Lygiai palaiko save visą gyvenimą

[Total: 1    Average: 5/5]

Fibromas yra odos sutrikimas, turintis pluoštinę reakciją, nepriklausomai nuo amžiaus (kietosios fibromos) ar pokyčius gimdymo metu (minkšta fibroma – tačiau vėliau odos sutrikimai atsiranda).

Fibromos simptomai

Minkštieji pluoštai yra auglių ar maiše panašių mazgelių pakabinti žemyn, kartais juos galima vilkti pirštu į odą. Paprastai jie yra daug ir yra arti sveikos ar šiek tiek tamsesnės spalvos nei ruda oda.

Paplitusios daugybinės fibrozės pasitaiko Recklinghauzeno ligos metu. Mažos anomalijos dažniausiai yra aplink kaklą ir kaklą, ypač vyresnio amžiaus moterims. Žydėjimas trunka visą gyvenimą, jie neturi tendencijos spontaniškai atsisakyti.

Kietieji pluoštai dažniausiai būna vieni ar smulkesni. Oda yra ruda arba normalus. Tipiška bruožas yra nelygumų perkėlimas į substratą. Galūnės yra būdinga vieta. Šie pluoštai dažniausiai būna seni ir vidutinio amžiaus.

Fibromos diagnozė

Fibromo diagnozės nustatymas nėra sudėtingas, svarbiausi odos anomalijų klinikiniai požymiai. Diferencijuojant atsižvelgiama į ląstelių požymius, papilomą ir riebalus (minkštųjų pluoštų atveju) ir pluoštinius indus bei keloidus (kietųjų pluoštų atveju).

Fibromos gydymas

Fibromo gydymas nėra būtinas. Tik disfiguringos pažeidimai reikalauja chirurginio gydymo pašalinant odos sutrikimus.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*