L tipo kepenų uždegimas C tipas

[Total: 0    Average: 0/5]

Lėtinis hepatitas C pasireiškia maždaug 60% visų pacientų, sergančių lėtiniu hepatitu. ūminių formų pacientai. Iki šiol nėra nei aktyvus, nei pasyvus atsparumas šiai ligai. Lėtinis hepatitas pristato kai kuriuos vidutinio stiprumo cholestazės komponentus.

Daugeliu atvejų taip pat gali vystytis krioglobulinemija, Sjogreno sindromas, vėlyvoji porfirija, difterija ir difuzinis glomerulonefritas, kaip ir Hasimoto jautis.

Lėtinio hepatito C simptomai

Tik 20%. pacientai, sergantiems lėtiniu hepatitu C, praneša apie ūminį hepatitą. Dažniausiai pacientai skundžiasi dėl atsitiktinių infekcijų simptomų.

Lėtinio hepatito C gydymas

Lėtinis hepatitas C gydomas interferono alfa ir riboflavino deriniu. Dėl sunkios ligos protrūkio kyla kepenų cirozė. Todėl organas turėtų būti persodintas kuo greičiau.
Monika Kozak

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*