai sutrikimai ir šlapimo takų susilaikymas šlapimo pūslėje – susiję su autonomine neuropatija.

Vyrams jie iš esmės yra erekcijos sutrikimai (daugiausia pusė diabetu sergančiųjų serga tokiais negalavimais), o moterims pagrindinės priežastys yra makšties sausumas ir lytinio potraukio silpnėjimas.

Autonominėje neuropatijoje akies akis pirmiausia paveikia šviesos reakcijos, o be kitų simptomų, susijusių su įvairių sistemų sutrikimu, pastebimi prakaito ir skonio sutrikimai bei įvairios hormoninės disfunkcijos.

Diabetikos polineuropatijos diagnozė

Diabetinės polineuropatijos diagnozė yra pagrįsta tipiniais klinikiniais simptomais ir sutrikimais, atliktais papildomuose tyrimuose, kuriuose dalyvavo diabetu sergantiems žmonėms. Rekomenduojama atlikti metinį (arba kas 2 metų) papildomą tyrimą polineuropatijos nustatymui žmonėms, sergantiems diabetu.

Diabetikos polineuropatijos diagnozėje naudinga analizuoti lietimo pojūtį (ant pėdos pado naudojant vadinamąją „pėdą“). (pvz., monofilamentas, kurio slėgis yra 10 g), vibracija (naudojant kamufliažą, pritaikytą prie šoninių ir medinių kulkšnių, viršutinės blauzdos dalies ir kai kurių kojų pirštų), skausmas (naudojant sterilią vienkartinę adatą). Jei yra požymių, rekomenduojami elektromiografiniai ir elektroniniai bandymai.

Be to, diagnozuojant diabetinę polineuropatiją atliekami specialūs eksperimentai, skirti diagnozuoti autonominius virškinimo trakto pokyčius (pvz., Virškinimo trakto, virškinimo trakto, virškinimo trakto, virškinimo trakto, virškinimo trakto). smegenų masės pernešimo raumenų įtempių įvertinimas) arba širdies ir kraujagyslių sistemos (pvz., vertikalumo tyrimas, širdies ritmo vertinimas) ir genitourine (pvz., šlaplės testas ir kt.). (pvz., šlapimo pūslėje istorija).

Diabetinės polineuropatijos gydymas

Diabetinės polineuropatijos gydymas visų pirma grindžiamas tinkamu cukriniu diabetu ir gliukozės kiekio palaikymu. Simptominis gydymas naudojamas skausmingoje formoje.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*