Kartais laikosi ilgos ištrynimo laikotarpių

[Total: 0    Average: 0/5]

Liga pasižymi įvairiais klinikiniais simptomais. Liga vystosi lėtai ir nepastebimai. Pirmieji simptomai paprastai būna akių obuolių raumenyse – dvigubos regos, akių vokai, judesio sutrikimai akies obuoliuose. Kai kurie pacientai turi raumenų pareną gomuryje, gerklėje ir geryboje, o vienas iš trijų susilpnina liemens ir galūnių raumenis.

Ryte pacientai negali pranešti apie simptomus, tačiau per dieną jie gali turėti du akių vokus, o vienas ar abu gali pakilti. Valgydamas pirmasis paciento įkandimas nuryti sklandžiai, tačiau pasibaigus valgymui, riebalai tampa sunkūs. Balsas taip pat silpnėja, kai kalbate, ir jūs galite trumpai ar ilgą laiką išsilaisvinti.

Kai liga progresuoja, simptomai tampa sunkesni ir patvaresni. Dėl raumenų parencijos gomuryje balsas turi nosies tonusą. Paciento veidas nerodo turtingo veido išraiškos, jis išreiškia nuovargį ir depresiją. Silpnumas taip pat apima kaklo ir kaklo raumenis – galva nukrinta, pacientas jį palaiko rankomis.

Kvėpavimo sistemos raumenų parencija sukelia oksidacijos sutrikimus kraujyje. Po ilgo ligos laikotarpio raumenys praranda gebėjimą grįžti į normalią funkcinę būklę, atsiranda įvairių stiprumų paresis (dažniausiai jie susiję su akies obuolio, masto ir pečių ratlankiais raumenimis). Kilant viršutines galūnes, sunku pasivaikščioti laiptais, stovint iš gulėjimo. Miesto metu išbandyti refleksai paprastai būna įprasti, po ilgesnio tyrimo jie gali susilpnėti, tačiau po poilsio jie nenukrypsta nuo normos.

Kenijos miesto pripažinimas

Diagnostikos procese interviu yra svarbus – būdingi simptomai gali sukelti įtarimą mieste. Atliekant tyrimą, svarbu įrodyti paresiso sunkumą, nes raumenų pastangos tęsiasi. Taip pat atliekamas farmakologinis cholinesterazės inhibitoriaus tyrimas, kurio po injekcijos trumpalaikis klinikinis pagerėjimas.

Kraujo laboratoriniuose tyrimuose nustatomi antikūnai prieš receptorių acetilcholinui ir antikūnai prieš tirozino raumenų kinazę. Elektrofiziologinių tyrimų rezultatai gali patvirtinti diagnozę – šiuo tikslu atliekamas elektrostimuliacinio nuovargio tyrimas, kuris patvirtina raumens susitraukimo sumažėjimo pasireiškimą kito susitraukimo metu.

Rekomenduoti  Flexumgel siūlėms - Kur pirkite, vaistinė, parduotuvė, kaina

Vaizdai gali būti naudojami krūtinės ląstos tomografijai atlikti, kartais atskleidžiant naviką priekinėje mediastinumoje (tymoma) arba patvarioje gimdoje. Jei abejojate, gali būti atliekamas krūtinės ląstos magnetinis rezonansas. Diferencinė diagnozė turėtų būti įskaičiuota į kitus neuromuskulinės laidumo sutrikimus (pvz., Nervų sistemos sutrikimus). Lamberto ir Eatono miesto sindromai, botulizmas) ir kitos nervų sistemos ligos, turinčios panašių klinikinių simptomų (išsėtinė sklerozė, smegenų augliai, akių obuolio skeleto-raumenų sistemos nervų pažeidimas).

Miesto teritorijų gydymas

Bendras valdymas yra svarbus gydant ligas ir infekcijas, dėl kurių gali atsirasti miesto progresija, vengti pernelyg didelių fizinių pastangų ir dažnų poilsio bei atsargus vakcinų vartojimą.

Nepamirškite vartoti daugybės kontraindikacijų jūsų mieste: antibiotikai (pvz., “Antibiotikai”, “antibiotikai”, “antibiotikai”). Amino glikozidai), vaistai, blokuojantys nervų ir raumenų perdavimą (pvz., Vadinamąjį “glikozidinį aminą”) ir vaistus, kurie blokuoja nervų ir raumenų perdavimą (pvz., “Antioksidacinį” vaistą). Pankuroniumas), ląstelių membranos stabilizatoriai (pvz., Lidokainas) ir į veną leidžiami magnio, radiologiniai agentai, turintys jodo ir psichotropinių vaistų.

Specialus gydymas skirtas sumažinti ligos simptomų sunkumą. Šiuo tikslu naudojami cholinesterazės inhibitoriai (neostigminas, pyridostigminas ir kt.). Nepaisant klinikinio pagerėjimo, nepaisant gydymo, inicijuojamas imunosupresinis gydymas (dažniausiai vartojamas prednizonas ir azatioprinas). Jei atsiranda tymoma, tuos uždegimas turi būti pašalintas.

Liga pasireiškia paūmėjimų ir remisijos laikotarpiais. Geriausia prognozė yra miesto akis. Mirė kvėpavimo sistemoje ir dėl imunitetą slopinančio gydymo komplikacijų. Kartais gali atsirasti ilgas remisijos laikotarpis, net ir kelerius metus, tačiau paciento būklės pagerėjimas paprastai nėra baigtas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*