Fish XXL – kiek tai kainuoja ir ar verta pirkti

[Total: 1    Average: 5/5]

Aktyvatorius žuvis Fish XXL ateina purškimo būdu. Jo veiksmai yra vienas aktyvavimo, net mažos žuvys, kad gyvena vandenyje, laikykite jį į žvejybos vietoje. Formulavimas plėtra ir pakavimas aktyvatoriaus kramtymas atliko mokslininkų ir profesionalių žvejų 3 metus. Dėl šios priežasties, rinka buvo vidutinis, su unikaliu, mėgstamą žuvų kvapas.

Daugelis žvejų domisi – ką auka galite sugauti žuvį su šiuo purkštuvu

Caught beveik visoms žuvų rūšims, su šio aktyvatoriaus pagalba. Grobuoniškas žuvis ir rami myli kvapą, pagaminta šio skonio kokteilis. Jo tankis sunku Blur masalą ir grobį sužavėjo atsižvelgiant į žuvų pakuotės kvapo, juda nuo labiausiai nutolusių vietovių į kvapas epicentras kryptimi.

eri bckground brit1 Fish XXL   kiek tai kainuoja ir ar verta pirkti badas sukelia veikliųjų medžiagų veiksmų, kelia dar gerai šeriami ir neaktyvus žuvis. Ji tiesiog skuba į savo masalą. Kuo daugiau paranojikas rūšių, jaučiasi saugūs, nes tamsoje -. Rudas atspalvis aktyvatoriaus

Žuvis masalas žuvų XXL turi savo unikalų slaptas ginklas yra subalansuotas, gerai pasirinkta receptas ingredientų.

Iš aktyvatorius kramtymas Fish XXL sudėtis

Tai buvo mokslininkų keliose šalyse darbas, dėl šios priežasties, sudėtis buvo unikali ir ji apima 4 ingredientai:

  1. Įrankis, kuris apima visų žuvų, riebalų ir baltymų mėgstamiausia yra kanapių aliejus. Jis turi labai stiprų kvapą -. Aromatą yra mėgstamiausia rami žuvis traukia kuojos, Rudd ir kitų mažų trofėjus
  2. Kvepalai, pritraukti žuvis skirtingų dydžių – Dėl Juoda kalkių aromatas. Vaisiai su dideliais kalvų ir turi rūgštų skonį. Bet prieskonių, taip pat skysčių ir šio augalo lapai. Jie turi labai stiprų ir nuolatinį kvapą. Didelis lynų, karšių bus pageidautina.
  3. Augalų primenantys tarp svogūno ir česnako kryžių, su didžiuliu, nuolatinis ir aštrus kvapas ir skonis yra dramblys česnakai. Tai aromatas traukia daugumą didžiausių asmenis plėšrūnų.
  4. Medžiaga su dideliu kiekiu baltymų ir amino rūgščių yra omarų baltymas. Žuvis, mylintis grobis “suteptas”, ateis į jūsų masalas. Jis gali būti vėgėlės, šamai ir kt.
Rekomenduoti  Dietonus - harmacy, nekilnojamojo nuomonės, pirkti dabar kaina

Ši sudėtis turi savo privalumų ir leidžia jums sugauti trofėjus žuvis.

Privalumai naudojant

Naudojant Fish XXL purškimo aktyvatorius, kas žvejys gauna galimybę atkreipti dėmesį į didelę žuvį, pagal pavydus žvilgsnių nuobodu kaimynų upės:

  • sukėlimas masalas masalą, jums nereikės laukti įkandimo. Greičiausias žuvis iš karto, be pasirengimo pulti masalas. Todėl einant į tvenkinį, jums neturėtų imtis šiltų drabužių daug, žvejyba bus aktyvi ir jums teks aktyviai garbanojimo rankas, viviva trofėjų.
  • Ačiū, kad dramblio česnako kvapo padidina gaudyti didelę lydeką ar walleye galimybę.
  • Universali priemonė, todėl juose ne tik plėšrūnų, bet taikią žuvį. Todėl vyksta žvejyba, užtrukti keletą tipų reikmenys ir strypai.
  • ekologiškai saugus produktas, saugus žuvims ir žmonėms. Ne stebina neapsaugotus odos plotus.

erobic brnd coor1 Fish XXL   kiek tai kainuoja ir ar verta pirkti

purškimo principas Fish XXL

Kaip žinote, žuvis turi puikią jautrumą kvapams. Jie gali aptikti vandens storymėje, net šiek tiek, miglota aromatas už puikią atstumu nuo liejimo vietoje. Koncentruotas ir intensyvus aromatas, jų spalvos pritraukti įvairių žuvų. Jei walleye, ešeriai ir kitos plėšrūnas eina į amino rūgščių kvapo iš baltymų omarų, plotwise ir Ruddas tikrai plūsta į kalkių kvapo. Remiantis šiuo principu, iš veikimo Fish XXL principas.

veikiantis receptorių jis suteikia žuvų alkio jausmą. Ginčų ant gleivinės, kvapas turi įtakos žuvų smegenis, pasakoja jai, kad ji yra alkanas, ir rodo savo kelią į mėgstamą skonį šaltinį. Ji palieka viską ir eina į savo kablio. Štai paprastas, bet veiksmingas būdas žvejyba siūlo purškimo su turtingu aromatu.

Svarbiausi Fish XXL

Masalas turi dirbti jį prieš jums mesti į vandenį pavara. Nepriklausomai nuo to, masalo ir laiko tipo jo naudojimo jis yra veikiamas purslų sraute, kelis kartus paspaudus karūną. Jei taika masalas pakankamai kelių paspaudimų, upės piratų suvilioti yra gydomi 5 -7 metu.

Rekomenduoti  Denta Seal - dantų pasta, atsiliepimai, kaina, oficiali svetainė

Po trijų nepavyko įkandimų, pakeisti masalą ir purkšti su purkštuvu. Žiemą ar vasarą žvejybos bus priklausomas aktyviai žuvies ir gerokai laimikio. Naudokite Fish XXL purškimo aktyvatorius ir mėgautis upę su tylos ir aštrių smūgių plėšrūnų.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "