Meulengraft-Gilbert komanda

[Total: 0    Average: 0/5]

Meulengraft-Gilbert sindromas yra įgimtas bilirubino metabolizmo sutrikimas. Jis pasižymi lėtiniu hiperbilirubinemija, kurioje vyrauja nekonjuguota frakcija. Šis ansamblis yra paveldimas autosominiu ir dominuojančiu būdu. Sindromas dažniau pasitaiko vyrams.

Meulengraft-Gilbert sindromas nesikeičia kepenyse. Pastebima tik sumažėjusi gliukuronilo pernešimo aktyvumas. Šis sutrikimas sukelia nenormalią bilirubino sąveiką hepatocitų. Ligos diagnozei neturėtų būti taikomos kitos padidėjusio bilirubino kiekio kraujyje priežastys.

Meulengraft-Gilbert sindromo simptomai

Meulengraft-Gilbert sindromas pasireiškia kintamuoju skausmo intensyvumu ir odos gelta. Hepatito provokuojantys veiksniai yra alkoholis, fizinės jėgos, mitybos klaidos.

Be to, kaip Meulengraft-Gilbert sindromo simptomai gali pasireikšti šie simptomai: nuovargis, galvos skausmas, dispepsiniai simptomai. Simptomai dažnai primena gripą. Sindromas skiriasi nuo šios virusinės ligos tik didinant nekonjuguoto bilirubino koncentraciją.

Meulengraft-Gilbert sindromo gydymas

Meulengraft-Gilbert sindromas nereikalauja jokio gydymo. Jums reikia tik tinkamos dietos ir išvengti veiksnių, kurie paleidžia gelta.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*