Įsigyta burbulo atskyrimo sezonas

[Total: 0    Average: 0/5]

Epidermio įgytos folikulinės sekrecijos metu pastebimi didelių dydžių šlapimo pūslės tipo pažeidimai su gerai priveržtu dangčiu. Anomalijų evoliucija susideda iš susmulkintų pūslių transformavimo į erozijas, o tada atrofinių randų ir paršelių atsiradimą dėl netolygaus randų. Dažniausiai vietovė nurodo vietoves, kuriose yra lėtiniai mechaniniai sužalojimai: alkūnės, kelio, rankos ir kojos.

Daugeliu atvejų liga pasireiškia ir burnos gleivinės. Be to, kai kuriems pacientams yra simptomų, susijusių su vienos ligos, pvz., amiloidozė, diabetas, leukemija, sisteminė raudonoji vilkligė ir kitos sisteminės ligos.

Įgytas pūslelinės epidermio atskyrimas paprastai būna lėtinis. Pokyčiai lydimi įvairios intensyvios niežulys. Bendra pacientų būklė yra gera (tačiau kai kuriems pacientams būna sunkios būklės, būklė yra progresuojanti ir gali sukelti mirtį).

Kai kuriais atvejais plačiai dalyvauja gleivinės ligos procesas, įskaitant stemplę, ir paciento maitinimas gali būti sutrikęs.

Įgyta pūslių epidermio atskyrimo diagnozė

Įgytas pūslinis epidermio atskyrimas diagnozuojamas remiantis klinikine vaizdu (reikia aptikti pūslių pokyčius įprastoje vietoje, randų, atrofijų ir lankstinukų buvimą, niežėjimą ar deginimą).

Svarbus yra imunopatologinis odos ir kraujo serumo tyrimas su tipiniais anomalijomis.

Diagnozuojant epidermio įgytą lizdą, būtina atlikti tam tikrus specialiuosius tyrimus, nes kartais epidermio atskyrimo metu atsiranda lizdinės plokštelės, dėl kurių atsiranda įvairių sisteminių ligų pobūdis.

Diferencijuojant įgytą pūslių atsiskyrimą nuo epidermio, reikia atmesti pemfigoidą, kuris paprastai atsiduria šiek tiek kitur, o tik kai kurios jo formos palieka randus. Imunopatologinis audinių fragmentų įvertinimas yra naudingas diferencijavimui.

Gydomasis epidermio atskyrimas iš lizdinės plokštelės

Įgytas pūslelės atskyrimas nuo epidermio dažnai nėra gydomas gliukokortikosteroidais, net jei jis vartojamas didelėmis dozėmis. Naudingas poveikis gaunamas įvedant nedidelius steroidų kiekius, bet kartu su sulfonais. Kai kuriais atvejais pagerėja paciento būklė po gydymo aukso preparatais. Taip pat yra tyrimų, įrodančių ciklosporino A veiksmingumą.

Naujesni metodai naudoja imunoglobuliną IgG, kuris yra skiriamas intraveniniais infuzijomis. Kai kuriais atvejais pagrindinis gydymas apima sistemines ligas, kurios dažnai egzistuoja kartu su įsigytu pūslelės atskyrimu nuo epidermio.

Epidermio įgytos folikulinės sekrecijos prognozė

Įgytas pūslinis epidermio atskyrimas žada būti sėkmingu ankstyvo diagnozavimo ir tinkamo gydymo atvejais. Blogesnė prognozė susijusi su formomis, vykstančiomis su dideliais ir reikšmingais pokyčiais, tokiu atveju liga gali sukelti mirtį. Sklandumų formų prognozavimas ir sisteminių ligų (diabeto, leukemijos ir kt.) Sambūvio atvejai taip pat yra blogesni.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*