Galinis ritės vožtuvas

[Total: 0    Average: 0/5]

Užpakalinės ritės vožtuvas dažnai diagnozuojamas gimdymo metu, nes plačiai naudojama prenatalinė diagnostika. Ligą rodo nenormalūs vaisiaus ultragarsiniai tyrimai, ypač šlapimo pūslės sienelių storinimas, kartais išplėtimo ritės šviesa subvesikuliarinėje srityje arba hidrologinė chirurginė šlapimo takų dilatacija.

Po gimdymo, užpakalinės ritės vožtuvas gali rodyti klinikinius požymius, o vyresniems vaikams gali pasireikšti pasikartojančios šlapimo takų infekcijos ar simptomai, būdingi šiam amžiui. Klinikiniame tyrime, kuriame dalyvavo vaikai su užpakalinio ritinio vožtuvu, galima įrodyti perpildytą šlapimo pūslę (atsparus galvos arterijos simfizei). Kartais pastebimas padidėjimas inkstuose.

Vaizdo tyrimai, atlikti atliekant poskiepio ritinio vožtuvo diagnozę, daugiausia atliekami mikologinės šlaplės vėžiu (ligos atveju šlapimo pūslė su nelygia sienele ir divertikuliu jos sienoje yra įrodyta, be to, šlaunikaulio užpakalinė dalis yra pailgi ir išplėsta , o kartais ir matomas siauras vožtuvas).

Be to, galima atlikti ultragarsą ir urografiją (šlapimo takų vaizdavimas po įvedimo į veną). Papildoma vizualizacija naudojama cistoskopijai (patikrinimas šlapimo pūslėje naudojant specialią įrangą) ir scintigrafija. Taip pat būtina atlikti periodinius laboratorinius tyrimus, kurių rezultatai gali būti susiję su inkstų funkcijos sutrikimu.

Galinio ritės vožtuvo valymas

Atsižvelgiant į inkstų nepakankamumo laipsnį ir vaiko amžių, imami skirtingi terapiniai metodai. Vyresnio amžiaus žmonėms paprastai nėra inkstų funkcijos sutrikimų, todėl gydymas yra priežastinis, o naujagimiams ir kūdikiams, kuriems yra viršutinių šlapimo takų pažeidimas ir sutrikusi inkstų funkcija, pradžioje būtina simptominis gydymas (atleidimas nuo viršutinių šlapimo takų, kompensacija už biocheminiai ir elektrolitiniai sutrikimai bei infekcijų prevencija).

Galinio ritinio vožtuvo priežastinis gydymas remiasi vystymosi sutrikimų pašalinimu, pagrindine procedūra yra endoskopinis pažeidimų sunaikinimas, kuris atliekamas optiniu regos stiklu, įdėtu į ritę.

Svarbus užpakalinės ritės vožtuvo gydymo elementas taip pat yra komplikacijų, pvz., Astmos, širdies nepakankamumo gydymas. Rekomenduojama naudoti vaistus, šlapimtakių transplantaciją ar pakaitinę inkstą. Taip pat būtina stebėti vykdomos procedūros veiksmingumą.

Galinio vožtuvo komplikacijos

Galinis ritės vožtuvas yra pavojinga šlapimo nutekėjimo kliūtis. Padidėjęs pasipriešinimas ritėms sukelia šlapimo pūslės ekstrahavimo raumenų hipertrofiją (ši būklė sąlygoja raumens suspaustą šlapimo plyšio siaurėjimą) ir divertikulės susidarymą.

Antra, gali išsivystyti šlapimo ir šlapimo pūslės ištekėjimai, kurie yra pavojingos neapdorotų užpakalinių ritės vožtuvų komplikacija (dėl to, kad mechanizmas sugadina šlapimo išsitraukimą iš šlapalo į šlapimo pūslę, o tai, savo ruožtu, yra padidėjęs slėgis šlapimo pūslė, stebima pacientų poravimosi metu).

Šie mechanizmai gali sukelti inkstų pažeidimą jau vaisiaus gyvybei, nes šie organai pradeda vystytis per pirmąjį nėštumo trimestrą. Be to, nebaigtas šlapimo pūslės ištuštinimas skatina šlapimo takų infekcijas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 189 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*