Leukoplakijos sukilimo priežastis Nežinomas

[Total: 0    Average: 0/5]

Leukoplakija arba baltoji keratozė yra balkšvas, gerai apibrėžtas pažeidimas, panašus į plokštelę ar gabaliuką. Šie pokyčiai atsiranda dėl pernelyg didelio burnos ertmės epitelio keratozės. Sąvoka leukoplakija netaikoma pokyčiams, kuriuos sukelia mielės, kerpės ir kiti.

Terminas leukoplakija reiškia šiuos pokyčius: įprastą keratozę ne keratinizuotose heterologinėse vietose, nenormalus ortopedinis ar heterologinis keratozė, per didelė ortopedinė keratozė, normalus ar nenormalus keratozė su ne keratinizuoto sluoksnio displazija, priešinvizinis vėžys.

Leukoplakija yra dažniausia pagyvenusiems vyrams. Jo vieta paprastai yra dantenos, labialinės raudonos apatinės lūpos ir gleivinės skruosto ir gomurio. Reti tai matyti burnos dugne.

Šios leukopijos priežastis nėra žinoma. Manoma, kad jis yra glaudžiai susijęs su rūkymu, lėtiniu sudirgimu, kurį sukelia blogai parinktos protezai, piktnaudžiavimas aštraus indais ir alkoholiu, geležies trūkumas dietoje. Šie pokyčiai taip pat gali aptikti žmogaus papilomos viruso antigenus arba ŽIV.

Rūkalių korekcija vyksta vyrų, kurie dažnai rūkosi vamzdžiu. Jis užima gomurį, paprastai tose vietose, kuriose nėra protezavimo plokštelės. Pokytis yra baltas. Be to, galite matyti mažos seilių liaukos uždegimą, kuris yra padidėjęs ir aukštesnis už paviršiaus.

Leukoplazijos simptomai

Leukoplakija pasireiškia ribotais, daugiafokaliais ar išsilaisvintais dėmiais. Jie taip pat yra sunkūs, balti ir izoliuoti. Dėmės yra skirtingo dydžio.

Leukoplazijos gydymas

Leukoplazijos gydymą visų pirma sudaro jautrių dirgiklių pašalinimas, pvz., Žiedinių kopūstų, žiedinių kopūstų, žiedinių kopūstų ir žiedinių kopūstų. rūkyti cigaretes. Be to, pakeitimas gali būti iškirptas arba užšaldytas, todėl gali būti naudojami B grupės, vitamino C ir A vitaminai.
Monika Kozak

– patologija “, Robbins, ed.” Urban & Partner “, Vroclavas.
– patologija stomatologams “, S. Kruś, leidykla” Medical Med. Tour Press International “, Varšuva.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*