Karbamido šlapimo pūslės inicijavimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Šlapimo pūslės atsiradimas dažniau nei viršutinės anoreksijos atsiradimas, kartu su skirtingų sistemų ir organų sutrikimais. Kaulų ir skeleto raumenų srityje dėl to, kad šlapimo pūslės gleivinė auga su šios srities oda, pilvo apačioje yra trikampis defektas, per kurį pabrėžiama šlapimo pūslės gleivinės membrana.

Šlapimo pūslės degeneracijos simptomai

Su šiais pokyčiais gali egzistuoti ir išvarža ir kriptorichidizmas (branduolio nesugebėjimas prisijungti prie kapo). Be to, netinkamas klubo sąnario išlyginimas gali sukelti klubo sąnario vadinamąjį „minkštą nusileidimą“. pūslė pacientams.

Veiksmai paprastai yra trumpi ir platus, o anusas yra perkeltas į priekį. Nors analinis sfinkteris yra gerai išvystytas, pastebimi pacientų, kuriems yra anoreksinio gleivinės prolapsas ir žarnyno judesio pakitimai.

Berniukuose varpa sutrumpėja ir sulenkiasi į gaktos jungtį. Branduoliai, epididimidai, sėklų burbuliukai ir spermos vamzdeliai turi gerai išsaugotą struktūrą ir funkciją. Nevaisingumas, kuris gali išsivystyti pacientams, sergantiems šlapimo pūslės degeneracija, yra susijęs su randų pokyčiais per šlaplę po pakartotinių chirurginių procedūrų.

Mergaičių išsiskyrimas su šlapimu pasireiškia makšties srityje per trumpesnį ir susiaurėjusią išorinę angą. Be to, klitoris yra skilimas ir vulvos lūpos yra nepakankamai išvystytos. Šlapimo takų srityje šlaunikaulio gleivinė su matomu kaklu ir šlaplia kakleliu yra pabrėžta tiek berniukuose, tiek mergaitėse, esančiose greta esamo trikampio defekto. Cachexed šlapimo pūslės dydis gali skirtis, bet paprastai jis gali būti suvijamas kartu. Tačiau viršutiniai šlapimo takai po gimdymo lieka nepakitę.

Šlapimo pūslės kacheksijos gydymas

Šlapimo degeneracijos ir vietinės degeneracijos gydymas yra tik chirurginis. Gydymas siekia geros kosmetikos išvaizdos tiek pilvo, tiek genitalijų. Tikslas yra išsaugoti lytinių organų sugebėjimą gimti ateityje.

Operacija taip pat atliekama taip, kad šlapimo pūslė pasiektų reikiamą kiekį surinkti ir laikyti šlapimą. Svarbus aspektas taip pat yra viršutinių šlapimo takų apsauga nuo antrinės žalos. Originalus rekonstrukcijos darbas atliekamas trečiame ar ketvirtajame naujagimyje.

Jis susideda iš uždaro šlapimo pūslės uždarymo, o jo pradinis mažas pajėgumas paprastai greitai padidėja. Pagrindinė degeneracinio šlapimo pūslės ir šlaunikaulio operacija atliekama 3-4 metų amžiaus (vadinamoji „chirurginė procedūra“). šlapimo pūslės kaklelio procedūros ir išorinių smegenų ir šlapimo organų rekonstrukcijos).
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*