Pagrindinė raumenų atrofija

[Total: 0    Average: 0/5]

Pradinis raumenų silpnumas greitai prisideda prie raumenų atrofijos, ypač tolesnėse galūnių dalyse. Taip pat yra krūtinės drebulys, tačiau jie dažnai nematomi, nes riebalinis audinys, kuris paprastai yra gerai išvystytas naujagimiams, slopina šį klinikinį simptomą.

Dėl šios priežasties sukrėtimai gali būti matomi tik liežuvyje, taip pat rankų pirštuose. Vaikui būdinga vadinamoji “kūdikio dozė”. varlės pozicija. Pacientai kvėpuoja diafragmos taku dėl sąnarių raumenų sąnario raumenų pokyčių.

Be to, giliai refleksai, kuriuos sukelia neurologinis vaiko tyrimas, išnyksta anksti. Pirma, silpnėja raumenų, esančių arčiau galūnių, refleksai, o kiti raumenys taip pat silpnėja.

Esant pažengusiam raumenų atrofijos etapui, pacientai išlieka praktiškai visiškai nemobilūs, negalintys laikyti savo galvų aukštyn, o grindys išlygina švytuoklę. Tolimesnės paresiso pasekmės ir ilgalaikis imobilizavimas yra kontraktūros ir deformacijos galūnėse.

Netiesiogiai šie nukrypimai daugiausia veikia stuburo sluoksnį, dėl kurio gali išsivystyti krūtinė ir viso kūno deformacijos. Pacientų psichinė raida yra normali, nėra intelekto sutrikimų, nepaisant labai sutrikimų motorinių funkcijų.

Vėlyvos pradžios formoje simptomai atsiranda po metų ar dviejų po gimimo. Pacientai gali vaikščioti savarankiškai ir gyventi iki suaugusio amžiaus.

Nugaros raumenų atrofijos diagnozė

Pagrindinis testas tinkamai ir patikimai diagnozei nustatyti yra molekulinis tyrimas, rodantis genetinius anomalius, būdingus stuburo raumenų atrofijai. Anksčiau buvo panaudotas histopatologinis raumens fragmentų tyrimas mikroskopu po jų tinkamo dažymo ir elektromiografijos.

Raumenų audinio pokyčiai yra mažų pluoštų, kurie sudaro ryšulius, buvimas. Be to, yra ir raumenų skaidulų su įprastiniu skersmeniu ir peraugu (atskirų pažeidimų skaičius priklauso nuo ligos tipo ir nugaros smegenų atrofijos laipsnio).

Be to, elektromotografinis EMG tyrimas rodo, kad yra vadinamųjų “mikroorganizmų”. Vis dėlto nėra nervų laidumo sutrikimų.

Diferencijuojant raumenų nugaros smegenų atrofiją, pirmiausia reikia atsižvelgti į ligas, kurioms būdingas raumens įtempimo sumažėjimas.

Nugaros raumenų atrofijos gydymas

Nugaros raumenų atrofijos gydymas yra tik simptominis, ligos gydymo būdai nėra žinomi. Pacientai turi būti apsaugoti nuo infekcijų, o nereikalingi ir trauminiai gydymo būdai turi būti pašalinti. Dėl paveldimo ligos pobūdžio genetinis konsultavimas yra būtinas visais atvejais.

Pastaruoju metu buvo bandoma gydyti stuburo raumenų atrofiją naudojant kamienines ląsteles, taip pat tuos, kurie yra pagrįsti liga sukeliamo geno sudėtimi ar intensyvumu.

Spinalinės raumenų atrofijos prognozė

Prognozė nugaros raumens atrofijoje yra nepalanki. Net menkiausioje formoje pacientai gyvena tik iki pilnametystės.

About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*