Lytiškai plintančių ligų

[Total: 0    Average: 0/5]

Dabartinis patogenų, kurie gali būti perduodami lytinių santykių metu, skaičius yra aukštas daugiau nei 30 metų. Svarbiausi veiksniai, skatinantys venerinių ligų vystymąsi, yra: amžius (antrojo pabaigos pabaiga ir trečiojo gyvenimo dešimtmečio pradžia), šeimos statusas (nesusituokę asmenys), profesinio darbo atlikimas, kuris yra susijęs su dažniau buvimu ne gyvenamosios vietos vietoje.

Šie veiksniai nėra geri infekcijos rizikos rodikliai, nes jie nenustato faktinio seksualinio aktyvumo, rizikingo elgesio tipo ir seksualinių partnerių skaičiaus – tiesų, šios ypatybės yra tiesiogiai susijusios su venerinių ligų skaičiumi.

Dažniausiai pasitaikančios lytiškai plintančios ligos yra: radikozė, chlamidiozė, ŽIV infekcija, ŽPV infekcija, gonorėja, sifilis, hepatitas B, lytinių organų pūslelinė ir ligos, dažniausiai atsirandančios atogrąžų ir subtropikų šalyse: minkšta opa, venerinė granuloma ir patempimo granuloma.

Lytiniu keliu plintančių ligų pripažinimas

Apskritai nustatant specifinės infekcijos ir lytiniu keliu plintančių ligų diagnozę svarbu tinkamai surinkti ligos istoriją, atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją. Pacientą reikia tinkamai ištirti, atsižvelgiant į pastebėtų pažeidimų vietą ir pobūdį.

Tinkamas psichologinis požiūris yra taip pat svarbus, nes lytiniu būdu plintančios ligos laikomos nepatogiomis problemomis, dėl to šis klausimas kelia pacientą sunkioje ir nepatogioje situacijoje, o pacientai įtariami pažeidžia pagrindines moralines normas, privalomas tam tikroje visuomenėje.

Interviu turėtų būti pateikta informacija apie pagrindinius negalavimus ir jų sunkumą, pirmųjų simptomų laiką, taip pat apie naujausius lytinius santykius, ypač su atsitiktiniais partneriais.

Taip pat svarbu kontracepcija ir panašias praeities sąlygas. Reikėtų prisiminti, kad kai kurios venerinės ligos yra besimptomės arba yra tik šiek tiek blogesni simptomai.

Iš papildomų bandymų, atliekamų diagnostikos sistemoje, nurodomi: bakteriologinė sekrecijos iš šlaplės ir gimdos kaklelio lizdo kultūra (įtariamo gonorėjos atveju), pirminio šlapimo srauto tyrimas (jei nustatoma chlamidiozės DNR), makšties sekrecijos įvertinimas (siekiant parodyti pokyčius, būdingus bakterinėms ar grybelinėms infekcijoms). Taip pat galima atlikti galimus odos pažeidimus ar kraujo tyrimus sifiliui, ŽIV, hepatitui B ir C.

Rekomenduoti  Black Latte dėl svorio: nuomones; pirkti vaistinėje

Lytiniu keliu plintančių ligų gydymas ir prevencija

Lytiniu keliu plintančių ligų gydymas ir prevencija remiasi keliais principais. Pirmiausia reikia ugdyti žmones, kuriems gresia pavojus, ir nustatyti pacientus, kuriems yra simptomų, kurie nepraneša gydytojui ar pacientams be simptomų. Būtina tinkamai diagnozuoti ir gydyti užsikrėtusius asmenis bei jų lytinius partnerius.

Svarbu turėti prevenciją, pagrįstą vakcinų, galinčių užkirsti kelią tam tikroms ligoms, įvedimui ir naudojimui. Pacientų gydymas priklauso nuo naudojamo farmakologinio preparato veiksmingumo, taip pat nuo to, ar pacientas vartoja vaistą, kaip rekomenduojama, ir tinkamu laikotarpiu.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*