Priešlaikinis atskyrimas Guolių atskyrimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Priešlaikinis guolio atskyrimas gali pasireikšti be jokių nuspėjamųjų simptomų. Dažni pirmieji simptomai yra pilvo skausmas, vadinamas drebulėmis. Sumažėja nuotaika, baimė, dusulys, atsiranda silpnumas, kartais pacientai praneša apie pilvo pojūtį ir pilvo priespaudą. Kartais moterys nustoja jausti vaisiaus judesius.

Per anksti skiriant placentą, lytinių takų kraujavimas yra tipiškas simptomas. Tačiau kartais tai yra tas atvejis, kad net ir sunkiausiose bylose tai nėra sustiprėjusi. Kai kuriems pacientams kraujavimas iš viso nėra, kraujas kaupiasi tik tarp placentos ir gimdos sienos.

Labai retais atvejais, kai priešlaikinis padangos atskyrimas, kuris nėra nustatytas laiku, atsiranda šokas su tipiškais simptomais. Atsiranda pallorgenesis veido, burnos ir rankų odos. Širdies ritmas yra greitas ir seklus, o kraujospūdis mažėja.

Nepageidaujamas priešlaikinio placentos atskyrimo požymis yra tai, kad nėra kraujavimo, nes tai gali reikšti ankstyvą placentos atskyrimą ar krešėjimo sutrikimą.

Priešlaikinio atskyrimo pripažinimas

Priešlaikinio riebalų atskyrimo diagnozę galima nustatyti klinikiniais požymiais, nėštumo testais ir papildomais vaizdiniais bandymais. Sunkumo laipsnis vertinamas remiantis klinikine eiga (prarasto kraujo tūrį, gimdos raumens įtempimo laipsnį, šoko simptomų buvimą, krešėjimo sutrikimus, vaisiaus širdies funkciją) ir anatominius kriterijus.

Ultragarsas rodo gimdos kaklelio hematomos buvimą, bet jei placenta yra ant gimdos užpakalinės sienos, jos buvimas ne visada gali būti patvirtinamas. Diferencijuojant reikėtų atsižvelgti į visas kitas genitalijų kraujavimo priežastis, atsiradusias per trečią nėštumo trimestrą. (pvz., priekinis guolis, plyšimas gimdoje).

Sunkus pilvo skausmas be kraujavimo gali rodyti kitas simptomų priežastis, tokias kaip ūminis apendicitas, peritonitas, kasa, pyelonefritas ir kraujagyslių pažeidimas.

Ankstyvo atraminio atskyrimo gydymas

Priešlaikinio placentos atsiskyrimo atveju pacientas turi būti hospitalizuotas. Būtina įvertinti motinos bendrąją būklę (pagrindinių parametrų stebėjimą, šokų prevenciją, akušerinį tyrimą) ir vaisius (širdies funkcijos ir judesių įvertinimas, ultrasonografija).

Veiksmingiausias būdas susidoroti su priešlaikiniu atskyrimu dažnai yra atliekamas cezario pjūviu. Tai daugiausia priklauso nuo eksponatų, kurie kelia grėsmę motinos ar vaisiaus gyvenimui. Beta adrenerginiai receptorių stimuliatoriai yra naudojami ankstyvoje ankstyvoje perdozavimo placentų sekrecijos fazėje ir esant situacijoms, kai vaisius negali gyventi ekologiškai.

Priešlaikinio riebalų atsiskyrimo prognozė

Priešlaikinis padangos atskyrimas visada yra pavojinga būklė, ypač jei tai susiję su dideliu audinių guoliu. To nepadarius, motina ir vaisius gali mirti. Sunkūs atvejai labai dažnai atsiranda dėl vaisiaus mirties dėl jo hipoksijos ar kraujavimo.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*