Fish XXL – nuomonės ir kaina, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

Norite tvirtą laimikį žiemą? Tada rodo Fish XXL aktyvatorius įkandimas. Tai naujas, unikalus ir 100% veiksmingas masalas įvairių žuvų. Aš negali pasakyti, kas yra aistringas žvejys, bet kartais man patinka sėdėti ant šalčio, laukia didelis grobį. Paprastai naudojamas paprastas masalas – suvirinti grūdai su anyžių lašai. Iki tam tikro laiko, man buvo viskas įrengta, bet neseniai turėjau pokalbį su pačiu meilužį žiemos žvejybai. Sužinojo iš jo, kad mano metodas yra pasenęs ir rekomendavo Fish XXL masalas kitoms rūšims yra daug silpnesnis nei šis. Tačiau yra vienas įspėjimas – užsakymas būtina internetu, tai geriau oficialioje svetainėje (yra originalaus). Apskritai, aš nusipirkau šį įrankį ir žinoti laimingas. Dabar šiek tiek apie tai kalbėti su peržiūrą.

Funkcija Fish XXL

Aš atidžiai studijavo produkto informaciją, o prieš kojinę, Fish XXL atsiliepimai atidžiai shoveled tinkle. Visi, kurie bandė papildymo gyrėsi spalvingas laimikį. Kaip yra nurodęs gamintojas ant pakuotės, sugauti su šio išskirtinio aktyvatorius jums bus: daugiau, didesnis, greitesnis. Įsitikinkite, kad viskas yra gerai, bet tai taip pat yra vieta su dideliu potencialu ir valios keltis anksti ryte.

Fish XXL purškimo aktyvatorius žiemos žvejyba ateina į mažą patogų butelio 30ml, bet vartojimas yra gana ekonomiškas. Iš veikliųjų medžiagų turtingas rudos spalvos, puikiai tinka skaidrios, ledinis vandenyse ir drovus žuvų, kad pirmenybę masalas tamsesnį atspalvį. Storio nuoseklumas produkto užtikrina ilgalaikį patraukli žuvų poveikio, pritraukti dar didelių žuvų iš toli atstumais. Tai masalas yra tikrai mėgautis žuvį, ar ji yra taiki, atsargus ar plėšrūnas.

Formulė yra saugus ir labiausiai subalansuotas:

 • Dramblys česnakai yra geras karpis, karšis, lydeka, karpis.
 • Kaferis kalkių -. Kaip, kuojos, lynas
 • Kanapių aliejus -. Įvertins plakiai, CONV
 • Baltymų kalmarų jaukų ešerių, šamų, vėgėlės, Rotan.

Veikimo Fish XXL principą

Fish XXL aktyvatorius įkandimas yra greitas ir garantuotas, nes buvo kruopščiai suprojektuoti ekspertai. Mokslininkai ir žvejai profesionalai truko trejus metus rasti universalus, patogus ir puikus aromatinis mišinys žuvies. Unikalus masalas intensyvus poveikis uoslės organas būsimos gamybos. Aromatinių medžiagų, kai ištirpinta vandenyje, ant gleivinės ir tokiu būdu paveikti nervų galūnės. Taigi, žuvies hurtling į save ant kablio.

Papildoma prekę savybės:

 1. Suteikia galimybę daugintis įprastą sugavęs 3!
 2. Tobulas derinys kvapų už įvairių žuvų.
 3. Doing tik 5 minutės nuo mieguistas žuvies aktyvus.
 4. Puikiai tinka žiemą.
 5. Teisės ledinis vanduo.

Kaip naudoti Fish XXL

Fish XXL purškimo aktyvatorius žiemos žvejybos naudoti lengvai, svarbiausia čia yra rasti gerą vietą ir pabusti anksti. Masalui tiks visiems, kurie yra paprastai naudojamas, viskas gerai eiti, net duona. Sugavimo taikią žuvį naudojant masalą apdorotos 2-4 kartus, ir gudrus, nedrąsus turi pabarstyti ėdalu 7-8 kartus. Kai sugauti 2-3 dalykus, galite pakartoti procedūrą.

Paprastai įkandimo prasideda po 10 minučių. Beje, galbūt norėsite padaryti skylė platesnė, nes yra didelė tikimybė, gamybos didelių žuvų. Ir dar – priežiūra žiemos žvejybai, prisiminti tai

!

Orumas Fish XXL

Aš taip džiaugiuosi, aš rasiu, Fish XXL. Lure kitų rūšių net bandyti nenoriu, nes 100% įsitikinę tai. Dabar žvejybos atneša man net daugiau malonumo nei anksčiau. Purškimo yra puikus, kad aš siūlau, o ji turi šiuos privalumus:

 • Sėkmingai išbandyta įvairių rezervuarų.
 • Kompaktiškas, ergonomiškas dydis butelio.
 • Skonis universalus ir puikus įtaka visoms žuvų rūšims.
 • Patogi skonio skirtingų purkštukų.
 • Aktyvus net penimas, lengvabūdis žuvų.
 • Prieinamos kainos ir aukšta kokybė.

specialisto nuomonė

Volodymyras žvejys su teisingai ir sėkmingai patirties, kad žuvis nėra taip paprasta, nes tai jums reikia sėkmės, nuojauta ir garso aparatūrą, apskritai, daugelio veiksnių. Tačiau šiandien, geras laimikis gali įtikti ne tik patyręs žvejys ir naujokas. Svarbu tai, kad naudoja Fish XXL, atsiliepimai apie šią purškalas yra masalas be išimties, teigiamas, aktyvatorius veikia taip, kaip turėtų, iš esmės didinant laimikį ir pratęsiantį žiemos žvejybos galimybės.

& nbsp;

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*