Kiti metodai Naudoja elektrokoaguliaciją

[Total: 0    Average: 0/5]

Bendrinių karpos diagnozė yra pagrįsta klinikinėmis ligos ypatybėmis, ypač svarbu, kad nebūtų uždegimo pūslelių su nelygiu paviršiumi, turinčiais hipertrofijos požymių, ir daugelio odos pažeidimų, kurie atsiranda be bendrų negalavimų. Be to, įprasta vieta nurodo įprastas karpos.

Gali būti naudinga atlikti histologinį pažeidimų tyrimą (pastebimas vadinamųjų „odos pažeidimų“ poveikis). ŽPV tipo 2 citopatogenezė) ir molekuliniai tyrimai, kurie padeda nustatyti viruso tipą.

Įprastų karpos diferencijavimo metu turėtų būti atsižvelgiama į ligas, kurios turi panašių klinikinių simptomų, ypač papiliarinės tuberkuliozės (ligos protrūkiai yra vieni ar keli, ligos eiga ilgėja, periferijoje pasireiškia pažeidimai) ir papilomos arba riebalinės karpos (jie paprastai yra didesni ir yra uszypułowane).

Be to, papiliarinis vėžys gali būti supainiotas su įprasti karpos, tačiau jis yra vienas, giliai tuščiaviduris, centrinis taškas, kuris atsiranda visų pirma ant kojų.

Tradicinių karpos gydymas

Bendrų karpos pašalinimas reiškia skysto azoto naudojimą, kuris užšaldo žydėjimą. Kiti metodai apima elektrokoaguliaciją, curettage, salicilo rūgštį ir pieno rūgštį. Naudingas gydomasis poveikis gaunamas preparatams, kurių sudėtyje yra 5-fluorouracilio (turi citostazinį poveikį), DMSO (padidina junginių skverbimąsi) ir salicilo rūgštis (sukelia ląstelių suskaidymą).

Terapija paprastai atliekama per kelias savaites, daugiausiai išgydoma. Gali būti naudojami kiti metodai, skirti švirkšti bleomiciną tiesiai į odos pažeidimus, tačiau jie yra skausmingi ir sukelia komplikacijų, tačiau jie vartojami ypač tais atvejais, kai kiti terapiniai metodai yra neveiksmingi.

Atsižvelgiant į tendenciją spontaniškai pašalinti pažeidimus pašalinus vieną iš nipelių, nerekomenduojama pašalinti bet kokių odos sutrikimų tuo pačiu metu.

Prognozė su įprasti karpos

Paprasti karpos žada gerą požiūrį. Daugeliu atvejų gydymas yra veiksmingas, nediagnozuotas ir negydytas speneliai, nepaisant jų chroniško būklės, taip pat žada gerai, nes laikui bėgant daugumoje žmonių, kuriems yra įprasti speneliai, kurie nėra gydomi terapija, jų spontaniškas išnykimas įvyksta.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*