Kompromisinės sistemos ligos, endokrinologija

[Total: 0    Average: 0/5]

Akromegalija yra liga, kurią sukelia per didelė somatropino (augimo hormono) sekrecija iš hipofizio priekinės skilties. Šis sutrikimas veikia vidutinio amžiaus žmones, nepriklausomai nuo lyties, ir būdingas per didelis kaulų, minkštųjų dalių ir vidinių organų augimas. Somatropinas Somatropinas yra visą gyvenimą trunkantis augimo hormonas, kurį išskiria žmogaus hipofizio liauka.

Hashimoto thyroiditis (limfocitinis oksidas, Hashimoto liga)

Hashimoto thyroiditis (limfocitinis oksidas, Hashimoto liga, lėtinis limfocitinis tiroiditas) (Thyofooiditis Hashimoto Struma limfomatozė) yra lėtinis imuninės sistemos skydliaukės uždegimas. Pažeidimai gali būti tolygiai paskirstyti visame organe arba ribojasi su skydliaukės dalimi. Savo eigoje jis iš pradžių yra nepastebimas, tai įvyksta.

Ginekomastija

Ginekomastija (lotynų, anglų, vokiečių, ispanų, ispanų, ispanų, ispanų, rusų, ispanų, rusų ir tt) Ginekomastija yra vienašalė ar dvišalė krūtų liaukų (nipelių) hipertrofija vyrams, nepriklausomai nuo amžiaus. Smeigtukas dažniausiai yra simetriškas, rečiau – vienpusis. Neiropatologinė ginekomastija taip pat yra naujagimiams ir praeina pro apytikriai. 4. savaitę po gimdymo. Krūtų liaukų padidėjimas paprastai yra skausmingas, w.

Pirminis hiperaldosteronizmas (Conn sindromas, aldosteronizmas)

Pirminis hiperaldosteronizmas (pirminis aldosteronizmo sindromas, Conna sindromas, aldosteronizmas, lotynų kalba). Hyperaldosteronismus). Pirmasis aprašytas Conno grupės atvejis Lenkijoje buvo paskelbtas 1957 metais. Pacientas buvo gydomas chirurginiu antinksčių adenomos pašalinimu. Pirminis hiperaldosteronizmas reiškia 30 metų ir vyresnių žmonių grupę. iki 50. Daugiausia vyksta moterims.

Antrinis hiperaldosteronizmas

Antrinis hiperaldosteronizmas yra daugybė ligų, kurias sukelia ekstralenalio padidėjęs aldosterono sekrecija dėl padidėjusio hormonalinių fermentinių reni-angiotenzino sistemos (RAA) aktyvacijos. Jis pasižymi padidėjusia ARO ir angiotenzino II sekrecija. Hiperaldosteronizmas pasireiškia šiais atvejais: nefropatija, hipertenzija, apsinuodijimas nėštumu, inkstų liga.

Hipoaldosteronizmas

Hipolodertononizmas susideda iš sumažėjusio aldosterono sekrecijos dėl išorinio antinksčių žievės sluoksnio pažeidimo (atsirandančio dėl ūminio uždegiminio proceso, vėžio metastazių, įbrėžimų, hemotromatozės, kraujo perpylimo ar artimumo) arba dėl fermentinių defektų (pvz., Aldosterono, aldosterono, aldosterono , aldosteronas). Desmolazės, hidrogenai, dehidrogenazės, aldosterono sintezės). Valstija.

Hipogonadizmas

Hipogonadizmas yra sutrikimas, kurį sukelia gonadų (kiaušidžių ar sėklidžių) hipotenzija. Gonadalio disfunkcija apima lytinių hormonų ir gametų (kiaušinių ar spermatozoidų) gamybą. Yra dvi hipogonadizmo formos: pirminis hipogonadizmas ir antrinis hipogonadizmas. Pirminis hipogonadizmas yra hormoninė hipotenzija, kurią sukelia vyrų ar moterų lytinių organų pažeidimai.

Hipofizinis nykštukas

Hipofizinis nykštukas. Hipozomatotropinis nykštukas. Nanozomijos hipofizės. Nanosomijos hiposomatotropinis endokrinologinis susirgimas, susidedantis iš sumažėjusio augimo hormono sekrecijos laipsnio arba somatropino ir gonadotropino trūkumo. Hipofizinio nykščio simptomai Hipofizinio nykščio simptomai pablogėja su amžiumi. Pagrindinis simptomas.

Tiesioginis šlapimas

Tiesioginis šlapimas (lat. Diabetes insipidus) yra liga, kuriai būdingas nenormalus šlapimo tankis, kurį sukelia smegenų užpakalinės hipofizės skilvelio pašalintas diuretikų hormono trūkumas arba inkstų nejautrumas dėl jo poveikio. Antidiurezinis hormonas (ADH, vazopresinas) formuojasi viršutinėje hipotalamino dalyje suprabrato branduoliuose ir.

Pernelyg didelis antidiurezinis hormonas (Schwartz-Bartter sindromas)

Antidiurezinis hormonas (ADH) yra peptidas, pagamintas hipotalamyje iš hipofizio, siekiant palaikyti osmosinį plazmą. Vasopresinas yra cikliškas anti-diuretikų hormonas, išsiskiriantis iš užpakalinės hipofizės. Pernelyg didelis antidiurezinis hormonas (vazopresinas) sukelia kūno vandens sulaikymą ir kūno skysčių praskiedimą. Jis paprastai teigia.

Pernelyg didelė prolaktino sekrecija (hiperprolaktinemija)

Pernelyg didelė prolaktino sekrecija. Pernelyg didelis prolaktinas. Prolaktino hiperprolaktinemija (PRL, liuteostimulinas) yra hormonas, kurį moterys ir vyrai iš priekinės hipofizės išskiria. Ji vyrauja moterims, o jos didesnė koncentracija vyksta ovuliacijos metu. Prolaktinas stimuliuoja pieno gamybą krūtų liaukose ir reguliuoja sekreciją.

Hipofizinis nepakankamumas ir Sheehano sindromas

Hipofizinis hiperaktyvumas ir Sheehano sindromas (postnatalinė hipofizio nekrozė, Hypopltuitarismus ir Sheehan sindromas) yra ligos, priklausomos nuo gonadotropino trūkumo, augimo hormono, kortikotropino, tirotropino, atsirandančio dėl hipotalamino arba priekinės hipofizės skilties pažeidimo. Tai dažniausiai pasitaiko moterims kaip nėštumo komplikacija. Hipofizinio nepakankamumo priežastys Dažniausiai.

Skydliaukės hipotirozė

Hipotireozė (hipotireozė) yra liga, kurią sukelia skydliaukės hormono stoka. Skiriant hipotirozei, sumažėja tiroksino ir trijodotyronino koncentracija kraujyje. Hormoninis trūkumas sukelia medžiagų apykaitos sutrikimus m. be kita ko, sumažėjo gebėjimas atstatyti didelės energijos junginius ir naudoti jose esančią energiją ir sumažinti deguonies suvartojimą. U.

Ūminis antinksčių nepakankamumas

Insufficientia acuta corticis glandularum suprarenalium yra sutrikimas, kurį sukelia greitas progresavimas, pažeistas antinksčių žievas ir (arba) padidėjusi kortikoidų paklausa. Ūminio antinksčių nepakankamumo priežastys – plačios antinksčių kraujavimai (vadinamosios “kraujavimas iš antinksčių”). antinksčių artėjimas) – adrenal endoskopija, – gydymas vaistais.

Poakytas tiroiditas (granulomatozinis tiroiditas)

Poakytas tiroiditas (granulomatozinis, skausmingas, milžiniškas ląstelių tiroiditas) yra liga, kuriai būdingas skausmas ir skydliaukės padidėjimas. Ši situacija trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Labiausiai tikėtina, kad uždegimas sukelia virusus. Poregėta tiroidito forma yra linkusi atkrytis. Poūmio uždegimo simptomai.

Rekomenduoti  Procesas "Pasagos lizdas" yra chirurginis

Terciarinis hiperparatiroidizmas

Terciarinis hiperparatiroidizmas (lat. Hyperparathyreoidismus tertiarius) yra ligos būklė, kurią sudaro neįprastai padidėjusi parathormono koncentracija kraujo serume, kuri nėra suderinta su reikšmingais kalcio lygio skirtumais; tai yra beveik žemutinė normos riba. Ekvivalentas yra sveikatos būklė, vadinama savarankiškumu antrinio hiperaktyvumo metu.

Mentės vaškai

Nodular oil (Nodosus Stream) yra skydliaukės hipertrofija, sutrikdydama iš pradžių vienodą skydliaukės struktūrą skilčių ir intersticinio audinio srityje. Tai veda prie vieno ar kelių mazgelių formavimo skydliaukės liaukoje. Kai kurie endokrininiai aktyvūs mazgai yra apsupti jungiamojo audinio maišelio ir formos adenomos. Modulių tipai Bandoma pagal metodą.

Tiesi kruopos aliejus

Tiesus kūno vaškas (Streama parenchymatosa simplex) yra skydliaukės padidėjimas, kuris paprastai nerodo hipotirozės ar hipertiroidizmo požymių. Kūnas yra vienodai suformuotas iš skydliaukės mėsos, mažas kolonoidinių medžiagų neturintis burbulas. Dėl šio pokyčio susiaurėja trachėja ir šalia esantys organai (stemplė, gerklų nervai, dideli indai), todėl tai įvyksta.

Wole Riedela

Wole Riedela (Riedelito skydliaukės uždegimas, Thyreoiditis fibrosa chronica Struma Ugnosa) yra labai reta lėtinio tiroidito forma. Riedelio vilkoje skydliaukės liauka yra padidinta, ji turi stipraus pluošto minkštimo, su sija yra panaši į medieną, todėl kitas ligos pavadinimas – medinis jautis. Šios ligos priežastis nėra žinoma. Ginklo simptomai.

Clinefelter sindromas (hipergonadotropinis hipogonadizmas)

Klinefeltero sindromas (hipergonadotropinis hipogonadizmas, Klinefelterio sindromas) yra vyrų vystymosi ligų grupė. Jis pasižymi ginekomastija, eunuchoidine kūno struktūra ir mažų branduolių buvimu be spermatogenezės. Tikroji Klinefelterio sindromas. Tikrasis Klinefelterio sindromas yra įgimtas daugumoje 47 metų, XXY amžiaus kariotipo vyrų. Charakteristika.

Turnerio komanda

Turnerio sindromas yra chromosomų sutrikimas. Tai sukelia įvairios chromosomos aberacijos. Dažniausiai pasitaikantis aberacijų tipas yra monosomiškas. Tai susideda iš viso ar dalies vieno X chromosomos nebuvimo. Kitais atvejais yra mozaikizmas (kai kuriose ląstelėse yra dvi XX lyties chromosomos, kiti turi vieną X0) arba vienoje iš jų sugadinta struktūra.

Graves’o ir Baseovo liga

Graves-Basedow liga yra liga, kurią sukelia antikūnų prieš skydliaukės struktūras gamyba. Šie antikūnai sukelia padidėjusį skydliaukės hormonų sekreciją, kuris kliniškai pasireiškia dėl jo hiperaktyvumo. Gali atsirasti daugybė veiksnių, susijusių su Graves’o ir “Basedow” ligos atsiradimu, be kita ko, minimas genetinis polinkis ir rūkymas.

Pirminis hiperparatiroidizmas

Pirminis hiperparatiroidizmas yra būklė, susijusi su pernelyg didelio parathormono sekrecija parathormonų liaukos ir dėl to būdingų simptomų. Taip pat svarbu, kad nėra jautrumo ar tik nedidelis atsakas, susidedantis iš arteriosklerozės silpnėjimo dėl didesnio kalcio koncentracijos kraujyje. Pirminis hiperaktyvumas.

Hipoparatiroidizmas

Hipoparatiroidizmui būdingas trūkumas arba parathormono nebuvimas, jo neveikliųjų molekulių sintezė arba tikslinių audinių atsparumas jo poveikiui. Hipoparatiroidizmo dažnis nėra visiškai žinomas ir daugiausia priklauso nuo skydliaukės operacijos atsitiktinio pašalinio skydliaukės pašalinimo. Be to, sunaikinti liaukas.

Skydliaukės orbitopatija

Skydliaukės orbitopatija yra orbitos audinio uždegimo būklė, kuri yra imunologinio pobūdžio ir atsiranda sindromu ligos simptomų iš akies obuolio. Skydliaukės orbitopatija lydi Graves ligą ir “Basedow” ligą, dėl kurios laikinai ar nuolat pažeidžiama akis. Pokyčiai akies obuolyse dažnai lydi simptomus.

Diabetas

Cukrinis diabetas yra medžiagų apykaitos ligų grupė, kurios priežastis yra gliukozės koncentracijos padidėjimas serume virš normalaus lygio. Priežastis yra nenormali sekrecija ar nenormalus insulino atsakas, dėl kurio sumažėja gliukozės kiekis. Neapsaugotas arba blogai gydytas diabetas yra susijęs su žalos, funkcinių sutrikimų ir.

Skydliaukės proveržis

Skydliaukės proveržis ar tirotoksinis proveržis yra sparčiai besivystanti būklė, kurią sukelia netinkamai diagnozuota ar netinkamai gydoma hipertireozė. Šis sindromas pasireiškia staiga pasireiškus sutrikdytos sąmonės, širdies nepakankamumo ir šoko simptomais. Skydliaukės proveržis dažnai susijęs su kartu egzistuojančia liga (pvz., Skydliaukės liauka arba skydliaukė). sunki infekcija) arba.

Ūminis tiroiditas

Ūminis tiroiditas yra liga, dažniausiai sukelta bakterinės infekcijos aliejaus pobūdžio. Liga yra reta, dažniausiai ji pasireiškia vaikams ir jauniems suaugusiesiems. Daugiau nei pusė atvejų yra susiję su skydliaukės liauka, kurią jau veikia kitas ligos procesas. Labiausiai paplitusių mikroorganizmų sukelia ūmus tiroiditas.

Medžiagų apykaitos sindromas

Metabolinis sindromas yra ligos būklė, kuriam būdingas pilvo nutukimas ir nenormalūs lipidų metabolizmo ir padidėjusio kraujo spaudimo kontrolinės vertės. Kartais metabolinio sindromo metu yra angliavandenių metabolizmo sutrikimai, kurie pasireiškia gliukozės nenormaliomis koncentracijomis.

Rekomenduoti  Liekanos guolių audinys aš turiu polipas

Hipertiroidizmas

Hipertiroidizmas yra būklė, pasireiškianti didesniais skydliaukės hormonų kiekiais, kurie viršija dabartinį šių medžiagų poreikį. Pernelyg didelė skydliaukės veikla yra gana dažna liga, dominuojanti moterims (daroma prielaida, kad kas 60 metų). moteris visą savo gyvenimą susirgs). Šalyse, kuriose yra didelis jodo poveikis.

Skydliaukės uždegimas po apšvitinimo

Po radiacinio tiroidito išsivysto dėl radioaktyvaus jodo vartojimo gydymo tikslais. Pirma, pastebima ūminė uždegimo fazė, kuri palaipsniui tampa lėtinė. Tačiau kartais dėl radiacinės terapijos rezultatų skydliaukės veikla pasikeičia.

Kataraktinis ūmus tiroiditas

Ūgio tireoidito gydymas atsiranda dėl tam tikrų vaistų vartojimo kaip nepageidaujamo šalutinio poveikio. Farmaciniai preparatai, kurie gali sukelti ūminį tiroiditą, apima daugiausia difenilhidonotino darinius, ličio druskas, bromidus ir amjodaroną. Šios priemonės sukelia ūmių būklių vystymąsi, be to, gali pasireikšti amiodaronas.

Antrinė antinksčių hipoplazija

Antrinis antinksčių nepakankamumas yra simptomų sindromas, atsirandantis dėl ilgalaikio antinksčių hormonų trūkumo, kurį sukelia sumažėjęs AKTH sekrecija iš hipofizio. Liga nėra dažna, moterims ji vyrauja, o priežastys daugiausia susijusios su AKTH recirkuliacijos slopinimu dėl gydymo.

Skydliaukės funkcijos sutrikimai dėl jodo trūkumo

Jodo trūkumo sukelti skydliaukės funkcijos sutrikimai pripažinti pasaulinėmis socialinėmis ligomis. Manoma, kad vienas iš trijų Žemės gyventojų susiduria su jodo trūkumo padariniais dėl jų gyvenamosios vietos. Sumažėjusi šio elemento pasiūla sumažina skydliaukės hormonų gamybą, o ankstyvosiose vaisiaus gyvavimo stadijose taip pat gali pasireikšti.

Tuščia balninio sukabintuvo jungtis

Tuščiojo balnelio sindromas yra būklė, kuri išsivysto dėl voratinklio padangos plitimo kartu su rezervuaru, kuriame yra smegenų skysčio (III kamera), aplink turkų balnelio, su tuo pačiu pasklidusią balno diafragmą ir padidėjusį intrakranijinį slėgį. Apskaičiuota, kad tuščio balno sindromas įvyksta net 5 proc. Miesto gyventojų.

Cushingo liga

Cushingo liga yra simptomų sindromas, susijęs su hiperkortizolio (padidėjęs kortizolio koncentracijos serume lygis). Skirtingai nei Cushingo sindromas, kai anomalijos priežastis yra antinksčių žievė, Cushingo liga sukelia patologijos hipofizyje, o antrinė priežastis – pernelyg didelė kortizolio gamyba.

Subklinikinis hipertireozė

Subklinikinis hipertiroidizmas yra būklė, kuriai būdingas šiek tiek viršytas skydliaukės hormonų kiekis. Ši liga nerodo jokių ligos simptomų, tačiau paciento kraujo serume nustatomas sumažėjęs TSH hormonas, kurį slopindamas skydliaukės hormonus (kraujo serume) slopina hipofizė mažesniais kiekiais.

Atsparus skydliaukės hormono sindromui

Atsparumas skydliaukės hormonams yra paveldima liga ir pasireiškia sumažėjusiu organizmo audinių jautrumu skydliaukės hormonams. Skydliaukės hormono pasipriešinimo sindromas nėra įprasta liga, daugiausia šeimoje, tačiau daugybė atvejų nėra diagnozuojami, nes jie yra asimptominiai arba nėra.

Addisono liga

Addisono liga arba pirminis antinksčių nepakankamumas yra klinikinių simptomų sindromas, susijęs su hormono trūkumu, kurį normaliosiomis sąlygomis gamina antinksčių žievė (ypač kortizolis) dėl tiesioginės šio endokrininės liaukos struktūros pažeidimo. Liga nėra dažna ir dažniausiai pasitaiko nuo 20 iki 40 metų amžiaus.

Tariamas hipoparatiroidizmas

Tariamasis hipoparatiroidizmas ar Albrighto sindromas yra genetinė būklė, mažinanti tikslinių audinių jautrumą parathormonams, kuriuos išskiria paratiliai. Nutraukimo priežastis yra receptoriaus defektas, kuris lemia informacijos perdavimą ir tinkamą audinių atsaką į parathormoną.

Antrinis hiperparatiroidizmas

Antrinis hiperparatiroidizmas paprastai yra grįžtamas padidėjusios parathormono sekrecijos sutrikimas dėl didelio skydliaukės liaukų. Šią būklę sukelia ribotas kalcio jonų įplaukimas į parathormono ląsteles, o tai dažniausiai sukelia šio jono lygio sumažėjimas kraujo serume. Antrinis hiperaktyvumas yra iš esmės paplitęs visiems pacientams, sergantiems šia liga.

III tipo autoimuninis daugiabriaunio nepakankamumo sindromas

III tipo autoimuninis daugialypis sindromas yra liga, kurios metu nenustatyta antinksčių funkcijos sutrikimų, priešingai nei I ir II tipo (jei ligoniui diagnozuota Addisono liga, diagnozė pakeičiama į II tipo autoimuninių daugiabrandžiųjų sutrikimų sindromą). Nėra paplitimo įrodymų.

II tipo autoimuninio daugiapakopio nepakankamumo sindromas

Autoimuninis II tipo polielandulinio nepakankamumo sindromas yra liga, kuriai būdingas nenormalus imuninės sistemos atsakas ir antikūnų susidarymas, nukreiptas prieš savo audinius. Antra, įvairių organų funkcija prarandama arba susilpnėja, dažniausiai liga susijusi su antinksčių žievu (vystosi hipotenzija, t. Y. Ji blogai veikia).

I tipo autoimuninių daugiapakopio nepakankamumo sindromas

I tipo autoimuninis hipoparatiroidizmas yra liga, pasireiškianti hormoniniais trūkumais įvairiuose endokrininiuose liaukuose. Dažniausiai pasitaikantys nukrypimai susiję su antinksčių žievės ir raumenų liaukos liaukomis, be to, egzistuoja mielės ir ektoderminė distrofija. I tipo autoimuninis daugiapakopis sindromas yra reta.

Nėštumo diabetas

Nėštumo diabetas, kaip apibrėžia Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), yra angliavandenių tolerancijos sutrikimas, kuris pirmą kartą stebimas nėštumo metu. Būdingas nėštumo diabeto požymis yra didelis procentas ligos nutraukimo po gimdymo, tačiau taip pat yra galimybė, kad liga pasikartos kito nėštumo metu (dažniausiai nėštumo diabetas išlieka.

Rekomenduoti  Bioretin - atsiliepimai, kaina, kur pirkti, originalus, vaistinė,

Laktato acidozė diabetu

Laktato acidozė yra rimta komplikacija, kuri gali išsivystyti diabetu, daugiausia dėl netinkamo gydymo. Pieno rūgšties koncentracija viršija standarto viršutines ribas, sukeliančias ligos simptomus. Nors ši komplikacija yra viena iš retų diabeto komos priežasčių, ji yra labai pavojinga, nes ji yra susijusi su.

Įgimtas hipertireozė

Pirmosiomis nėštumo savaitėmis vaisius naudoja motinos skydliaukės hormonus, o jų trūkumas gali labai sutrikdyti centrinės nervų sistemos struktūras ir vaiko psichinį susilpnėjimą. Maždaug 10. Naujagimio skydliaukė jau gestacinės savaitės metu gali kaupti jodą ir nuo 12-osios nėštumo savaitės galėjo kaupti jodą. Per savaitę hipofizės forma formuoja hormoną.

AKTH antropinio sekrecijos sindromas

AKTH antropinio sekrecijos sindromas yra liga, kurią sukelia kortikotropinas (adrenokortikotrofinis hormonas, AKTH) iš kitų kūno dalių nei hipofizio liauka. Dėl to jis sukelia sparčiai augančius simptomus, susijusius su padidėjusia kortizolio koncentracija, nes šis hormonas išskiriamas iš antinksčių žievės, padidėjus AKTH kiekiui.

Diabetas ir acidozė

Acidozė ir ketozės koma yra ūminės komplikacijos, kuriamos visų rūšių diabeto metu. Jie taip pat gali būti pirmoji I tipo diabeto klinikinė išraiška. Acidozė ir ketozės koma yra dažnos komplikacijos ir yra susijusios su mirtingumu iki kelių procentų. Dėl insulino trūkumo organizme padidėja gliukozės gamyba.

Įgimta antinksčių hipertrofija iš 21-hidroksilazės trūkumo

Įgimta antinksčių hipertrofija iš 21-hidroksilazės trūkumo yra genetinis sutrikimas, kurio simptomai yra susiję su mutacija, sukeliančia per didelę androgenų sekreciją antinksne. Be to, kortizolio koncentracija yra maža ir sunkiais atvejais – aldosterono koncentracija. Hormonų trūkumai yra susiję su tipiškų klinikinių požymių atsiradimu. Įgimta.

Ričetas

Grybelis yra sisteminė liga, būdinga vystymosi amžiui. Jis pasireiškia tik vaikams, jo suaugusiųjų ekvivalentas yra osteomalacija. Rakituose pastebėti pokyčiai yra osteoidų mineralizacijos sutrikimai ir augimo kremzlės. Labiausiai paplitusi anomalijų priežastis yra vitamino D3 trūkumas. Tai nėra laikoma ilgą laiką.

Hirsutyzm ir virilisation

HirsutyzmN ir virilizacija yra sąlygos, kurias sukelia didesnis kiekis androgenų organizme. Hirsutyzm susideda iš pernelyg didelio plaukų augimo pasireiškimo moterims neįprastose vietose (viršutinėje lūpos, krūtinės, vidinių šlaunų, nugaros ir pilvo srityse), kurią sukelia per didelis androgenas arba narkotikų vartojimas su androgeniniu poveikiu. Hipertrichozė yra.

Neketikono hiperosmolinė hiperglikemija diabetu

Neketikoninė hiperosmolinė hiperglikemija priklauso diabetu sergančių ūmių komplikacijų grupei. Jis dažniausiai pasireiškia vyresniems pacientams, sergantiems II tipo cukriniu diabetu, tačiau taip pat yra vaikų ir paauglių, kuriems diagnozuota pirmoji ligos forma, atvejų. Taip atsitinka, kad nekeptono hipergozmolinė hiperglikemija yra pirmoji šios ligos pasireiškimo pasekmė.

Įgimtas hipotiroidizmas

Įgimta hipotirozė pasižymi klinikiniais požymiais ir vaisiaus ir naujagimio organizmo pokyčiais, kurie yra susiję su skydliaukės hormono trūkumu gimdos metu. Įgimtas hipotireozė jau pasireiškia vaisiui ir gali būti pagrindinė problema (kai sutrikimai veikia skydliaukės liauką) arba antrinė problema (kai ji atsiranda).

Narkotikų hipoglikemija

Narkotikų hipoglikemija yra ūminė diabetinė komplikacija, kuriai būdingas gliukozės kiekio kraujyje sumažėjimas žemiau normos, laikomos normaliomis, dėl per didelio vaisto dozių vartojimo. Dažniausiai tai susiję su žmonėmis, sergančiais I tipo cukriniu diabetu, gali atsirasti net 10 proc. Pacientų, todėl jis susijęs su didesniu insulino kiekiu. Asmenys su II.

Skydliaukės hipertireozė nėščioms moterims

Hipertiroidizmas yra būklė, pasireiškianti klinikiniais simptomais, susijusiais su viršutine skydliaukės hormonų, veikiančių organizmą. Tai pasitaiko maždaug pusėje visų nėščių moterų nėštumo metu. Didžiąją dalį atvejų sukelia Graves’o ir “Basedow” liga, kuri retai gali atsirasti dėl tiroidito.

Tiesus nutukimas

Paprastas nutukimas yra lėtinė liga, kuriai būdingas per didelis riebalų kaupimasis, kurio svoris viršija 15 proc. Viso suaugusio vyro svorio ir 25 proc. Moters svorio. KMI (Kūno masės indeksas) paprastam nutukimui yra didesnis nei 30 kg kvadratiniam metrui (KMI apskaičiuojamas dalijant kūno svorį pagal aukštį).

Kušingo kompleksas

Cushingo sindromas yra klinikinių simptomų, pasireiškiančių pernelyg didelio kortizolio gamyba antinksčių ląstelėse arba dėl didelių dozių gliukokortikosteroidų, skiriamų daugelio ligų gydymui (eksogeninis Cushingo sindromas). Endogeninė problema susijusi su pernelyg dideliu antinksčių kortizolio gamyba, paprastai dėl to.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*