Fototoksikologinės reakcijos gali būti augalai

[Total: 0    Average: 0/5]

Daugumoje žmonių daugiausia žmonių susiduria su fototoksinėmis reakcijomis dėl to, kad susidaro nenuoseklioji spinduliuotė, daugiausia per ilgesnį bangos ilgį, tačiau kartu su ekspozicija daro įtaką saulės spindulių poveikiui odos paviršiui.

Fototoksiškos reakcijos gali būti augalai, vaistiniai preparatai, chemikalai, kurie išoriškai veikia odą arba gali būti vartojami per burną, pvz. vaistai, tokie kaip sulfonamidai, tetraciklinai, dažniausiai naudojami infekcijoms, kraujospūdį mažinantiems vaistams, ir tiems, kurie yra naudojami epilepsijos priepuolių prevencijai.

Dažniausiai būdingi eriteminiai pažeidimai, kurie riboja tiesioginį kontaktą su fototoksinį poveikį sukeliančia medžiaga. Jie atsiranda dėl pirmojo kontakto, tačiau, jei pašalinamas sukėlėjas, jie atsitraukia, nepaliekant žymių ant odos.

Būtina užkirsti kelią tokių pokyčių atsiradimui ateityje, todėl svarbu išvengti fototoksinių agentų poveikio saulės spindulių poveikiui odoje.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*