Lėtinis plaučių uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Plaučių vėžys. ) plaučių. Antriniai krakmolai taip pat gali apsunkinti lėtinį plaučių abscesą (ilgiau kaip 6 savaites). Šiandien tai yra reta liga. Dažniausia plaučių absceso priežastis yra svetimkūnio buvimas plaučiuose, plaučių vėžys ar bėgantis pneumonija (abscesas).

Dermatomiozitas. polimiozitas) yra lėtinė idiopatinė liga, sukelianti uždegimines miopatijas ir odos pažeidimą. Ligos pažeidimai paprastai išreiškiami susilpnėjusiomis pečių, klubo ir kaklo raumenimis, odos pažeidimais, stemplės pokyčiais, plaučiais ir širdimi. Dėl dermatito -.

Širdies smūgis. motorinės transporto priemonės. Tai gali būti lėtinė ir gali atsidurti savaime. – be veleno sąranka. Po infarkto sindromas pasireiškia steriliu pleuros uždegimu, perikardu ir intersticine pneumonija. Neinfarkto sindromas išsivysto dėl infarkto lydimų mechanizmų.

Lėtinis bronchitas. Lėtinis bronchitas yra viena dažniausių obstrukcinių plaučių ligų. Pagrindinė ligos priežastis – tabako dūmai. Daugybė tyrimų parodė koreliaciją tarp plaučių vėdinimo sutrikimo ir rūkytų cigarečių skaičiaus. Papildomas veiksnys yra disbalansas.

Hipertrofinė osteoartropatija. Svarbu prisiminti, kad dažniausiai šios ligos simptomai yra: plaučių uždegimas, metastazavimas ar pneumonija, lėtinė pneumonija, širdies liga (širdies defektai ir infekcinis endokarditas). Taip pat kepenų ligomis (ciroze, vėžiu) ir žarnyne (opinis kolitas, Krono liga) ir tarpinės ligos.

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL). Lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL) yra dažniausia plaučių liga. Šios ligos apibrėžimas apima du pagrindinius ir dažnius pokyčius: emfizemą ir lėtinį bronchitą, kurie egzistuoja kartu. Jo charakteris yra daugiafaktoriškas. Dažniausia priežastis yra rūkymas, dėl kurio atsiranda sutrikimas.

Plaučių intersticinės ligos. taip pat yra lėtinė forma, kai tankumas yra stebimas viršutinių plaučių laukuose. Prognozė intersticinės pneumonijos atveju. Spontaninės intersticinės plaučių fibrozės prognozė nėra geriausia. Daugybė simptomų, prieš diagnozę ir funkcinę būklę.

Rekomenduoti  Sustafix - nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

Pleuritas. vietinis, išsiliejęs, ūmus, lėtinis. Pleurito simptomai. Pleurituose yra stiprus ir kosuliuojantis krūtinės skausmas. Šios skausmai sušvelnėja, kai skystis kaupiasi. Manoma, kad ši liga yra gripo pradžia. Jame yra subfebrilo būsenų. Klausos aparatai.

Plaučių nepakankamumas. bronchitas, bronchų astma, lėtinis bronchitas. Mikronedema atsiranda, kai plaučiai praranda gebėjimą plėstis. Labiausiai akivaizdu priežastis yra paviršinio aktyvumo medžiagos trūkumas, kuris dažnai būna ankstyvuose kūdikiams. Sutrūkimo trūkumą sukelia plaučių ar plaučių pokyčiai.

Alerginė pneumonija. aštrus, poakustinis ar lėtinis. Ūminė ligos forma pasireiškia praėjus kelioms valandoms po kenksmingo vaisto poveikio. Dažniausiai tai rodo apatinių kvėpavimo takų infekciją. Pasibaigus ligos pasireiškimui poaktyvi forma yra pasikartojanti o. medžiagos.

Bronchų išsiplėtimas. ligos prisideda prie lėtinių nekrozinių infekcijų. Pagrindiniai bronchų išsiplėtimo pokyčiai yra: svetimkūnių ir navikų bronchų uždegimas, cistinė fibrozė, imunologinis nepakankamumas, nekrotinė ar gleivinė pneumonija, Kartagenero sindromas. Pakeitimai.

Alerginė pneumonija. yra padalintas į ūminę ir lėtinę. Pirmuoju atveju karščiavimas, dusulys ir kosulys vyrauja 4-8 valandas po alergeno poveikio. Kita vertus lėtinio uždegimo metu pasireiškia tokie simptomai kaip kosulys, bloga savijauta, svorio kritimas ir dusulys. Pastarasis tipas yra paminėtas.

Plaučių vaskulitas ir granulomatozė (Wegnerio granulomatozė). Wegnerio granulomatozė yra: lėtinis sinusitas, nosies perforacija, kraujavimas iš nosies, hemoptizė, kosulys, krūtinės skausmas, karščiavimas, apetito praradimas, svorio mažėjimas, silpnumas. Nosies vamzdeliuose gali būti opos. Radiologinis vaizdas rodo židinio nuotolius.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*