Mirtingumas Tokiuose kraujo tyrimuose yra didelis

[Total: 0    Average: 0/5]

Paprastai aneurizmos yra asimptominės, kol jos nesunaikins ir atsiras subarachnoidinė kraujavimas. Tik kartais dėl augančios struktūros atsiranda kamieninio nervo arba smegenų audinio spaudimo simptomai. Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra akių obuolio perkėlimo ir akių vokų nuleidimo sunkumai, kuriuos sukelia akies obuolių raumenų nervų pažeidimas.

Vaizdinio judesio tarp akies obuolio ir pakaušio srities smegenų žievės slėgis sukelia regos sutrikimus (kai pažeidžiamas regos nervas, vienos akies aklumas atsiranda dėl spaudimo susikaupus laiko nervams, pusė įtakos abiejų akių išoriniam regos laukui). Kartais pacientai gydomi migrena dėl panašaus pobūdžio galvos skausmo aneurizmos metu.

Subarachnoidinės hemoragijos simptomai

Gyvybei pavojinga klinikinė būklė yra tai, kad atsiranda pažeidimų pažeidimai ir subarachnoidiniai kraujavimai (ši sąlyga pastebima kiekvienoje amžiaus grupėje, tačiau dažniausiai pacientams yra ketvirtasis, penktasis ir šeštasis gyvenimo dešimtmetis). Simptomų raida daugumoje pacientų yra labai greita. Staiga atsiranda sunkus galvos skausmas, ypač pakylėtoje ir priekinėje srityse. Tuo pačiu metu gali pasireikšti vėmimas.

Didžioji pacientų grupė praranda sąmonę. Sąmoningumo sutrikimų ir kitų simptomų sunkumas priklauso nuo centrinės nervų sistemos kraujagyslių kraujo krešulių kiekio ir proceso greičio. Pirmasis subarachnoidinio kraujavimo etapas jau yra padangų ženklai (pvz., (Kaklo standumas), bet gali pasireikšti ir su kitais neurologiniais požymiais.

Epilepsijos priepuoliai yra retai, tačiau dažnai pastebima akių obuolių raumenų nervų pažeidimas, todėl akies obuolio judėjimo sutrikimai atsiranda. Kartais akių dugnas rodo regos nervo disko ir tinklainės petechijų patinimą į stiklinę akies obuolio korpusą.

Židinio smegenų pažeidimo simptomai yra paresis, raumenų ar pusės kūno paralyžius, kalbos sutrikimai, regos sutrikimai. Šie simptomai gali atsirasti dėl smegenų audinio pakenkimo tiesiogiai dėl kraujavimo ar reliucinio susitraukimo iš arterijos, vedančios į smegenų išemiją.

Smegenų aneurizmos diagnozė

Smegenų aneurizma dažnai diagnozuojama tik po subarachnoidinio kraujavimo. Tik retos šeimos genetinės ligos yra smegenų kraujagyslių matavimas, atliekamas siekiant nustatyti kraujagyslių smegenų kraujotakos arterijų aneurizmo pokyčius.

Kartais kraujagyslių malformacijos atsitiktinai aptinkamos, pvz., kompiuterinė tomografija dėl kitų priežasčių. Paprastai dėl simptomų stokos aneurizmos nėra diagnozuotos, kuri yra susijusi su jų įtrūkimų ir gyvybei pavojingos būklės išsivystymo rizika. Neįmanoma sunkiai diagnozuoti vienos subarachnoidinės kraujavimo, be žalos smegenų struktūroms.

Diferencijuojant atsižvelgiama į kitus intrakranijinius kraujavimus, meningito, greitai išsivystančio išsėtinės sklerozės, iš kitos kilmės kilmės smegenų išeminio ir hemoraginio smūgio būklę, auglius ir įvairias sąlygas su panašiais klinikiniais požymiais.

Smegenų aneurizmos gydymas

Yra keletas aneurizmų gydymo požymių. Jame naudojamos specialios struktūros – stentai, kurie tiesiogiai įvedami į aneurizmo indus, sustiprina sieną ir užkirsta kelią kraujavimui iš subarachnoido. Šių kraujavimų mirtingumas yra didelis, todėl būtina gydyti asimptominius kraujagyslių pažeidimus.

Chirurginių procedūrų rezultatai pacientams, sergantiems sunkia bendrąja liga po subarachnoidinio kraujavimo, vis dar nepalankūs, todėl tokiems pacientams neurochirurginės procedūros atliekamos tik specifinėms indikacijoms. Kraujavimo atveju būtina simptominis gydymas, ypač siekiant palaikyti pagrindines gyvenimo funkcijas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*