Dažniausios motinos komplikacijos yra

[Total: 0    Average: 0/5]

Nėščios moters apsilankymas ginekologui yra vertinamas gestacinio diabeto sukūrimo rizika. Jei jis yra didelis, diagnozę reikia pradėti nedelsiant, kitais atvejais tik nuo 24 iki 28 nėštumo savaitės atliekamas geriamasis gliukozės atrankos testas (pacientui skiriamas 50 g gliukozės ir serumo cukraus matuojamas po vienos valandos). Jei bandymo rezultatai yra neteisingi, turėtumėte išplėsti testo apimtį.

Nėštumo diabetiko nustatymas taip pat galimas dėl netinkamo gliukozės kiekio kraujo gliukozės nenuoseklumo ar bet kuriuo paros metu (tokiu atveju jo koncentracija turi būti didesnė).

Nėštumo diabeto gydymas

Nėštumo diabetiko terapijos tikslas – užkirsti kelią komplikacijoms, kurios gali turėti įtakos tiek motinai, tiek vaisiui. Labai svarbu turėti tinkamą mitybą su nedideliu paprastuosius cukrumi.

Jo šiluminė vertė turi būti pritaikyta prie nėštumo amžiaus, ankstesnių mitybos įpročių, kūno svorio ir moters fizinio aktyvumo. Jei dietinis gydymas nepavyksta ir gliukozės kiekis lieka netinkamas, reikia pradėti gydymą nuo insulino.

Sprendžiant, ar gimdyti gimdymą kartu su natūraliais būdais, reikia atsižvelgti į nutukimo sunkumus, susijusius su tinkamu svorio įvertinimu, kuris gali sukelti gimdymo pailgėjimo riziką, hipoksijos pasireiškimą ir mechaninį sužalojimą. Jei Jūsų naujagimiui sveria daugiau kaip 4 kg, turėtumėte apsvarstyti galimybę gimdyti cezario pjūviu.

Gimdos diabeto komplikacijos

Nėštumo diabetas paprastai neturi įtakos embrioniniam vaisiaus vystymuisi, nes jis paprastai vystosi antroje nėštumo pusėje. Tačiau tam tikra procentinė moterų dalis gali turėti nedidelį angliavandenių tolerancijos sutrikimų laipsnį ankstyvosiomis nėštumo savaitėmis, kai dažnai pastebimi atskirų sistemų ir organų formavimosi sutrikimai, dėl to gimdymo motinos su gestaciniu diabetu.

Dažniausiai pasitaikančios motinos komplikacijos yra: daugiavaisio vaisto vartojimas, hipertenzija, pasikartojančios šlapimo takų infekcijos, gimdymas su trauma (taip pat dažniau pasitaiko nėštumo nutraukimo chirurginiai metodai). Be to, po gimdymo diagnozė pasireiškia moterims, kurioms pasireiškia nėštumo metu pasireiškiantys angliavandenių tolerancijos sutrikimai.

Geriausi gestacinio diabeto vaisiaus komplikacija yra vaisiaus makrozomija (svoris virš 4 kg), gimdos mirtis ir perinatalinė trauma. Be to, gali išsivystyti naujagimių komplikacijos – kvėpavimo nepakankamumas, sumažėjęs gliukozės ir kalcio kiekis kraujo serume bei padidėjęs bilirubino kiekis. Be to, motinų vaikams, kuriems nustatytas diagnozuotas gestacinis diabetas, labiau linkę išsivystyti nutukimas brendimo laikotarpiu.

Nėštumo diabeto prognozė

Ankstyvo nenormalios angliavandenių tolerancijos ir atitinkamo gydymo diagnozės atveju, diagnozė nėštumo diabetu yra naudinga tiek motinai, tiek vaisiui (jei normalizuojamas gliukozės kiekis kraujyje). Komplikacijų atsiradimas blogina motinos ir vaisiaus progresą.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*