Blogas intranatinis gimdos susitraukimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Prasta silpnoji funkcija yra išmatinių jėgų anomalija ir atsiranda tada, kai gimdos raumenų susitraukimai yra per silpni, trumpi ar retai, dėl kurių neįmanoma reguliariai gimti.

Ne kiekvienas susitraukimų susilpnėjimas reiškia silpną kontrakciją, pvz., Kai susitraukimai yra silpnesni nei susitraukimai. trumpalaikė fiziologinė susitraukimų pertrauka atsiranda, kai perauga vaisiaus šlapimo pūslė. Įvertinus silpną sistolinę funkciją, svarbu išlaikyti vaisiaus šlapimo pūslę ar jo sprogimą (jei jis yra, gimdos raumenų sistolinės funkcijos silpnėjimas yra antrinis).

Slėgio matavimas su sutrikusia sistoline funkcija ant patempimo pusės yra naudojamas, kai užregistruotas slėgis yra 25-30 mm gyvsidabrio arba kai susitraukimų dažnis yra mažesnis nei 3 per 10 minučių gimdos kaklelio atidarymo laikotarpiu.

Silpnos gimdos sistolinės funkcijos gimdoje klasifikavimas

Susitraukimai yra reti, silpni ir trumpi, todėl gimdymas negali vystytis tinkamai. Antra vertus, silpnėjanti sistolinė funkcija, kita vertus, sakoma, egzistuoja, kai susitraukimai tam tikrą laiką yra normalūs, tačiau gimdymo metu jie susilpnėja ir tarp jų tarpai tampa ilgesni.

Antrinių problemų priežastis yra gimdos ir pilvo raumenų nuovargis dėl to, kad atliktas iki šiol atliktas darbas, todėl antrojo silpnumo sistolinės funkcijos yra išsekimo problema.

Blogas intranatalinis susitraukimas yra funkcinis aktyvumas arba dėl sunkių ar neįveikiamų gimimo pasipriešinimo, pvz., esant episteminei autorizacijai gimdoje. kai yra siauras dubens, netinkamas galvos padėtis arba padėtis, kai minkštosios kanalo dalys negali būti įtemptos arba kai gimdos kaklelyje yra randų ar stenozių. Vaikų gimimo jėgos išeikvotos dėl to, kad įveiktos šios kliūtys.

Taip pat svarbu patikrinti, ar šlapimo pūslė yra tuščia, nes užpildymas slopina gimdos sistolinę funkciją.

Silpnosios gimdos sistolinės funkcijos gydymas

Gimdymo pradžioje silpnosios sistolinės funkcijos intensyvumas gali būti pradėtas naudojant fizinius metodus. Tai yra šlapimo pūslės ir žarnyno ištuštinimas (tiesiosios žarnos infuzija paprastai yra stipriausia susitraukianti medžiaga), šilta vonia arba šiltas dušas (jei vaisiaus šlapimo pūslė yra išsaugota, yra rekomenduojama vonia, dėl to gali kilti infekcijos pavojus, todėl jūs gali pasiimti tik dušu).

Jei šių metodų taikymas neskatina gimdymo, reikia taikyti farmakologinį gydymą. Šiuo metu dažniausiai vartojami vaistai yra oksitocino preparatai, o prostaglandinas E2 taip pat naudojamas gimdymui skatinti. Sutrikusios medžiagos gali būti skiriamos pagrįstais atvejais, o svarbiausia yra silpnėjanti sistolinė funkcija.

Profilaktines priemones rekomenduoti negalima, kol nepasireikšdavo išoriniai ir vidiniai tyrimai, taip pat atliktas kardiotoksinis tyrimas (rodantis vaisiaus ir gimdos raumens širdies funkciją).
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*