Neurodegeneracinės ligos

[Total: 0    Average: 0/5]

Hipofizės hematoma yra kraujo kaupimas tarp kaukolės kaulo ir kietos padangos, dažniausiai dėl traumų faktoriaus. Fiziologinėmis sąlygomis kietoji padanga glaudžiai susijusi su kaulais, o tarp konstrukcijų nėra laisvos erdvės. Kadangi kūnas yra amžius, reikia daugiau ir daugiau jėgų atskirti abu.

Table of Contents

Brainsh purtyti

Smegenų šokas yra bloga būklė, kurią sukelia centrinės nervų sistemos sužalojimas, dažniausiai pasireiškiantis po traumos susižavėjimo dėl nervingos sistemos laidumo sutrikimų dėl sužalojimo. Fizikocheminiai sutrikimai, atsirandantys smegenų drebėjimo metu nervų audiniuose.

Botulizmas su dešra

Botulizmas ar botulizmas yra sisteminių klinikinių simptomų sindromas, kurį sukelia Clostridium botulinum bakterijų išskiriamas neurotoksinas. Ši medžiaga veikia nervų sistemą, sukelianti neurotransmiterio medžiagos, acetilcholino, sekreciją, kuri yra blokuojama iš motorinių nervų galūnių.

Neramių kojų komanda

Neramių kojų sindromas yra nervų sistemos liga, pasireiškianti apatinių galūnių nerimo būkle ir nuovargio jausmu. Simptomai pasireiškia tik ramybėje ir dingsta judėjimo metu. Apskaičiuota, kad ES prekybos apyvartiniais taršos leidimais sistema apima net 15 procentų gyventojų. paveiktas gyventojų skaičius, tačiau neramių kojų sindromo diagnozė yra labai reti. Priežastys.

Tuberkuliozinė centrinės nervų sistemos uždegimas

Dėl infekcijos tuberkuliozės mikobakterijų susidaro tuberkuliozinė centrinės nervų sistemos uždegimas. Ligos procesas apima smegenų spinalines meninges, smegenų audinius ir subarachnoidinę erdvę ir būdingas smegenų skysčio biocheminius pokyčius. Centrinės nervų sistemos tuberkuliozė yra viena iš labiausiai paplitusių ligų formų, atsirandančių už plaučių. Iki.

Miestai

Miestai (sinonimai raumenų nuovargiui) yra nervų ir raumenų sąnarių liga, kurią sukelia sutrikęs imuninis atsakas, kuris gamina antikūnus prieš savo kūno struktūras. Miesto vietovėse gaminami antikūnai prieš skeleto raumenų acetilcholino receptorius, kurie turi būdingų simptomų. Liga dažniau pasireiškia moterims.

Po trauminio subarachnoidinio kraujavimo

Potrauminis subarachnoidinis kraujavimas yra kortikos kraujagyslių pažeidimas ir kraujo vaskuliarizacija į subarachnoidinę erdvę. Iš karto po sužalojimų sužadinimo pradžios laivai sutaria, o priežastys nėra paaiškintos. Susitraukimas sukelia vietinį ishememijos protrūkį ir pasireiškia židininiais neurologiniais simptomais, kurie yra reikšmingi.

Smegenų kontūzija ir intracerebrinė hematoma

Smegenų kontūzija ir intracerebrinė hematoma dažnai būna sujungtos ir yra viena iš dažniausiai diagnozuotų po traumos smegenų sužalojimų. Kontūzijai būdinga išsiliejusi smegenų audinio edema ir nedideli hemoraginiai pažeidimai. Tokie protrūkiai atsiranda toje vietoje, kurioje veikia trauminis stimulas, ir tuo pačiu metu gali atsirasti priešingos pusrutulės sužalojimas.

Gręžimas

Gręžimo žaizdos yra žala smegenims, kurios prasiskverbia giliai į audinį – tokio sužalojimo forma yra šūvio žaizda. Smegenų pažeidimai gali būti susiję su simptomais, atsiradusiais dėl traumų ir pilvo nervų (ypač regos nervų) sužalojimo. Šaudymo žaizda susideda iš įleidimo angos, šaudymo kanalo ir dažnai išleidimo angos. Paprastai įleidimo žaizda yra mažesnė (jei nėra kitaip).

Paskleiskite akonų pažeidimus

Keli aksonų pažeidimai yra diagnozė, kurią padarė patomorfologai, remiantis mikroskopiniu pažeisto audinio įvaizdžiu. Galvos atvaizdavimas kompiuterine tomografija rodo tik smegenų, kurių smegenyse yra mažos hemoraginės fokuso vietos, apimtį. Tokie pokyčiai paprastai atsiranda jauniems žmonėms po sužalojimų, kai.

Cluster headache

Grupinis galvos skausmas priklauso nemigeginės galvos skausmui ir pasižymi paroksijomis, vienašaliais (visada atsirandančiais toje pačioje pusėje) ir labai stipriais galvos skausmais. Skirtingai nuo migrenos, liga dažniau pasitaiko vyrams. Tai retai atsiranda vaikams. Klasterio galvos skausmo priežastis nėra visiškai suprantama. Žinoma, kad laikas.

Šoninis kietėjimas atrofija

Šoninė sklerozė yra lėtinė ir progresuojanti liga, kurioje pažeistos nugaros smegenų priekinės ragenos ląstelės. Ligos esmė yra periferinių ir centrinių lokomotyvų neuronų naikinimas. Liga yra reti, vyrauja vyrai, dažniausiai vyresnio amžiaus žmonės. Nervų sistemos pokyčių priežastys nėra visiškai aiškios.

Guillain-Barry komanda

Guillain-Barry sindromas (ūminė uždegiminė demielinizuojanti poliradikuloneuropatija) priklauso pacientų, sergančių poliartritu, kuris pažeidžia periferinį nervą, grupei. Tai yra įgyta neaiškios priežasties liga. Tai sukelia netinkamas žmogaus imuninės sistemos atsakas į etiologinį veiksnį, kuris gali būti virusas (pvz., Virusas). Ebsteina-Barr, citomegalija, raupai.

Migrena

Migrena yra periodinis ir paroksizmas vienpusis (daugiausia) arba dvipusis galvos skausmas, atsirandantis kartu su vegetatyviniais ir regos sutrikimais. Tai yra lėtinė liga, sukelianti kasdienio gyvenimo sutrikimą, kurią dažniausiai sukelia stereotipiniai stimulai. Migrena dažniau pasireiškia moterims, o procentas didėja kartu su amžiumi.

Epilepsija

Epilepsija yra lėtinė liga, kuriai būdinga epilepsijos priepuolių simptomų, atsiradusių dėl dalies arba visos smegenų sutrikimo, atsiradimą. Tai pasireiškia staiga, bet spontaniškai trumpalaikiais variklio, juslinio, vegetacinio ar psichologinio pobūdžio simptomais. Reikėtų prisiminti, kad kai kurie centrinės nervų sistemos ligų simptomai yra skirtingi.

Hydrocephalus

Hidrocefalija yra padidėjęs galvos smegenų skysčio kiekis per kaukolę. Liga gali pasireikšti be padidėjusio intrakranijinio slėgio sindromo, tai yra antrinė, kompensacinė būklė, o pagrindinė – smegenų baltosios medžiagos atrofija ir jos bendro tūrio sumažėjimas. Šis hidrocefalijos tipas stebimas su amžiumi susijusi smegenų audinio atrofija, v.

Intrakranijinis didelio spaudimo sindromas

Smegenys yra organas, kurio aplinka susideda iš kaulų elementų (kaukolės), dėl kurios šiek tiek padidėja tūrio ar masės kaukolės dalis, padidinant intrakranijinį spaudimą ir slopinantys, ir dėl to slopina centrinės nervų sistemos struktūrą, kuris blogina ir net sugadina smegenų struktūrą, kuri yra svarbiausia palaikyti gyvybines funkcijas.

Arterinė hipertenzija inkstų ligomis

Arterinė hipertenzija yra sistolinio ar diastolinio kraujospūdžio, viršijančio normalias vertes, vertė ir yra susijusi su padidėjusia insulto, inkstų ar širdies ir kraujagyslių ligos rizika. Šiuo metu diagnozuojama hipertenzija, kai sistolinis kraujospūdis yra 140 ar didesnis arba diastolinis kraujospūdis yra 140 ar didesnis.

Huntingtono liga

Hantingtono liga (arba Hantingtono choreja, lėtinė progresuojanti choreja) yra centrinės nervų sistemos liga, paveldėta autosominiu vyraujančiu būdu, būdinga demencija, asmenybės sutrikimai ir chorejų judesiai. Tai retas genetinis sutrikimas, pagrįstas koduojančios genetinės medžiagos defektu.

Parkinsono liga

Parkinsono liga (arba infekcinė drebulys) yra lėtinė ir progresuojanti liga, sukelta degeneracinių pažeidimų kai kuriose smegenų struktūrose (podagrandiniuose branduoliuose). Juodosios medžiagos ląstelių atrofinių pokyčių metu yra antrinis dopamino trūkumas, medžiaga, kuri dalyvauja stimulų pernešime per nervų ląsteles. Liga.

insultas

Kraujagyslių smegenų ligos yra labiausiai paplitusi nervų sistemos žala. Svarbus vaidmuo šioje srityje atlieka smūgius, kuriuos Pasaulio sveikatos organizacija apibrėžia kaip staigius nepaprastosios padėties atvejus, su židinio ar generalizuotų smegenų sutrikimų simptomais, kurie trunka ilgiau nei 24 valandas (nebent pacientas mirė anksčiau).

Alzheimerio liga

Alzhaimerio liga yra lėtinė ir progresuojanti liga, pasireiškianti demencija, turinčia pažinimo funkcijų, mąstymo, supratimo ir skaičiavimo sutrikimų. Anomalijos yra tokios pažengusios, kad neleidžia normaliam veikimui. Liga dažniausiai būna senatvėje. Priežastys nėra visiškai suprantamos. Yra daug sutapimų.

Išsėtinė sklerozė

Išsėtinė sklerozė yra lėtinė neurologinė liga, kurios simptomai atsiranda dėl mielino apvalkalų sunaikinimo kai kuriose centrinės nervų sistemos srityse. Priežastys, dėl kurių gali pasikeisti nervų sistemos struktūros, nėra žinoma. Įtariamos genetinės sąlygos, susijusios su didesne polinkiu į aplinkos veiksnius, pvz., Liga, liga, liga, liga ir tt.

Veido nervų pažeidimas

Veido nervų pažeidimas (tai VII-oji kaukolės nervas) gali pasireikšti daugelio ligų metu. Traumos, kylančios po kaukolės traumos, dažniausiai siejamos su kaulų kaulų lūžiais. Nedažnai, aneurizmos, meningitas taip pat gali pakenkti veido nervų pluoštui, o vėžys, kraujagyslių ligos, išsėtinė sklerozė (i) taip pat gali sumažinti ligos sergančiųjų skaičių.

Centrinės nervų sistemos mikozės

Centrinės nervų sistemos mikozė yra reta liga – uždegiminis procesas, kurį sukelia grybeliai centrinėje nervų sistemoje ir kliniškai pasitaiko kaip meningitas, encefalitas ar smegenų abscesas. Nepaisant patogeninių grybų pernešimo aplinkoje (dirvožemyje, vandenyje, gipso ir įrenginių.

Nervų sistemos sifilis

Pila yra užkrečiama liga, perduodama per tiesioginį kontaktą (dažniausiai lytinio akto metu) – taip pat įmanoma gimdos infekcija. Priežastinis veiksnys yra nedidelis mikroorganizmas (Treponema pallidum), kuris yra jautrus išorinėms sąlygoms. Liga pasireiškia su daugelio organų, įskaitant centrinius organus, simptomais.

Smegenų abscesas

Smegenų abscesas yra morfologinis pasikeitimas, kuris atsiranda smegenyse dėl uždegiminio proceso, kuris atsiranda po bakterijų, grybelių ar parazitų infekcijos. Laikui bėgant, susirgę audiniai skilinama ir susidaro skysčio rezervuaras, kurį supa maišelis. Alyvą gali sukelti infekcinio agento patekimas per kelią.

Centrinės nervų sistemos viruso uždegimas

Virusinės centrinės nervų sistemos uždegimas sukelia smegenų ar nugaros smegenų virusų paplitimą, o uždegiminis procesas gali pasireikšti smegenyse, subarachnoidinėje erdvėje, smegenų audiniuose ar nugaros smegenyse. Virusinė infekcija vadinama aseptiniu uždegimu, kai jo negalima rasti smegenų skystyje.

Progresuojančios raumenų distrofijos

Progresuojančios raumenų distrofijos priklauso genetinių ligų grupei, jiems būdingi degeneraciniai ir atrofiniai pokyčiai, pasireiškiantys skersai pasiskirstytais raumenimis. Neonatinio laikotarpio simptomai jau yra skirtingi simptomai, kurių progresavimas ar lėtas progresavimas, dažniau pasitaikantys simptomai, kurie vėliau pasireiškia kliniškai, bet progresuoja.

Vaikų cerebrinis paralyžius

Vaikų smegenų paralyžius yra judėjimo ir laikysenos sutrikimas, susijęs su nesubrendusių smegenų vystymosi pažeidimu. Tai yra visos kilmės sąlygos, atsirandančios dėl įvairių patogenų veikimo, dėl kurių kenkia centrinei nervų sistemai jo vystymosi ir paauglystės metu. Nervų sistemos disfunkcija vis tiek gali pasireikšti gyvenime.

Branduolio ertmė

Spinalinė koreliacija yra lėtinė nervų sistemos liga, atsirandanti su būdingų ertmių formavimu, apsuptu glio ląstelių nugarkaulio smegenyse, ir lūžių jutimo sutrikimų, raumenų atrofijos, mitybos sutrikimų ir apatinių galūnių spazminio paresiso atsiradimo. Tikriausiai pakeitimų priežastis nebuvo išsamiai paaiškinta.

Ūminis piramidinis meningitas

Ūminis hipertenzinis meningitas yra uždegimas, kuris staiga atsiranda dėl bakterijų atsiradimo smegenų skystyje. Procesas apima burbuolės ir minkštos padangos kartu su subarachnoidine erdve ir būdingas padidėjęs neutrofilų kiekis smegenų skystyje, neapdorotas, sukelia uždegimą.

Smegenų aneurizma

Smegenų aneurizma vadinama kraujagyslių anomalija, gimsta ar gimsta arterinio kraujagyslės gyvavimo metu. Manoma, kad aneurizmos atsiranda dėl įgimtos arterijos raumenų membranos (centrinės) neišsivystymo. Laikui bėgant, kraujagyslių siena tampa vis labiau silpna ir tampa ryškesnė, susidarantis būdingas storinimas vadinamas aneurizmu.

Spinalo disko prolapsas

Tarpslankstelinio disko prolapsas (tarpslankstelinis diskas) yra jo dalies biocheminių pokyčių – želės branduolyje rezultatas, dėl kurio diskas sukietėja ir suskaidomas. Tarpslanksteliniai diskai veikia kaip rutuliniai guoliai, yra tarp slankstelių ir leidžia reguliuoti stuburo judėjimą. Jei dalis disko išsikiša arba išsikiša, tai sukels.

Tricuspid nervų neuralgija

Trišakis nervas yra penktasis kaukolės nervas. Dažna nervų liga yra jos neuralgija (klasikinė liga yra liga, kurioje ligos priežastis nežinoma ir simptominė forma yra įvairių ligų ir ligų liga), pasireiškianti paroksizmaliais ir sunkiais skausmais, dažniausiai pasireiškiančiais inervuotoje srityje vienu ar dviem nervų šakomis.

Nervų sistemos vystymosi sutrikimai

Nervų sistemos vystymosi sutrikimai susiję su pirminiais nervų sistemos sutrikimais, pasireiškiančiais gimdoje, t. Y. Tiems, kurie turi įgimtų pažeidimų pobūdį. Be pirminių anomalijų, kurias sukelia genetiniai veiksniai (paveldimos ligos), taip pat yra dažni centrinės nervų sistemos sutrikimai, susiję su poveikiu.

Radialiniai nervų pažeidimai

Radialinis nervas aprūpina raumenis, susijusius su viršutinės galūnės dilbio, rankos ir pirštų ištiesinimu. Jis taip pat inervuoja raumenis: pečių radiusą, keitiklį ir ilgąjį nykščio sluoksnį. Apskritai jutimo inervacija yra susijusi su apatinės rankos odos, dilbio vidurio ir nugaros srities ranka. Radialiniai nervų pažeidimai.

Silpni kognityviniai sutrikimai

Švelniems kognityviniams sutrikimams būdingas silpnas kognityvios funkcijos pablogėjimas, kuris yra šiek tiek sunkesnis, nei jis atsiranda dėl senėjimo proceso, tačiau nepakanka paciento demencijos diagnozei. Manoma, kad tokie pažeidimai gali atsirasti net 30% atvejų. 60 metų ir vyresni žmonės. amžiaus. Kas vyrauja, nėra žinomas ir nustatytas.

Kraujagyslių demencija

Kraujagyslių demencija būdinga ryšys tarp ligos simptomų atsiradimo ir žalos bei patologinių procesų, vykstančių smegenų kraujagyslėse. Kraujagyslių demencija sudaro 10-20% viso. pagyvenusių žmonių elgesio ir pažinimo sutrikimų atvejai. Dažniausias kraujagyslių demencijos simptomų atsiradimo priežastis yra aterosklerozė.

Progresinis viršslėgio šokas

Progresuojantis supranuklearinis paralyžius, arba Steele, Ričardsono ir Olszewskio sindromas, yra degeneracinė smegenų liga, turinti greitą Parkinsono sindromo simptomų progresavimą, ir gydymo preparatais, kurių sudėtyje yra levodopos, trūkumas. Progresyvus supranukleorinis paralyžius nėra dažna liga, daugiausia žmonėms per penkerius metus.

Daugelio sistemų praradimas

Daugiafunkcinė atrofija yra liga, pasireiškianti simptomais iš įvairių sistemų (daugiausia nervų). Anomalijos susijusios su šlapimo ir autonominėmis sistemomis, atsiranda Parkinsono sindromo, smegenėlių sindromo ir piramidės sistemos pažeidimų ypatybės. Keleto sistemos atrofija yra keletas ligų su skirtingu simptomų intensyvumu, liga nėra.

Frontalinė susiaurėjusi demencija

Endokrininė demencija yra kliniškai ir morfologiškai įvairi nervų sistemos liga. Tai liga, kurios metu centrinėje nervų sistemoje aptinkamas taufa baltymas, dėl kurio atsiranda ligos simptomų. Daugeliu atvejų endokrininė demencija nėra dominuojanti demencijos priežastis.

Alkoholinė polineuropatija

Alkoholinė polineuropatija yra klinikinių simptomų sindromas, pasireiškiantis lėtinėmis alkoholio vartotojais. Šiuos simptomus dažniausiai sukelia maistinių medžiagų trūkumas (pvz., Maistinių medžiagų trūkumas, maistinių medžiagų tiekimo trūkumas). Tiaminas, piridoksinas, pantoteno rūgštis – grupės B grupės vitaminai), kurie nustato tinkamą nervų sistemos funkcionavimą. Taip pat tik toksinis alkoholio poveikis.

Дистония

Distonija yra nervų sistemos liga, pasireiškianti netyčiniais judesiais, dėl kurių atsiranda lenkimas ir sukimasis įvairiose kūno dalyse. Tokie sutrikimai pacientams sukelia nenatūralias vietas. Dystonijos atsiradimo priežastys nebuvo visiškai suprastos. Manoma, kad vaidina genetinius ar kitus veiksnius.

Diabetinė polineuropatija

Diabetinė polineuropatija yra nervinių struktūrų patologinių pokyčių sindromas dėl nenormalaus gliukozės kiekio kraujo serume, kuris išlieka ilgą laiką. Šie procesai sukelia būdingus nervų sistemos simptomus. Diabetinė polineuropatija yra dažniausia diabeto komplikacija. Neurologiniai bananai.

Momotonija atrofija

Miotonija atrofija arba miotoninės distrofijos yra paveldima liga, būdinga raumens atrofija, ypač veido ir kaklo srityje, katarakta, alopecija ir gonadalinė atrofija. Ši miotonija yra paveldima autosominiu būdu vyraujančiai arba recesyviai, dažniau ji pasireiškia vyrams. Miotonijos atrofijos simptomai Pradiniai miotoninės atrofijos simptomai.

Kaukolės skeleto skilimo lūžis

Kaukolės kaulo lūžis gali būti atidarytas, kai pažeista oda yra prasiskverbusi į lūžių tašką arba uždaroma, kai odos tęstinumas per lūžį yra nepažeistas. Žala gali būti linijinė arba daugiamatis. Be to, kartais pastebima tuščiavidurė pusė (skaldytų kaulų kraštai perkelti giliai į kaukolę), kurie gali kelti pavojų gyvybei.

Apraksija

Apraksija yra sutrikimas, kuris susideda iš sąmoningo judėjimo sunkumo ar negalėjimo, jei pacientui kartu nėra diagnozuota paresis, ataksija ar jutimo sutrikimas. Apraksija akivaizdžiai pasireiškia nesugebėjimu atlikti tokius uždavinius, kaip nagų priauginimas, uždegimas ar užantspaudavimas. Teisingam vykdymui.

Tarpinis nervų pažeidimas

Viduriniame nerve yra pluoštai, kurie aprūpina raumenis judesiu: pasikartojanti edema, radialinis riešo alkis, ilgas palmių lankas ir paviršinis pirštų galas. Jis taip pat inervuoja kitus raumenis, susijusius su lenkimu, o raumenys atgaivina trumpąjį nykščio ir nykščio skaitiklį. Be to, vidurinis nervas tiekia nykščio ir piršto odą delno ranka.

Ūmus miuziklas

Sidenhamos smėlio biketai taip pat vadinami mažais, mažesniais arba reumatyvais smėlio biketais. Be nervų sistemos simptomų, atsirado uždegiminiai širdies pokyčiai (perikardas, endokardis ir širdies raumens) ir reumatiniai sutrikimai. Visa klinikinė nuotrauka yra atsakinga už praeinamąją ir negydytą streptokokų infekciją.

Kramtymas karščiavimu

Pagal dabartinę klasifikaciją karščiavimo vibracija priklauso vienam epilepsijos sindromui. Febrilinės traukuliai yra dažniausia vaikystėje atsiradusių priepuolių priežastis. Febrilinių traukulių atsiradimas yra susijęs su individualiomis genetinėmis predispoistencijomis ir hipertermijos kintamumu; mechanizmas, atsakingas už ligą, dar nebuvo išaiškintas.

Trauminio traumos sindromas

Posttraumatinis sindromas yra būdingų simptomų liga, kuri išsivysto dėl sunkių galūnių sužalojimų ir gali atsirasti net keletą mėnesių ar metų po sužalojimų (paprastai praeina po kelių savaičių). Po traumuoto sindromo taip pat gali atsirasti dėl kitų trauminių įvykių. Po traumos sindromas dažniausiai pasitaiko antroje XX a. Pusėje.

Paveldima nugaros ataksija

Paveldima nugaros ataksija arba Friedreicho liga yra sindromas, turintis tipinių klinikinių nervų sistemos požymių, kurie atsiranda dėl genetinių veiksnių. Pagrindinė ataka dažniausiai paveldima autosominiu recesyviniu būdu. Kartais stebimas vadinamasis „minkštasis įstatymas“. nutraukiamos formos, kurioms būdingas jų buvimas.

Gimdos kaklelio spondilozė

Degeneraciniai pokyčiai stuburo kaklelio dalyje gali sukelti šaknų ir nugaros smegenų suspaudimą, kuris pasireiškia būdingais klinikiniais simptomais. Gimdos kaklelio spondilozės pokyčių sindromas visų pirma susideda iš kaulų augimo, esančio slankstelių kraštuose, vieno arba daugiau tarpslankstelinių diskų išsiplėtimas arba vieno ar kelių iš jų patinimas.

Sharp cholinerginis sindromas

Ūminis cholinerginis sindromas yra simptomų sindromas, kurį sukelia per didelis acetilcholinas organizme arba iš išorės vartojamų medžiagų, kurios skatina simpatinę nervų sistemą. Fiziologinėse sąlygose acetilcholinas yra pagrindinis siųstuvas prieš karo simpatinės sistemos pabaigoje ir pokario ganglioninių nervų pluoštuose, svoris.

Bendrojo dilgčiojimo nervo pažeidimas

Pūslelinės šaknys suteikia pėdų lygintuvo raumenis (arba nugaros sulygintojus) su bendru pluoštu ir juodą odos išorinį pėdos ir pėdos paviršių. Paprastasis skilvelių nervas yra padalintas į dvi šaknis: giliosios skilvelių nervus ir paviršinį skilvelių nervą. Bendros rodyklės nervo žalos priežastys Savo ruožtu bendras rodyklės nervas sukasi aplink viena kitą.

Išskyros iš išsiuntimo

Sindralinis nervas yra ilgiausias ir storiausias periferinis nervas. Šlaunies gale ji suskirstyta į bendrą ir blauzdikaulio skilvelių nervą. Tiekimo judėjimo zonoje yra dviejų šlaunų galvų, pusiau sferinių, pusiau membraninių ir didelių šlaunų adductorių raumenys (pastarasis tiekiamas kartu su uodeginiu nervu). Visiškai pasitaiko sėdmenų nervo paralyžius. Net.

aphasija

Aphasia yra kalbos supratimo sutrikimas arba minties išraiškos žodžiais, nors kalbos sistemoje nėra jokių sutrikimų. Skaitymas ir rašymas, nes veikla, glaudžiai susijusi su kalbos, dažnai sutrikdoma afazijos metu. Klinikinis sutrikimo vaizdas priklauso nuo daugelio veiksnių. Vaikų ir jaunimo afazija įvyksta skirtingai, o vaikams ir jaunimui – skirtingai.

Naujagimio vibracija

Naujagimių vibracija yra silpnesnė nei vyresniems vaikams ar suaugusiesiems. Jie yra labiau subtili išreikšti ir rodo, kad naujagimio vidurinėje nervų sistemoje yra sutrikimų. Jie taip pat gali būti elektrolitų ar medžiagų apykaitos sutrikimų simptomas. Tipiškos generalizuotos tonizmo-kloninės priepuoliai.

Arseno polineuropatija

Arseno polineuropatija yra liga, pasireiškianti nervų sistemos sutrikimais, atsirandančiais dėl apsinuodijimo arseno. Šiuo metu arseno polineuropatijos retai pastebimos ir gali būti ūminės ar lėtinės. Apsinuodijimas gali atsirasti netinkamai naudojant vaistus, kurių sudėtyje yra arseno, ar su arseno užterštu maisto produktu.

Pusės pokyčiai nervų sistemoje

Pusė nervų sistemos pokyčių dažnai minima kaip polineuropatijos priežastis, tačiau pastebėtą pareną šioje būsenoje sukelia žaizdos nugaros smegenų priekinės ragenos ląstelės ir patys raumenys, o ne periferinių nervų pokyčiai, kurie yra polineuropatijos priežastis. Metalinis švinas iš esmės niekada nėra ūmios apsinuodijimo priežastis ir.

Neuroninė fibrozė

Neurofibromatozė ar neurofibromatozė yra liga, kuri priklauso nervų ir odos sindromams. Jie sukelia išsivystymo sutrikimų, turinčių displazijos požymių audiniuose, atsiradimą, kilusį iš visų trijų gemalo lapų, daugiausia ektodermių. Dėl nenormalaus ląstelių diferencijavimo ir judėjimo ankstyvoje vystymosi stadijoje.

Navikas kietėjimas

Nugaros sustorėjimas yra liga, įeinanti į nervų ir odos sindromus. Tai vyksta su specifiniais pokyčiais, vykstančiais smegenyse, odoje, o kartais ir vidaus organuose (pvz., Vidaus organuose). širdis, inkstai ir kepenys). Vaikų kietėjimas yra paveldimas autosominiu vyraujančiu būdu, liga siejama su anemomis, pastebėtomis kochleoje.

Nugaros smegenų degeneracija

Nugaros smegenų degeneracija yra liga, kurios simptomus sukelia vitamino B12 trūkumas organizme. Tai sukelia simptomų sindromą, kurį sukelia nervų sistemos pažeidimas. Nugaros smegenų degeneracijos klinikinės ypatybės yra parestezija tolesnėse galūnių (kojų ir rankų) dalyse, ataksijoje ir paresezėje.

Hornero komanda

Hornero sindromas yra būklė, kuri atsiranda dėl žalos simpatinių plaukų (arba jų terpės), maitinančių tam tikras orbitos ir veido struktūras. Toks sindromas gali pasireikšti labai skirtingose ligos proceso vietose, nes gali būti pažeista pati vyriška nugaros smegenų juosta arba plaučiai, kurie eina į (ar iš) šią terpę.

Anartria

Anafterija arba disartrija yra terminai, apibūdinantys kalbos sutrikimus, kurie gali atsirasti dėl vykdomojo aparato pažeidimo mechanizmo, t. Šios raumenų grupės apima liežuvį, minkštą gomurį, gerklę ir lūpą. Žalos gali atsirasti raumenims ar nervams, kurie juos tiekia (klaidingai).

Įgimta miotonija

Įgimta miotonija arba Thomseno liga yra autosomelyškai vyraujanti arba recesyvinė paveldima liga, kuri dažniau būna vyrams. Būdingas bruožas yra ilgalaikis raumenų susitraukimas lėtai atpalaiduojant (šis sutrikimas atskleidžiamas vykdant judesius), kuris yra susijęs su raumenų metabolizmo sutrikimais, kurie sutrikdo.

Priekinis kulkšnis raumenų sindromas

Pintinė įvorė eina per siaurą erdvę, kurioje lengva suspausti. Dėl savo ypatingos padėties jis tarsi užraktuose. Priekyje esančio raiščio riba peties petnešomis iš priekio ribojama, o vidurinė kaklo raumens ar gimdos kaklelio riba yra galinėje pusėje, priklausomai nuo to, kur vyksta suspaudimas. Raumenų susitraukimas ar hipertrofija.

Tibiulio nervų pažeidimai

Blauzdikaulio nervas skatina judesius, susijusius su pėdos ir vienos lenkimo sąnariais, ir jutimo prie apatinės ir apatinės kojos paviršių kartu su užpakaline pėdos sritimi. Tibiulio nervų pažeidimas yra susijęs su raumenų funkcijos praradimu ar sutrikimu: pilvo blauzdikaulis, raiščių knyga, blauzdikaulio nugarėlė, ilgas pirštas ir kojų pirštas, trumpas blauzdikas.

Blauzdos nervo pažeidimas

Šlaunies nervas aprūpina raiščius šlaunikaulio ir klubo raumenims, nugaros ir keturgalvių šlaunų judesius. Jautriai sužeidžia odą ant šlaunies priekinio paviršiaus ir vidinės apatinės kojos ir pėdos pusės. Šlaunies nervų pažeidimo priežastys gali būti traumos, dubens navikai, spaudimas prie nugaros smegenų nervų šaknies (dažnai sukelto nugaros disko prolapso). Sužalojimas.

Savarankiškas drebulys

Nepriklausomas drebulys arba nepilnamečių liga yra centrinės nervų sistemos liga, kurios pagrindinis ir dominuojantis simptomas yra rankų ir galvos vibracija. Nepriklausomas drebulys yra vienas iš dažniausių motorinių sutrikimų, manoma, kad jis pasireiškia net 5 proc. Visų gyventojų, todėl ligos vystymosi tikimybė su amžiumi didėja. Gali atsirasti vidinis drebulys.

Ūminis anticholinerginis sindromas

Ūminis anticholinerginis sindromas yra ligos simptomų sindromas, susijęs su acetilcholino aktyvumo susilpnėjimu muskarininiame receptoriuje, kurio metu acetilcholinas įprastomis sąlygomis atlieka savo biologinį vaidmenį. Dažniausios anticholinerginio sindromo priežastys yra apsinuodijimas augalais, kuriame yra vadinamasis „anticholinerginis sindromas“. aktyvūs alkaloidai.

Spinalinės raumenų atrofijos

Spinalinės raumenų atrofija yra genetinė nervų sistemos būklė, paveldėta autosominiu recesiniu būdu. Ligos priežastis yra motoneuronų smegenys nugaros smegenyse, dėl ko atsiranda raumenų silpnumas ir atrofija. Pagrindinė raumenų atrofija pasižymi dideliu klinikinio progreso ir simptomų kintamumu.

SD SDW

Ryklių hidridas – smegenų skilvelių skysčio kaupimasis tarp kietos padangos ir arachnoido. Traumos dažnai sukelia pertrūkio tarp grobio tinklelio tęstinumą, dėl ko skystis išgaruoja ir kaupiasi kaip vanduo. Tarp standžiosios padangos ir bulvytės nėra tarpo. Jo gamyba.

Kūno demencija kairėje

Kraštutinė demencija yra liga, pasireiškianti klinikiniais parkinsonizmo ir demencijos požymiais. Alfa-sinukleino indėlių, kurie vadinami kairiuoju kūnu, buvimas rodomas intracellularly. Dauguma atvejų diagnozuojama tik po neuropatologinio tyrimo ir rodant nenormalius įterpimus centrinės sistemos struktūrose.

Meniere komanda

Meniere sindromas yra liga, atsirandanti dėl pažeidimo prieširdžių ir kochleijų nervų ir pasireiškia svaiguliu, įskaitant spengimą ausyse ir klausos sutrikimus. Po vidurinės ausies infekcijos ir kaukolės traumos gali kartais pasireikšti simptomai. Tačiau dažniau komanda iš anksto kuria žmones.

Heine liga – Medina

Heinego-Medino liga arba ūminis nugaros smegenų priekinis ragenos uždegimas yra liga, pasireiškianti nervų sistemos simptomais, kurie atsiranda dėl kai kurių jo struktūrų pažeidimo, o tai savo ruožtu yra virusinės infekcijos pasekmė. Mikroorganizmas, atsakingas už Heinego-Medina ligos protrūkį, priklauso enteroviruso grupei.

Kaukolės pagrindo lūžimas

Kaukės pagrindas yra sudėtingos struktūros. Kaulų struktūros, apimančios gyvybines centrinės nervų sistemos dalis, pvz., Išplėstinę šerdį ar smegenų kamieną, turi traumoje atsparų suspaustą kaulinį audinį, o kai kurios kaukolės struktūros sudaro delikatus audinius, kurie gali būti pažeisti. Tipiška kaukolė statyboje yra glaudus ryšys tarp kaulo ir kietos padangos, kurios priežastis.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*