Galbūt lankotės psichologo pagalbos?

[Total: 0    Average: 0/5]

Colon irritabile, colitis spastica yra lėtinė funkcinė kaklo obstrukcinė liga, pasireiškianti įvairiais sunkumais ir sunkumais. Dažnai terminas “dirgliosios žarnos” taip pat vartojamas apibūdinti ligas, vadinamas colito gleivine. Šiai ligai būdingi funkciniai pokyčiai apima padidėjusią gleivių sekreciją, dažnai pasikartojančias sutrikusios būklės arba stimuliuotos peristaltikos, tačiau daugiausia dėl dirgliosios žarnos atsiranda motorinių sutrikimų.

Moterys yra daug labiau paveiktos dirgliosios žarnos ligos. Stresas ir emocinis susijaudinimas yra faktoriai, linkę sukelti susijusių negalavimų atsiradimą. Simptomai dažniausiai yra labai apsunkinančios ir dažnai diagnozuojamos dėl kitų skydliaukės ligų paplitimo.

Dirgliosios žarnos simptomai

Tipiškas dirgliosios žarnos simptomas yra pilvo skausmas. Paprastai jie pasireiškia skirtingu intensyvumu panašiose situacijose, pvz., šiais atvejais Labai dažnai, kai esate toli nuo namų, keistoje aplinkoje. Dirgliosios žarnos diagnozė yra ilgalaikis ir sudėtingas procesas, nes jis grindžiamas kitų, įtariamų virškinimo trakto ligų, pašalinimu. Jautrus žarnynas apibūdinamas kaip anamnezė, fizinio tyrimo metu gali jaustis paciento išvaizda, kartais susitraukimas ir liesties jautrumas, o pilvo rentgeno spinduliai gali padidėti triukšmo ir šurmulio.

Dirgliosios žarnos gydymas

Dirgliosios žarnos gydymas turėtų prasidėti, paaiškinant pacientui specifinį jo ligos pobūdį, kad pacientas galėtų atsikratyti jo baimių ir savo, dažnai klaidingų įtarimų dėl galimų jo negalavimų priežasčių.

Svarbiausias dalykas, sukeliantis dirginimą žarnyno gydymui, yra dietos pokytis. Maistas turėtų būti rengiamas remiantis nedidelio kiekio principu. Taip pat būtina mažinti pluošto suvartojimą, atsižvelgiant į dažną vaisių ir daržovių sulčių vartojimą, kuris kompensuotų vitaminų trūkumus, atsiradusius dėl nepakankamo vaisių ir daržovių kiekio. Reikėtų prisiminti ir tinkamą kūno hidrataciją bei fizinio aktyvumo padidėjimą. Tačiau per daug narkotikų (ypač vidurių užkietinių) vartoti nerekomenduojama. Jautriausia žolelių skausmas geriausiai atsinaujina naudojant šiltas apsiaustas, kaip paskutinė priemonė, naudojant diastolinius agentus ir retkarčiais levatus.
Zhaneta Malec

Rekomenduoti  Autonominė neuropatija gali būti susijusi su skirtingais susitarimais

Komentarai Jautrus žarnynas

Magda | 2008-12-31 01:39

Pasinerti yra liga, kurią sukelia galvosūkiai, kurie atsitinka mūsų galvos. Tai liga, kurią sukelia stresas, nes mes esame stresuojami, nervingi. Galbūt apsilankymas psichologui padėtų, atsikratyti ir kiekvieną dieną pabandyti ja naudotis.

Agata | 2009-01-10 14:58

Ar jūsų Martha taip pat turi vangų išmatą, ilgesį ir atsipalaidavimo po kiekvieno sandorio?
Aš neseniai bandžiau ir mano kraujo ir šlapimo rezultatai yra tvarkingi.
bet aš “tarnavau” nervų laikais, ir vienas impulsas yra pakankamas, ir tai jau blogai man ir aš turiu spaudimą.
jie bijo kiekvieną dieną. Aš vargu ar valgau nieko, bet sausos duonos.
Gerai man gerti alavijas. bet vis dar stresas imasi savo rinkliava.

Programa bus įgyvendinta 2009-01-14, 18:45.

Aš turiu šiuos simptomus ir tam tikrą laiką juos išgydau, narkotikai man padeda apie 3-4 valandas, o tada aš grįšiu, bet nuo to laiko, kai valgau šiek tiek geriau, pakankamai 2 šaukštai jogurto per dieną 🙂 Arba jūs pajus susitraukimą kairėje kirkšnyje, mano gydytojas papasakojo apie likusias dujas ir tokius atvejus.

Agata | 2009-01-15 18:41

Aš sužinojau, kad visa tai buvo nervų. Tai gali būti vaistų neurozė, kažko konkretaus baimė. Visa tai kaupiasi pasąmonėje ir atakuoja netikėtu momentu. Jis leis eiti tam tikrą laiką, bet grįžta kaip bumerangas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*