Gaminamo balinimo vieta gali būti skirtinga

[Total: 0    Average: 0/5]

Pagrindinis įgyto albinizmo klinikinis simptomas yra tai, kad ant odos pasireiškia aiškiai nusistovėjusios spalvos pakitimai, kurių spalvos pakitimai yra periferijoje, kurie kartais gali būti tokie dideli, kad sunku nustatyti, ar spalvinimo pasalimai iš tikrųjų yra sveiki oda, o ligos procesas iš esmės yra tik odos spalvos pakitimai.

Pokyčių aplinkoje ir plaukų folikulų srityje balinimo dėmėse yra išlaikomas dažiklis ir nuo šių vietų prasideda pakitimų pakitimo procesas (repigmentacija). Plaukai balto spalvos balinimo spalvos.

Įsigytos vitiligo vieta gali skirtis. Dažniausiai pažeidimai yra susiję su veido, vėžio ir gimdos kaklelio organų apatine oda. Taip atsitinka, kad liga yra apibendrinta ir atsiranda visoje odos srityje.

Įsigyto albinizmo trukmė daugiausia yra daugiametė, tačiau pokyčiai dažnai trunka visą gyvenimą. Balinimo dėmės gali pasirodyti staiga arba palaipsniui. Vasarą jie yra labiau matomi, o tai susiję su spalvinimo intensyvumu odos pažeidimų pakraštyje. Saulės spalvos pasikeitimas gali susilpnėti. Paprastai odos nenormalumai nėra susiję su niežuliu ir skausmu.

Įsigyta vitiligo diagnozė

Įgyto albino tyrimo diagnozė įmanoma remiantis įprasto įgyto albino tyrimo metu, nustatant spalvotas vietas, kuriose nėra uždegiminių ar atrofinių savybių. Paprastai yra daug protrūkių. Taip pat svarbi klinikinė istorija, į kurią turėtų būti atsižvelgiama į šeimos nariams įsigytą vitiligą (apie 30%). Šeimos istorijos raida yra ribota.

Padidėjusio vitiligo diferenciacijai reikia atsižvelgti į įgimtą vitiligą, kai balinimo dėmės jau yra stebimos gimimo metu. Be to, tariamas albinismis gali būti panašių klinikinių požymių.

Gydant psoriazę (tada ji turi sistemą, atitinkančią ankstesnę psoriazę), įgimta baltė išsiskiria į ūminę pleiskaną (kai po saulės vonelės jie yra geresni, be aiškių ribų nustatant aplinką). Kita būklė su panašiomis odos sutrikimais yra chloazma.

Rekomenduoti  Flawless - kaina, kur pirkti, pirkti dabar, Depilator

Įsigytos albinosmo gydymas

Iki šiol nebuvo žinoma jokio veiksmingo įsigyto albinizmo gydymo. Panaudota fototerapija, kuri atliekama panašiai kaip ir psoriaze. Terapinis gydymas turėtų būti atliekamas daugelį mėnesių, tačiau vis dėlto geras gydomasis poveikis gaunamas tik kai kuriais atvejais.

Vaikams įsigyto vitiligo gydymo metu jonažolių ekstraktas gali būti vartojamas, paprastai (peroraliai) ir lokaliai (išoriškai) paveiktose vietovėse. Be to, vaikams gali būti įjungta nevioletinė spinduliuotė. Kai kuriais klinikiniais atvejais rekomenduojama naudoti raminamuosius vaistus, nes liga gali būti susijusi su neįprastomis psichikos ir nervų sistemos reakcijomis.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*