Dideliuose kriterijumi atsižvelgiama į širdies priepuolį

[Total: 0    Average: 0/5]

Reumatinės karštinės diagnozavimo procese svarbus vaidmuo yra surinkti streptokokų infekcijos (krūtinės angina, spazmas) istoriją, kuri įvyko 2-3 savaites anksčiau. Diagnozė gali būti nustatyta, jei tenkinami bent du kriterijai arba jei vienas iš dviejų kriterijų yra didesnis arba didesnis, kartu su dviem mažesniais kriterijais. Dideliuose kriterijose atsižvelgiama į širdies ligas, artritą, choreją, poodinius mazgelius ir žiedinę eritemą.

Mažesni diagnostiniai kriterijai susiję su karščiavimu, sąnarių skausmu ir reumatinės karštinės ligos istorija. Be to, jie atsižvelgia į EKG pokyčius ir žymiai pagreitina raudonųjų kraujo ląstelių nusėdimą (ESR) arba padidina serumo CRP koncentraciją, o tai rodo, kad organizme yra aktyvus uždegiminis procesas.

Siekiant nustatyti reikiamą reumatinės karštinės diagnozę, būtina patvirtinti beta-hemolizinio streptokoko infekciją. Diferencijuojant reikia atsižvelgti į kitų priežasčių reakcinį artritą, tiesiogines sąnarių infekcijas ir mikroorganizmų buvimą jų struktūrose.

Reumatinės karštinės gydymas

Reumatinės karštinės priežastis yra antibiotikų vartojimas prieš streptokoką. Rekomenduojamas penicilinas. Gydymas turėtų trukti 10 dienų. Esant netoleravimui, galima skirti sulfadiazino ar eritromicino. Be to, labai svarbus yra priešuždegiminis gydymas. Šiuo tikslu naudojami gliukokortikosteroidai ir nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai.

Preparato pasirinkimas, jo dozė ir vartojimo būdas parenkami atskirai. Jei sustojusi širdis, rekomenduojama naudoti gliukokortikosteroidus. Vidutinis gydymo laikas yra apie 6 savaites. Svarbu prisiminti apie laipsnišką steroidų dozės mažinimą. Artritas be širdies simptomų skiriamas tik nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo.

Nervų sistemos simptomų valdymas grindžiamas tuo, kad išvengiama stresinių situacijų, lieka lovoje ir kai kuriais atvejais gali būti naudojami raminamieji preparatai, tokie kaip fenolis, haloperidolis ar diazepamas.

Reumatinės karštinės prevencija

Pirminė prevencija, kuri žymiai sumažino reumatinės karštinės paplitimą, yra gydymas antibiotikais gydant viršutinių kvėpavimo takų streptokokų infekcijas. Ateityje pirminė prevencija gali būti tinkamų priešgrybelinių vakcinų naudojimas, kuris galėtų apsaugoti nuo reumatinės karštinės atsiradimo.

Antrinė reumatinės karštinės prevencija yra antibiotikų vartojimas žmonėms, kurie baigė gydyti reumatinį karščiavimą. Žmonių, sergančių širdies priepuoliu su defektu, profilaktinis gydymas turėtų trukti visą gyvenimą.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*