Priešlaikinis seksualinis brendimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Iš pradžių nėra lytinių liaukų padidėjimo, ir yra pastebėti kiti brendimo požymiai, kuriuos sukelia padidėjęs hormonų sekrecija be didesnių kontrolės centrų (hipotalamino ir hipofizio liaukų) dalyvavimo.

Pernelyg didelis seksualinių hormonų kiekis gali kilti iš gonadų ar antinksčių ir gali atsirasti dėl medžiagų sekrecijos endokrininių aktyviųjų navikų.

Esant seksualiniams lytiniams santykiams būdingi brendimo bruožai, jei jie nėra, yra heteroseksualūs. Todėl priešlaikinių lytinių paauglių periferinių priežasčių pasiskirstymas išskiria iseseksualius veiksnius merginose (pvz., Paauglystės amžius, paauglystės amžius, paauglystės amžius). kiaušidžių cistos, estrogeną išskiriančių navikų, pirminis hipotirozė, lėtinis estrogenų vartojimas) ir berniukams (gonadotropiną gaminantys augliai, didesnių orų kiekių mažinimas branduolių ar antinksčių, pirminis hipotirozė ir lėtinis androgeno vartojimas).

Mezgėjų heteroseksualios formos priežastys yra kai kurie kiaušidžių navikai, androgeno vartojimas ir įgimta antinksčių hipertrofija, o veiksniai, susiję su heteroseksualine liga berniukuose, yra kai kurie antinksčių augliai, padidėjęs androgenų ir estrogenų konversija organizme arba estrogenų vartojimas .

Priešlaikinio seksualinio paauglystės pripažinimą

Diagnozę lengva padaryti, jei žinote, kokio amžiaus pacientas turi seksualinio paauglystės požymių. Svarbu atskirti, ar simptomai yra susiję su priešlaikiniu centriniu ar periferiniu seksualiniu paaugliškumu.

Dėl šios priežasties reikia parengti išsamią medicininę istoriją, atsižvelgiant į atsiradimo ir simptomų tipą, ligos eigą, anksčiau padarytą žalą ir galvos skausmą bei regėjimo sutrikimus. Interviu svarbi informacija yra seksualinio paauglystės šeimos narių kursas ir galimos endokrinologinės ligos.

Paciento aukštis ir svoris bei kaulų amžius turėtų būti sistemingai vertinami atsižvelgiant į kairiojo riešo karklo radiologinį vaizdą. Diferencijavimas patvirtina laboratorinio tyrimo rezultatą su gonadoliberino hormono vartojimu (centrinės kilmės ligomis, po vartojimo padidėja lytinių hormonų kiekis).

Priešlaikinio seksualinio paauglio atveju, jei yra pagrindinių priežasčių, reikia atlikti oftalmologiją, neurologiją, kompiuterinę tomografiją ar galvos magnetinį rezonansą, ypač hipotalamo-hipofizės srityje.

Rekomenduoti  Žaizdos sindromas

Jei liga yra periferinė, atliekama gonadų ir antinksčių vaizdavimas ir nustatoma lytinių hormonų ir antinksčių androgenų koncentracija, siekiant nustatyti fermentų blokus ir hormonų išskiriančius navikus, kurie sukelia per ankstyvaus periferinės kilmės pubertą.

Priešlaikinio brendimo gydymas

Terapija priklauso nuo ligos formos ir jos priežasčių. Kai kuriems centrinės nervų sistemos navikams, gonadėms ir antinksčiams yra rekomenduojamos chirurginės procedūros. Įgimtai antinksčių hipertrofijai ir hipotiroidizmui skiriami hormonai, kurių organizme trūksta.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*