Periferinė tuberkuliozės aliejus atsiranda rečiau

[Total: 0    Average: 0/5]

Dėl anatominio artrito šlaplės ir tiesiosios žarnos artumą nuo vulvos struktūrų, jis ypač susiduria su infekcijomis ir uždegimais. Tačiau labiausiai paplitusių vulvos uždegimo priežastys vis dar yra traumų šiose vietovėse ir blogos higieninės intymios vietos. Taip pat atsitinka taip, kad makšties uždegimas per nuleidžiamą kelią nukreipiamas į aplink vulvos plotą. Šiomis sąlygomis dažnai pasireiškia niežėjimas, dėl kurio gali atsirasti antrinė oda.

Bakterijos, grybai, virusai ar parazitai sukelia uždegimą (pvz., “Bakterijos”, “grybeliai”, “virusai”, “parazitai”). utėlių, avižų). Dažniausiai pasitaikančios infekcijos yra: didesnės priekinės žarnos uždegimas, periapinis abscesas, herpesas, kondiloma ir vulva vulgaris. Gydymas konkrečiose ligose nesiskiria nuo dermatologinių normų, o ypatingas vaidmuo yra skirti rūpintis šių sričių intymia higiena.

Ūminis didesniųjų priekinių liaukų uždegimas

Ūminis atrijų liaukos uždegimas, dėl kurio atsiranda abscesas, laikomas tipine vulvos srities liga. Cista susidaro, užkimšant žandikaulių sekreciją. Jis yra antrinis dėl jo turinio užkrėtimo, kurio metu išsivysto abscesas, kartais labai didelis.

Dažniausios ligos priežastys yra bakterijos Escherichia coli, Proteus mirabilis, Bacteroides rūšis ir Neisseria gonorrhoeae. Būdingas prieširdžių uždegimo simptomas yra ūmus vulvos lūpos skausmas, kuris intensyvėja vaikščiojant ir apsunkina sėdėti. Simptomai vystosi greitai ir po kelių dienų aliejus gali augti ir sprogsta. Pagrindinis gydymo būdas yra absceso ertmės pjūvis ir drenavimas.

Dažniausiai atliekant procedūrą padaryta klaida – sukurti ribotą įpjovą, kuri neleidžia ištuštinti viso liaukos turinio. Po spontaninio aliejaus sprogimo patartina išplėsti susidariusį skylę ir įdėti filtrą į ertmę.

Visų pacientų nerekomenduojama vartoti antibiotikų moterims, sergančioms ūminiu atrijų uždegimu. Nors ligos pradžioje antibiotikų terapija gali sulėtinti arba sustabdyti proceso eigą, dažniau negu tai lemia gydymą ir vėluoja tinkamą gydymą. Tik nėščioms moterims dėl didelio infekcijos plitimo pavojaus yra skiriami antibiotikai – penicilinas – 7-10 dienų.

Rekomenduoti  Vyrų potencialas mažėja

Periparticular gland oil

Perinatalinės liaukos abscesas yra mažiau paplitęs. Simptomai yra panašūs į tuos, kurie pasireiškė ūminio didesnio priepuolio liaukos uždegimo metu. Gydymas taip pat yra panašus, abscesas yra supjaustytas, po to nusausinamas, o specialiais atvejais vartojami antibiotikai.
Mariusz Kłos

– Akušerija ir ginekologija “, ed. Mokslai. Grzegorz H. Bręborowicz, ed.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*