Dažniausiai iš jų yra

[Total: 0    Average: 0/5]

Wegenero granulomatozės nustatymas yra įmanomas tik įvertinus pažeisto audinio fragmentą mikroskopu ir taikant tinkamą dažymą. Wegenero granulomatozę gali rodyti įvairių sistemų simptomai, taip pat laboratorinių tyrimų metu pastebėti pokyčiai (dažniausiai ligos tipiški antikūnai ir organizmo uždegimo rodiklių pokyčiai bei bendrojo šlapimo tyrimo pokyčiai, kai liga procesas susijęs su inkstais). Diferencijuojant atsižvelgiama į kitus jungiamojo audinio ir kraujagyslių ligas.

Vegenerio granulomatozės progresavimas yra naudingas pacientams, kuriems atliekamas tinkamas gydymas, tačiau retai pasireiškia labai dažnai po gydymo nutraukimo. Keičiant pažangą, gali išsivystyti komplikacijos, blogėjančios prognozės.

Dažniausiai pasireiškia lėtinis inkstų nepakankamumas, kurtumas, regos sutrikimas ir kvėpavimo nepakankamumas. Be to, gali atsirasti komplikacijų, susijusių su taikomu gydymu, m. be kita ko, sunkios infekcijos, atsirandančios dėl susilpnėjusios imuninės sistemos dėl kai kurių preparatų gydymo, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių mirtingumo priežasčių pacientams, sergantiems Wegenero granulomatozėmis.

Wegenero granulomatozės gydymas

Farmakologinis gydymas apima gydymą Wegenerio ūminės granulomatozės fazės metu ir liga proceso išnykimą. Pirmuoju atveju pagrindinės paskirties buvo ciklofosfamidas ir glikosteroidai. Metotreksatas imunoglobulinas yra skiriamas iš kitų preparatų, o dializė yra rekomenduojama tolesnio inksto nepakankamumo laipsniui vystytis.

“Wegener” granulomatozės gydymo priežiūra siekiama užkirsti kelią ligos pasikartojimui po ūmaus ligos fazės. Tai galima pasiekti palaipsniui mažinant narkotikų (daugiausia ciklofosfamido ir glikozidų) dozes iki jų visiškai nutraukimo. Svarbu stebėti gydymą, siekiant anksti nustatyti šalutinį poveikį, kuris kelia pavojų pacientų sveikatai ir gyvybei.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*