Electricity saving box – nuomonės ir kaina, pirkti dabar, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

Neseniai rinkoje pasirodė neįprasta elektros prietaisą Elektros taupymo Box. Jo pavadinimas verčia į anglų “Ekonomiškas elektros.” Šis prietaisas parduodami internetinių parduotuvių už patrauklią kainą. Siūlau negali likti abejingas daugeliui vartotojų, kurie nori sumažinti išlaidas dėl elektros energijos be priedų.

Dėl svetainės Reklama įrenginį, galite rasti išsamią informaciją apie ekonomiškas, prijungimo schemą, naudojimo efektyvumo ir veikimo principas. Yra net atitikties sertifikatas. Žmonės palieka malonų atsiliepimus apie darbą. Yra įrodymų, kad yra keletas įrenginių, kurie veikia panašiu būdu. Jie yra beveik neįmanoma rasti įprastinėse parduotuvėse.

Įtarimai, kai naudodami ∞rengin∞, Elektros taupymo Box

Gamintojas ekonomikos elektros pažadais apdaila įtampos svyravimai dėl reaktyvinės galios kompensavimo. Tai, savo ruožtu, turėtų sumažinti komunalinių paslaugų išlaidos ir padidinti tarnavimo buitine technika. Norėdami pradėti naudoti prietaisą, tiesiog įdėkite jį į lizdą ir paspauskite ant jo su įjungimo klavišą.

Ši ekonomija naudojimas neturi pažeisti elektros energijos tiekimo taisykles, kaip prietaisas įsijungia griežtai po vidaus metrą. Pasak ataskaitų gamintojų ir vartotojų, prietaisas turi sutaupyti iki 33 procentų energijos. Visa tai skamba labai viliojanti, tačiau geriau suprasti , suprasti ekonomiškas energijos Elektros taupymo dėžutė yra skyrybų ar tiesa.

išsamesnio tyrimo rado du galimą ženklą skyrybų. Pirmasis susijęs su stipriu sutrikimas dėl energiją taupančios kainas. Pavyzdžiui, vienoje iš internetinių parduotuvių yra 700 rublių. Taip pat nustatė mėginius ir 208, ir 1600 rublių, kad atrodo ir dirba beveik tas pats. Aukščiau argumentas neleidžia abejoti, kad tai yra vienas ir tas pats produktas, tik pardavė skirtingomis kainomis ir su skirtingos kokybės.

Antrasis ženklas prastos kokybės, kad gamintojas ir kilmės prietaiso šalis lieka nežinomi . Tai painioja su tiekėjų daug. Bet kokių tinkamų informacijos apie įmonės-produkto gamintojo nebuvimas taip pat kelia rimtų abejonių dėl to, ar jos pažadais realybe.

Rekomenduoti  Dažniausios motinos komplikacijos yra

Iš veikimu ekonomikos principas Elektros taupymo langelis

Pasak techninio aprašo skatinti svetainę, ekonomiškas suteikia konversiją reaktyviosios komponento srovė aktyvios, sumažėjęs trikdžių ir įtampos šuolių, jos stabilizavimas, ir todėl mažesnis suvartojimas energijos. Pasas taip pat rodo, prietaiso charakteristikas:

  • įtampos – 90-250 V;
  • dažnis šiuo – 50-60 Hz;
  • didžiausia apkrova iki 15 kW.

Paskutinis kharkteristika atrodo įtartinas, nes prietaisas neturi išėjimai prijungti kitus vartotojus. Kai kurie iš šių prietaisų platintojų teigia, kad jie taip pat tariamai nustatyti fazės poslinkio tarp įtampos ir srovės.

Išsamesnis vertinimas prietaiso nuo atsižvelgiant į fizikos dėsnius taško operacijos gali būti pateikiama tik ant tikslių matavimų pagrindu. Kai kurie pirkėjai baiminasi visų šių ataskaitų ir savybių. Daugelis jų nedomina visų šių niuansų.

Vidaus statyba prietaiso elektros taupymo langelis

Reklamos medžiagos dėl laikiklio išvaizdą. Kai nepriklausoma autopsijos ekonomika for fun, o ne sudėtingų elektronikos rasti pakankamai paprastą elektros grandinę:

  • įvesties kištukas įjungtas jungiklis, apsauginis saugiklis, VARISTOR, gesinimo kondensatorių (talpa – 5 UF) išvadas ir diodas tilto;
  • Ši Išsamiau prijungti du paprastus LED ir ripple švelninamasis kondensatorius (su 1000 UF talpos).

Mitas ar tiesa Elektros taupymo langelis

Toks susitarimas yra daugiau kaip įprastą žibintuvėlis ar naktį šviesos, o ne kompensatorius reaktyviosios galios. Būtent dėl ​​šios priežasties prietaiso bus negalėsite išsaugoti bet kokią energiją. Priešingai, energijos suvartojimas yra pats prietaisas, bet kuriuo atveju nėra lygus nuliui. Visi šie faktai nepalieka abejonių, kad ekonomiškas – tikrą skyrybų ir kitą sukčiai apgauti

.

pirkėjas sumoka tam tikrą sumą perka įrenginį, tačiau susiduria su poveikio stokos. Kadangi Elektros taupymo langelis tuščias, kuri suteikia ne taupyti energiją ir gali žaisti tik su dekoratyviniu šviesos šaltinio vaidmenį. Visi gamintojo pažadai atnešė tik noras pasipelnyti iš vartotojų. Tai nėra rekomenduojama įsigyti prietaisas aprašyti, nes visos išlaidos bus visiškai nušluota.

Rekomenduoti  Awaderm Eye - atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, grietinėlė

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*