ezofagitas mucositas mucositis

[Total: 0    Average: 0/5]

Esophagitis yra gleivinės pažeidimas. Tai yra ilgalaikis zondo buvimas skrandyje, radioterapija, chemoterapija ar dirginančios medžiagos. Europos šalyse dauguma uždegimų yra susiję su virškinimo trakto skysčių kiekiu stemplėje.

Refliuksinis ezofagitas dažniausiai pasireiškia suaugusiesiems nuo 40 metų amžiaus. Komplikacijos po ligos yra: stemplės stenozė, kraujavimas, Barretto stemplė.

Ezofagito simptomai

Stemplės uždegimas pasireiškia rėmuo (slėgio skausmas už spinduliuojančio tilto iki kaklo) ir rūgštinis skonis burnoje. Be to, pacientas kenčia nuo stiprų skausmą krūtinėje.

Klinikiniai požymiai sustiprėja su progresuojančiais anatominiais pokyčiais stemplėje. Atsiranda skrandžio rūgšties ir maistingųjų medžiagų atspindžiai. Naktį yra dusulys ir kosulys. Jei riebalų susitraukimai yra sunkūs, praryti maistą.

Ezofagito gydymas

Stemplės uždegimas daugiausia gydomas dieta ir svorio mažinimu. Farmakoterapija naudojama kaip vaistų, kurie mažina druskos rūgšties sekreciją, neutralizuoja druskos rūgštį ir sustiprina stemplės sfinkterio įtampą. Chirurginis gydymas yra naudojamas pažengusioje ligoje.
Monika Kozak

Rekomenduoti  Lygiai palaiko save visą gyvenimą
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*