Iš pradžių taip pat yra glomerulų filtracijos padidėjimas.

[Total: 0    Average: 0/5]

Iš pradžių diabetinė nefropatija neturi jokių klinikinių požymių. Pirmoji šios ligos pasireiškimas yra nedidelis albino baltymų kiekis šlapime (mikroalbuminurija). Iš pradžių taip pat padidėja glomerulų filtracija, padidėja inkstai, nustatomas cukraus šlapimas, o pacientas išleidžia daugiau šlapimo. Po cukrinio diabeto kontrolės simptomai išnyksta daugumoje pacientų.

Kai liga progresuoja, glomerulų filtracija iš pradžių normalizuoja, tada mažėja, proteinurija atsiranda ne tik dėl to, kad pats pats albinas prarandamas, bet ir tampa ne selektyvus, bet ir morfologiniai pokyčiai inkstuose. Atviroje nefropatijos fazėje atsiranda hipertenzija ir kitos daugyb ÷ s diabetin ÷ s komplikacijos.

Diabetikos nefropatijos diagnozė

Diabetinė nefropatija diagnozuojama pacientams, sergantiems I tipo ar II tipo diabetu, išskiriant kitas inkstų ligas ir nustatant mikroalbuminuriją (albumino susidarymas šlapime nuo 30 iki 300 mg per parą, jei koncentracija viršija 300 mg, vadinama makroalbuminurija). mažiausiai du tyrimai iš trijų atlikti per šešis mėnesius. Diagnozė taip pat patvirtinama atviros proteinurijos buvimu be poreikio įvertinti albumino koncentraciją šlapime.

Skiriant diferencinę diagnozę, reikia atsižvelgti į kitas glomerulonefrito formas įvairiomis ligomis, inkstų ligomis, ritėmis ir intersticinės inkstų ligomis bei kitomis mikroalbuminurijos priežastimis (pvz., Inkstų liga, inkstų liga, liga inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstų inkstams) Taip pat verta paminėti, kad yra daug priežasčių: karščiavimas ūmių infekcinių ligų, fizinių krūvių metu, turtingų baltymų maisto vartojimas, didelis druskos kiekis, ilgalaikis sėdimasis būstas.

Rekomenduoti  Dynamite - aktyvatorius įkandimas, nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti,

Su diabetu sergantiems pacientams albuminas gali pasirodyti šlapime dėl šlapimo takų infekcijos, širdies ir kraujagyslių sistemos nepakankamumo ar ilgalaikės hipertenzijos, todėl negalima tinkamai diagnozuoti diabetinės nefropatijos.

Diabetinės nefropatijos gydymas

Diabeto nefropatijos gydymo tikslas yra sulėtinti inkstų pakitimų progresavimą, todėl svarbu greitai greitai diagnozuoti ligą ir pradėti gydymą. Inksto apsaugos priemonės turėtų būti įgyvendintos, kai diagnozuojamas diabetas, be to, tinkamas pagrindinės ligos gydymas gali sulėtinti inkstų pakitimų progresą.

Svarbu kovoti su aukštu gliukozės kiekiu kraujyje ir gydyti nenormalius lipidų kiekius, nutukimą, hipertenziją, blogą mitybą ir baltymų vartojimą. Taip pat turėtumėte išvengti inkstų pažeidimo medžiagų (kai kurių vaistų ir cheminių medžiagų), rūkyti ir valgyti daugiau kofeino.

Tikslas yra užkirsti kelią šlapimo kaupimui šlapimo takuose. Gydymo principas yra ankstyvas inkstų apsaugos vaistų, kurių sudėtyje yra konverterio inhibitorių ir angiotenzino receptorių blokatorių, įtraukimas.

Prognozė diabetinei nefropatijai

Diabetikos nefropatijos pacientų prognozė nėra sėkminga, ypač kai ligos diagnozė yra pavėluota ir gydymas yra nepakankamas. Baltymų buvimas šlapime yra širdies ir kraujagyslių komplikacijų rizikos faktorius ir padidėja mirštamumas nuo diabeto. Taip yra dėl kitų lėtinių cukrinio diabeto komplikacijų (pvz., Cukrinio diabeto atvejų). Pagrindinės priežastys yra šios: a) akis, nervų sistema, diabetinė pėda, aterosklerozė, išeminė širdies liga, b) odos pažeidimai.

Vidutiniškai po 7 metų diabetinė nefropatija tampa kliniškai akivaizdi ir po 5-10 metų pasireiškia lėtinis inkstų nepakankamumas. Diabetinė nefropatija yra viena iš dažniausiai pasitaikančių inkstų pakitimų priežasčių.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*