Liekanos guolių audinys aš turiu polipas

[Total: 0    Average: 0/5]

Placento likučiai yra jo fragmentai, paliekami gimdos ertmėje po placentos pašalinimo, placentos polipas yra audiniai, padengti stipriai surištais kraujo krešuliais.

Didesni polipai sukelia išemines kontrakcijas, o mažesnis polipas dažnai perkelia į gimdos kaklelio kanalą, todėl jį galima jausti palpuojant ar žiūrint į akių stiklines akis.

Placentos ir placentos likučių simptomai

Padėties likučių ar polipų guolių buvimas yra susijęs su kraujavimu ir infekcijomis. Kraujavimas atsiranda dėl to, kad sužeistieji indai negali kuo labiau susitraukti gimdymo metu ir yra gimdos sienelėje, kurioje atsiranda iš dalies neryšta placenta.

Kraujavimas dažniausiai prasideda pirmosios ar antrosios gimdymo savaitės pabaigoje, dažniausiai pasireiškia staiga ir gausiai, o sistolinių agentų vartojimas nesumažina kraujavimo, arba tik šiek tiek ir trumpą laiką.

Labai patogeniškų bakterijų atveju infekcijos atsiranda ne tik placentos audinyje, bet ir gimdos gleivinėje, bet ir gilesniuose raumeninguose audiniuose. Todėl iš pradžių atsiranda vietinis mukozitas ir gimdos raumenų uždegimas, būdingi simptomai: skausmas, karščiavimas, greitas ir švelnus širdies ritmas.

Gydymas placentos audinio ir placentos polipų lieka

Gydymo tikslas yra evakuoti guolių likučius. Šiuo metu, esant įtarimui dėl antibiotikų padengtų anomalijų, atliekamas makšties tyrimas ir gimdos ertmė yra tikrinama pirštu.

Simptomas, rodantis placentos audinius, paliekamas ertmėje, yra gimdos kaklelio kanalo pralaidumas, kartais esant liekanoms. Audiniai arba placentos polipas yra pašalinami antibiotikų dangteliu su pirštu ar specialiu dideliu ir plačiu šaukštu (rekomenduojame naudoti šaukštą, jei gimdos sienelė pašalinta iš liekanų).

Jei kūno temperatūra yra teisinga, šį manevrą reikia atlikti nedelsiant, tačiau karščiavimu antibiotikus reikia vartoti tol, kol jis sumažėja (ne anksčiau kaip po 3-4 dienų po pagrindinės kūno temperatūros sumažėjimo), nebent kraujavimas yra gausus, nes tai rodo nedelsiant įsikišti.
Mariusz Kłos

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*