HondroCream – nuomonės, kaina, kur pirkti, vaistinę, tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Tai žinoma, kad degeneracinė disko liga iš esmės nepagydoma stuburo. Jo simptomai (skausmas, sutrikimas pojūtis, ribotas mobilumas) gali būti sumažintas ir net visiškai eliminuojami. Bet tai reikalauja normalizuoja svorį, taisyklingą laikyseną, fizinį aktyvumą apskritai, “dirbti sau”. Tačiau rinkoje yra daug įrankiai vietinio gydymo, kad yra nepagrįsti siūlomi pacientams kaip gydymo priemonė. Šiandien atskleisti straipsnį. Vietoj dažų privalumai ir trūkumai produktų parodys, kaip tik vieną puslapį svetainėje gali “atlikti arba nutraukti” su įprastomis priemonėmis įspūdį.

Kas yra stebuklas HondroCream? Stebuklas ar pasijuokti?

Pakalbėkime šiandien apie “stebuklingas kremas” HondroCream “(Hondroksid – į transkripcijos). Siūlyti skambinti jam ateityje ne šokinėti kaip dažnai lotyniškai. Ką galite pasakyti apie gaminio apsilankę svetainėse, kuri parduoda šį kremą, įskaitant tuos, kurie save vadina pareigūnas.

Žinoma, pagrindinis įspūdis apie bet vietos gynimo gydyti degeneracinės disko ligos yra sukurta po to, kai jį taikyti. Bet svetainė yra todėl, kad sukurta ne tik reklamos ir komerciniais tikslais, bet siekiant suteikti žmonėms, ir, galbūt, ateityje pacientai informacija jiems reikia. Taigi viskas, ko reikia apie papildas, pastebėsite, kad tik išanalizavus straipsnį, esantį oficialioje svetainėje.

Ši svetainė yra padaryta atmestinai, su “skubotai”, iš vieno puslapio į kitą – vadinamąją vieno puslapio “nukreipimo puslapį”. Yra didžiulis mygtukas: “tvarka” ir nėra jokio būdo palikti atsiliepimą. Padės žmonėms, kurie nėra susipažinę, kai tokiu “sudėtingą padėtį”.

Taigi pirmas dalykas, kad turėtų įspėti jokios sveikas asmuo (citata): “… tai yra vartotojų atsiliepimai apie cream HondroCream, o ne mokslinių tyrimų rezultatai yra geriausias rodiklis veiksmingumo .”

Medicinos mokslas žino, ką placebo efektas. Taigi tai yra pirmoji ir pati rimčiausia klaida iš svetainės kūrėjų. Tiesiog jie apdalinti savo nesutikimą su įrodymais pagrįsta medicina ir nesiruošia vykdyti mokslinius tyrimus. Kodėl? Pirma, ji yra visada brangus. Antra, rezultatas yra žinomas iš anksto. Grietinėlė, dar vienas iš daugelio šimtų veislių, tačiau, kaip vienuolių arbata nuo osteoartrito. Geriau ryškesnis, mesti stiprius žodžius, o pelnas bus.

Kadangi svetainėje kūrėjų “… kremas ne tik gydo, bet taip pat gali būti naudojamas prevencinių priemonių …”. Vėlgi, klaida. Prieš kalbame apie gydymą, turite tai įrodyti ant bet kokio dokumentinio atveju, bent vieną. Ir jei tai yra atvejis, ne, nereikia šių viešinimo triukus. Jie patys teigia, kad tyrimų rezultatai yra ne geriausias rodiklis efektyvumą.

Įdomu, o ne rėmėjų tyrimus dėl jų produktų veiksmingumą, autoriai teigia, kad “… kas naudojo papildas, žmonės, dalyvaujantys sporto traumų ar senyviems pacientams – rezultatas yra absoliutus” kaip tu rasti šiuos puikus 100% be tyrimų? Kaip sakoma, nesąmonė …

Apskritai, piešti savo išvadas. Norėdami parduoti labai pageidautina. Labai labai. Na, parduoti sveikatą, kodėl pati prieštarauja?

Kokia dalis Chandrakirana?

Kremas taip pat yra gana geras, normalus, bet nieko neįvykdyti. Ir kaštono ekstraktas, ir raudonųjų pipirų su kamparo, mentolio, eglės ir eukalipto aliejaus -. Šie ingredientai dažniausiai susiduriama transporto priemonių vietiniam naudojimui su atšilimo ir stimuliuojantis poveikis

Bet, atsižvelgiant į teksto autorius “..horse kaštonų ekstraktas, net osteochondrozė arba osteoartrito neleidžia audinių skilimas ..”. Nuostabi! Pasirodo, kad šis kremas yra skirtas ne gyvenančių žmonių, nes mes kalbame apie skilimo. Ir tokios dideles klaidas, yra pilnas visas tekstas. Ir ne tik gydytojai, bet ir paprasti žmonės, kurie žino, kaip skaityti ir galvoti, visi šie “klaidos” yra akivaizdūs.

Pipirmėčių aliejus gamina aušinimą, blaško poveikį. Taip, šis kremas gali laikinai sumažinti skausmą osteochondrozės ir stuburo gali nekomplikuota atvejais, kaip monoterapija. Žinoma, tai geriau naudoti kompleksas, greičiausiai kaip masažo kremas, nes jis grindžiamas aliejiniai.

Be to, yra teiginys, kad funkcijos. “- ne tik gamtos, bet ir hipoalergicznych” Tada yra teiginys, kad šis kremas gali “… būti naudojamas net tiems žmonėms, kurie paprastai šių papildų reakcija yra odos dirginimas ir paraudimas. Šiuo atveju, tokių bėdų yra eliminuojami.”

ir tai, atsiprašau, ieškinį. Tokiu atveju, jei po naudojant kremą žmones dokumentais įrašą alergijos, patvirtinkite jį medicininės pagalbos, ir laiku kreiptis į teisminę – medicininę patirtį (ar net konkrečiai), tai gali būti teismo laimėti pretenziją apie sukelia iš mažai žalos sveikatai. O jei šie žmonės bus daug? Oh, ir skristi gamintojų “vamzdis vamzdyje”.

Na, žinoma, “Apgaulė”, – pareiškimas apie tai, kas vyksta “… greitas atkūrimas kremzlės su vėlesniais degeneracija prevencijos”. Tai visiškas melas, nes nėra pasaulyje žiniasklaida – skaitykite straipsnyje Chondroprotectors: mitai ir tikrovė. Visi kiti efektai yra gana tikslūs: palengvinti raumenų spazmas, pašalinti edema ir tt

.

Atkuriamasis veiksmai “HondroCream” ant laivų

Taigi, išvardijant terapinių poveikių ir nelaimėliai nurodė “The tonizuojančiu sistemą laivams.” Nerangesni terminas sunku įsivaizduoti. Ne, rašyti. “Ekstraktas kaštono turi tonikas poveikį kraujagyslių, užkirsti kelią edemos”

Taigi, atrodo priesaiką: “Outstanding charakteristikos”. Arba, jei norite būti pranoko?

Apskritai, HondroCream pirkti ir naudojimas yra įmanoma, tai atitiko Nikofleks, Capsicum ir kitų vietinių produktų. Jis sušildo dėl raudonųjų pipirų ir atvėsina ne iš mentoliu ir kamparu sąskaita. Kai degeneracinė disko liga ir ūmaus nugaros skausmo ji gali būti naudojama kaip vietinis priemonė apraiška, geriau kombinuotas gydymas kartu su priedais NVNU, miorelaksantų ir kitų papildų.

Ir, žinoma, svetainė turi būti parašyta profesionalai, ir tik remiantis faktine medžiaga. O jei sapne, o ne medicinos !!!

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "