Epidermio skyriaus burbuliukų atskyrimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Blisterio atskyrimo diagnozė yra įmanoma atsižvelgiant į odos pažeidimų klinikines ypatybes, jų vietą ir paveldėjimo metodą. Taip pat svarbu turėti medicininę istoriją pūslių epidermio atskyrimo šeimos nariams.

Epidermio atskyrimo tarp burbuliukų tarpusavio diferencijavimas yra įmanomas naudojant mikroskopinius-elektroninius tyrimus ir naudojant monokloninius antikūnus. Be to, prenatalinė diagnozė, atlikta vaisiaus 17-20-osios gyvenimo savaitės metu, kai auginiai yra paimami naudojant fetoskopą, leidžia nustatyti ligos diagnozę prieš gimdymą. Išpjovimai turi būti vertinami ultrastruktūriniu būdu ir naudojant tinkamus monokloninius antikūnus.

Prenataliniai tyrimai leidžia ne tik patvirtinti genetinius defektus, bet ir įvertinti odos struktūrą. Todėl prenatalinė diagnozė gali gelbėti gyvybes, apsaugant nuo nereikalingų abortų. Genetinis konsultavimas paprastai neleidžia nustatyti ligos, atsirandančios vėlyvuoju nėštumu, riziką.

Epidermio lizdinės plokštelės gydymas ir prognozė

Epidermio atskyrimas šlapimo pūslėje nėra priežastinis, nes liga yra genetinio pobūdžio. Molekuliniai tyrimai leido aptikti geną, atsakingą už ligos simptomų atsiradimą, kuris ateityje gali būti naudojamas genų terapijai.

Išorinis vietinis gydymas yra tik simptominis, svarbu apsaugoti nuo sužalojimų, kurie inicijuoja pažeidimus po traumos. Be to, epidermio distrofinės lizdinės dėmės pavidalu geras gydomasis poveikis gaunamas vartojant vaisto blokuojančią kolagenazės-fenitoino fermentą kelis savaites, palaipsniui mažinant vaisto dozę iki jo visiškas nutraukimas.

Blisterio atskyrimo prognozė daugiausia priklauso nuo ligos formos. Kai kurios veislės sukelia mirtį po gimdymo, kitos yra nevienodo intensyvumo, bet gali senstant visiškai išnykti.

Rekomenduoti  Handy Heater - nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*