Daugelyje formų bėrimai atsiranda ant odos

[Total: 0    Average: 0/5]

Ūminė psoriazė (pityriasis lichenoides ir varioformis acuta) yra dermatologinė liga, pasireiškianti hemoraginių pūslelių ar hemoraginės nekrozės pobūdžio pasikeitimais, kurie, kai jie atleidžiami, palieka nuolatinius ir smulkius randus. Liga primena vėją ir pasižymi difuzinių kraujagyslių pažeidimų sambūviu.

Ūminės psoriazės priežastys gali būti susijusios su infekciniais veiksniais, o mažiau vartoti vaistus, skirtus kitų sąlygų gydymui.

Ūminės psoriazės simptomai

Ūminė psoriazė prasideda staiga. Dažnai yra karščiavimas. Dėl odos išsibarstymo procesų pasireiškimo pasireiškia polifilinis bėrimas, kuris gali turėti papulių, vezikulinių ir švepštimų išsiplečiančių savybių, dažnai su depresijos formavimu centrinėje dalyje.

Ūminė psoriazė yra palyginti paplitusi vaikams. Ligos kelias yra daug savaičių, o kai kuriais atvejais net daug mėnesių.

Ūminės psoriazės diagnozė

Ūminės psoriazės diagnozė yra pagrįsta ligos simptomais. Diagnostiniame procese būtina išskirti hipererginę pleuros ligą, kuri pasižymi intensyvesniais hemoraginiais simptomais, taip pat vėjaraupiais, kuriems būdingi intensyvesni sisteminiai simptomai ir išbėrimas gleivinėse.

Ūminės psoriazės gydymas

Ūminis psoriazės gydymas apima antibiotikų vartojimą kartu su mažomis gliukokortikosteroidų dozėmis. Ilgalaikiais atvejais gali būti naudojami odos pažaidų apšvitinimo būdai.
Mariusz Kłos

Rekomenduoti  Stefania Jabłońska, Tadeusz Chorzelski, Leidinys
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*