Lėtinis koaguliacijos intersticinis inksto uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Lėtine kateterine liga suserga inkstų liga dažnai yra besimptomiai arba šiek tiek padidėjusi. Kursas gali būti paslėptas, ilgalaikis, užmaskuotas pagrindine liga.

Analgezinės nefropatijos atvejais anemija dėl inkstų eritropoetino trūkumo ir toksinio raudonųjų ląstelių pažeidimo yra ankstyvas simptomas. Pacientai praneša apie silpnumą, nuovargį, praradimą ir apetito iškraipymą, svorio mažėjimą. Oda yra pilkai rudos spalvos.

Be to, yra pagrindinių ligos požymių ir nepastebimų laboratorinių tyrimų pokyčių, susijusių su sumažėjusiu santykiniu šlapimo tankiu, baltųjų kraujo ląstelių, baltymų ir gliukozės kiekiu šlapime. Kreatinino ir karbamido koncentracija kraujyje didėja didėjant inkstų funkcijos sutrikimui. Atsiranda kvėpavimo takų acidozė su elektrolitų trikdymu.

Diagnozė grindžiama klinikiniu kraujo ir šlapimo laboratorinių tyrimų rezultatais. Vaizdų tyrimai – ultragarsografija ir inkstų kompiuterinė tomografija – padeda nustatyti diagnozę. Tik išskirtiniais atvejais atliekama biopsija. Diferencijuojant reikia atsižvelgti į lėtinį pyelonefritą, lėtinės inkstų ligos ir inkstų ritės ligos pirminę ir antrinę formas.

Lėtinės ritės intersticinės inkstų ligos gydymas

Lėtinės ritmo jejunctomyelito gydymo pagrindas yra veiksnių, lemiančių ligos vystymą, šalinimas, įskaitant nedelsiant nutraukti vaistus, sumažinti kadmio ir švino poveikį. Svarbu tinkamai gydyti uratišką dugną, normalizuoti kalcio, cistino, oksalo rūgšties ir kalio koncentraciją kraujo serume. Be to, gydymas nesiskiria nuo to, kuris naudojamas kitose lėtinėse inkstų ligose.

Deja, šio tipo nefropatija yra neišgydoma, ir tik ligos progresavimas gali sulėtėti arba inkstų funkcija gali būti stabilizuota. Kai kuriais atvejais pasireiškia galutinio stadijos inkstų funkcijos nepakankamumas ir pasireiškia komplikacijos (paprastai šlapimo takų infekcijos). Taip pat įrodyta teigiama koreliacija tarp ligos ir navikų paplitimo šlapimo takuose, ypač dėl skausmą malšinančių vaistų nuo nefropatijos.

Rekomenduoti  Leukoplakijos sukilimo priežastis Nežinomas
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*