II laipsnio pakeitimai Taip pat rumunų kalba

[Total: 0    Average: 0/5]

Burns yra odos pakitimai dėl šilumos poveikio. Jų intensyvumas priklauso nuo temperatūros aukščio ir nuo sąlyčio tarp terminio dirgiklio ir odos paviršiaus.

Žala šiam mechanizmui atsiranda dėl koaguliacijos nekrozės ir kapiliarų pokyčių. Šis procesas padidina indų pralaidumą ir sumažina tiek plazmos, tiek elektrolitų kiekį, o tai gali turėti rimtų pasekmių paciento sveikatai ir netgi jo gyvenimui.

Nudegimų simptomai

Priklausomai nuo odos pažeidimų sunkumo, išskiriami III laipsniai nudegimų. Pirmasis etapas prasideda eritema ir patinimas, savaime atsitraukia po kelių dienų, nepaliekant pėdsakų. Antro laipsnio pažeidimai taip pat būna eriteminiai, bet juose susidaro skausmingi pūslės. Susidariusios erozijos išgydomos po kelių savaičių. Pirmojo ir antrojo laipsnio nudegimai dažniausiai kyla dėl trumpalaikio kontakto su karštais skysčiais (vandeniu, aliejumi).

Kita vertus, trečio laipsnio nudegimams būdingas nekrozės buvimas ir dėl to atsiranda rimtų defektų išsiskyrimas. Anomalijos ilgainiui gydosi ir gali praeiti ir į gilesnius audinius, pvz., audinys. raumenys ir kaulai. Tai paprastai būna dėl sąlyčio su deginančiais arba deginančiais objektais, net jei jie yra trumpalaikiai.

Kartais pastebimi ir sisteminiai simptomai, dažnai šokiruojantys (sumažėjęs kraujo spaudimas ir kūno temperatūra, neryškus ar susijaudinimas, kartais ir traukuliai). Dideli II ir III lygio nudegimai reikalauja hospitalizacijos, jei jie viršija trečdalį kūno paviršiaus ir kelia didelę riziką paciento sveikatai ir gyvenimui.

Nudegimų gydymas

Burnos gydomos tiek lokaliai, tiek apskritai. Pirmasis ir antrasis pažeidimo laipsnis turėtų būti nukenksminti su specialiais chemikalais įmirkytų padažu, taip pat geliais, aerozoliais, suspensijomis arba kremais su gliukokortikosteroidais ir antibiotikais. III laipsnio nudegimai chirurgiškai gydomi ligoninės aplinkoje.

Sisteminė terapija skirta šokų prevencijai ir gydymui, todėl anamneziniam bakteriniam užterštumui išvengti naudojami skausmo malšinimo preparatai, plazmos ir elektrolitų įpylimai, širdies ir kraujagyslių agentai bei antibiotikai.

Antimikrobiniai preparatai turi būti vartojami ilgą laiką, atsižvelgiant į antrinės infekcijos simptomus ir mastą. Nuotoliniai nudegimų komplikacijos yra užaugę randus ir keloidus, jei jų vieta yra netoli sąnarių, yra sutrikimų, ribojančių įprastą judumą.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*