Pirminis hiperaldosteronizmas (Conn’o sindromas, aldosteronizmas)

[Total: 0    Average: 0/5]

Pirminis hiperaldosteronizmas (pirminis aldosteronizmo sindromas, Conna sindromas, aldosteronizmas, lotynų kalba). Hyperaldosteronismus). Pirmasis aprašytas Conno grupės atvejis Lenkijoje buvo paskelbtas 1957 metais. Pacientas buvo gydomas chirurginiu antinksčių adenomos pašalinimu. Pirminis hiperaldosteronizmas reiškia 30 metų ir vyresnių žmonių grupę. iki 50. Daugiausia vyksta moterims.

Pirminio hiperaldosteronizmo priežastys

Pirminį hiperaldosteronizmą sukelia per didelė ir autonominė aldosterono sekrecija vienos glomerulinės adenomos arba daugybės glomerulų adenomų, glomerulų sluoksnio vėžio ar hiperplazijos metu. Tai sukelia vandens ir natrio išlaikymą organizme su padidėjusiu kalio išsiskyrimu.

17-hidroksilinimo fermentinis defektas yra Conna sindromui palankus sutrikimas. Dėl susidariusio kortizolio trūkumo padidėja AKTH produkcija, o tai sustiprina antinksčių steroidų, neturinčių OH grupės, sintezę C 17. Sudėtyje yra perteklinių mineralocortikoidų, t. Y. Aldosterono, deoksikortikosterono, 18-OHDOC darinių. Tai vadinama įgimtu hiperaldosteronizmu.

Pirminio hiperaldosteronizmo simptomai

Pirmojo hiperaldosteronizmo simptomai yra

– pagrindinė ligos simptoma yra nuolatinė arterinė hipertenzija, ypač diastolinė hipertenzija. Nesant ortostatinio slėgio kritimo ir Valsalvos bandymo slėgio didėjimo.

– Pernelyg didelė aldosterono sekrecija pirminio hiperaldosteronizmo metu pasireiškia kalio trūkumu, padidėjusiu amoniaku, padidėjusiu šlapimo koncentracija ir rūgštėjimu,

– hipokaleminė alkalozė: gali sukelti tokius simptomus kaip parestezija, raumenų silpnumas ir stabligė, arba sukelti nuovargį angliavandenių tolerancijai;

– renino sistema aiškiai slopinama,

– progresavus liga, atsiranda pokyčių inkstų kanaluose, kurie pasireiškia padidėjusiu troškuliu ir dažnai reikia šlapintis, ypač naktį,

– kūno svorio padidėjimas yra didesnis kaip 1,5 kg per dieną.

Pirminio hiperaldosteronizmo diagnozė

Padidėjęs tepalų kiekis yra svarbus diagnostikos reikšmės pirminio hiperaldosteronizmo.

Pirminio hiperaldosteronizmo gydymas

Pradinio hiperaldosteronizmo gydymas susideda iš antinksčių navikų chirurginio pašalinimo. Jei liga atsiranda dėl jos buvimo, ši operacija suteikia galimybę visiškai išgydyti.

Rekomenduoti  Eco Slim - forumo apžvalgos, kaina, sudėtis, kur nusipirkti

Bendra rekomendacija gydyti yra mažai natrio dietos, praturtintos kalio sočiųjų produktų (grūdų, džiovintų abrikosų, slyvų ir kt.). ) Farmakologinis gydymas yra pagrįstas aldosterono blokuojančių vaistų, pvz., Aldosterono, vartojimu. spironolaktonas, eplerenonas, amiloridas ir triametras.

Pacientams, sergantiems arterine hipertenzija, pradiniame konservatyviame gydyme taip pat reikia naudoti kraujospūdį mažinančius vaistus.
Zhaneta Malec

Komentarai Pirminis hiperaldosteronizmas

rafi68 | 2009-04-20 11:33

Prašau susisiekti su kitu asmeniu, sergančiu šia liga. Jau keletą metų man buvo konservatyviai traktuojama dėl šios ligos, tačiau sakoma, kad jo neturiu. Tačiau aš kalio lašai, didelis troškulys, nuovargis ir vis dar šlapinasi.
Klauskite
atsipalaidavęs

piktas | 2009-07-16 16:36

Mane inkstuose buvo aptikta naviko, man ilgą laiką buvo problemų dėl spaudimo – padidėjo kalio kiekis, sumažėjo natris, sumažėjo natrio kiekis, o EKG rezultatai nėra pernelyg įdomūs, aš gaunu gerą kilogramą ir turiu vairavimo noras gerti, netrukus turiu operaciją, labai bijau. Aš turėjau daug lašų, bet rezultatai mažėja. Man 37 metai.

piktas | 2009-07-16 16:39

Man buvo pranešta apie aldosteronizmą su mama.

k. Plateau 1op. en | 2010-03-04 17:00.

Aš jau po operacijos, praėjus vieneriems metams, kai ieškojau ir rūpinosi žaidėju, su kuriuo aš atlikau operaciją. 2009 m. Rugpjūčio mėn. Visas antinkstis buvo pašalintas, nepaisant to, kad jis buvo tik 1 cm. Dabar jaučiasi labai gerai, aš vis dar kontroliuoju, aš turiu spaudimą niekada nepasiekti 120-70, kalio norma. Nepavyko padėti puikiems gydytojams Manheimo (Vokietija) universiteto klinikoje ir nepatenkinta medicinos technikos technika.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*