Migrenos priepuoliai įvyksta įvairiomis formomis

[Total: 0    Average: 0/5]

Migrenos priepuoliai įvyksta įvairiomis formomis. Nepaisant to, yra keletas bendrų etapų. Proceso pradžioje atsiranda vadinamųjų “naujų”. Heraldiniai simptomai (ne visi pacientai) prieš galvos skausmą net po kelių dienų. Tai yra nuotaikos pokyčiai, tokie kaip pyktis, euforija, sumažėjęs nuotaika, nuovargis ir dėmesio sutelkimo sunkumai. Be to, gali pasireikšti kaklo srities standumas, padidėjęs apetitas, sumažėjęs arba padidėjęs išgrynintas šlapimo kiekis per parą.

Antrasis migrenos fazelis yra atsirandanti aura. Tai yra nervų sistemos simptomai, atsirandantys prieš pat galvos skausmą (iki 1 valandos): simptomai iš akių (dažniausiai): mirksi, tamsa, matant, kaip per rūpesčius, matomų objektų iškraipymas; jutimo simptomai, kaip vaikščioti skruzdėlių ant odos reiškinys, ypač galūnių ir burnos srityje; paresiso ir raumenų paralyžiaus simptomai, dažniausiai galūnių.

Auros fazė taip pat gali pasireikšti kalbos, rašymo, skaitymo, disbalanso, spengties ausyse, dvigubos regos ir sąmonės sutrikimų atvejais. Šis etapas yra grįžtamasis ir praktiškai pasileidžia galvos skausmo fazei, kuri paprastai būdinga vienašališkam lokalizavimui, neryškiam ir laipsniškam kaupimosi procesui. Suaugusiesiems tai gali trukti iki 3 dienų (dažniausiai vaikai ten praleidžia mažiau laiko), ir kas mėnesį traukuliai atsiranda vidutiniškai. Galvos skausmas gali lydėti pykinimas, vėmimas, padidėjęs jautrumas garsams ir šviesai.

Nesteroidiniai migrenos simptomai iš vegetatyvinės sistemos gali būti: spaudimas šlapimui ir išmatose, skrandžio ir žarnyno simptomai pilvo skausmo ir viduriavimo forma, oda gali būti šviesi, prakaituota, pacientai praneša apie šaltus ar karštus smūgius. Paskutinis etapas – po apsexualo – atsiranda po galvos skausmo, jam būdingas išsekimas, mieguistumas, apatija, sumažėjęs aktyvumas ir gebėjimas sutelkti dėmesį, pacientai yra sudirgę, rečiau tai fazei būdinga euforija ir padidėjęs psichoaktyvumas. Dažniausiai šiame etape taip pat atsiranda nuobodu ir išsiliejusi gamtos galvos skausmai.

Migrenos atpažinimas

Pacientų būklė tarp migrenos priepuolių ir jų fizinio apžiūros nėra nenormalus. EEG pokyčiai nėra dažni ir neturi migrenos ypatybių. Taip pat nepastebima jokių laboratorinių tyrimų pokyčių.

Kai kurių simptomų buvimas lengviau atpažinti ir klasifikuoti migreną. Šie simptomai apima: periodinį galvos skausmo atsiradimą, vegetacinius ir regos sutrikimus, visišką priepuolio nutraukimą, ligos pradžią ankstyvame amžiuje, migrenos buvimą artimoje šeimoje.

Migrenos diferencijuojamoje diagnozėje reikėtų atsižvelgti į trumpalaikius smegenų kraujotakos sutrikimus, regos nervų patologijas, tinklainės atsiskyrimą, įvairių tipų epilepsijos priepuolius, trumpalaikius smegenų išemijos priepuolius, ypač vyresnio amžiaus žmonėms.

Migrenos gydymas

Be to, kad vartojant farmakologines medžiagas, svarbus vaidmuo migrenos gydymui priskiriamas elgesio valdymui: kuo labiau turėtų būti pašalinti priepuoliai, skatinantys priepuolius. Vaistų vartojimas gali būti laikinas (traukulių metu) arba profilaktinis.

Migrenos gydymas priklauso nuo traukulių ir susijusių simptomų dažnumo bei sunkumo, kitų sąlygų atsiradimo, ankstesnių gydymo veiksmingumo, galimų vartojamų vaistų šalutinio poveikio ir paciento sutikimo dėl atitinkamo gydymo. Ad-hoc gydymui traukuliais naudojami keli narkotikų grupės: 5-HT1 receptorių agonistai (pvz., Europos vaistų agentūra (ECPEA)), Europos vaistų agentūra (ECPEA) ir Europos vaistų agentūra (ECPEA). antipsichotikai (pvz., antipsichoziniai preparatai), antibiotikai (pvz., antibiotikai), antibiotikai (pvz., antibiotikai) ir antibiotikai (pvz., antibiotikai), antipsichotikai (pvz., antiretrovirusiniai preparatai), antibakteriniai vaistai . tiethlperazinas) ir antiemetic.

Kita vertus, profilaktinis migrenos gydymas siekia sumažinti traukulių skaičių ir kasdienio gyvenimo normalų būklę, todėl profilaktinio vartojimo požymiai yra dažni traukuliai, ilgalaikiai migrenos tipai ir neefektyvumas arba nepriimtinumas. nepaprasto gydymo pacientams.

Vartojami vaistai yra beta blokatoriai (pvz., Propranololis), antidepresantai (pvz., Amitriptilinas), kalcio kanalų blokatoriai (pvz., Šarminis flunarazinas), vaistai, vartojami epilepsijai (pvz., Valproinė rūgštis, topiramatas) arba metisergidas (priklausantis serotonino receptorių grupei antagonistai).

Migrenos prognozė yra gana gera – nors ligos paprastai trunka visą gyvenimą, gydymas leidžia gerokai pagerinti gyvenimo kokybę. Migrenos pacientų išgyvenamumas yra toks pats kaip ir gyventojų vidurkis. Liga gali išgydyti spontaniškai, bet tai atsitinka retai. Paprastai tai nesukelia rimtų pasekmių. Tai paprastai vyksta remisijos ir paūmėjimo laikotarpiais.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*