Pripažinimas nustatomas po turinio demonstracijos

[Total: 0    Average: 0/5]

Įtariami smegenų pokyčiai gali sukelti klinikinius požymius. Pagrindinis neurotransmitavimo tyrimas yra galvos kompiuterinė tomografija, rodanti smegenų spaudimą ir poslinkį per skysčio rezervuarą (kartais didelį hidrocefalijos kiekį). Diagnozė nustatoma, kai yra įrodytas turinys, kuris yra panašus kaip ir smegenų skysčio tankis.

Kompiuterinė tomografija yra naudingas testas nuo kelių valandų iki maždaug 3 savaičių po sužeidimo. Po šio laiko pažeidimas gali būti supainiotas su lėta hipodendrine hematoma, kuri skiriasi nuo neegzistuojančio maišelio ir mažesnio baltymų kiekio (tokia klaida neturi svarbaus vaidmens, nes gydymo procedūra abiejose ligose yra vienoda). Tyrimas, rodantis, kad nukrypimai vyksta ligos metu, taip pat yra akies dugnas, kuriame yra regos nervo disko edemos buvimas.

Be subfaringos hematomos, diferencijavimui reikėtų atsižvelgti į smegenų kiekio sumažėjimą po sunkios kranikozės traumos, dėl kurios išsiskiria aksonai.

Praėjus maždaug mėnesiui KT įvaizdyje, pastebėtas smegenų kiekio sumažėjimas gali lydėti skystų dangų išplėtimą, kuris klaidingai interpretuojamas kaip subfaringos hidridai.

Šiais atvejais būtina diferencijavimas (smegenų struktūros nekeičiamos), nes tik pofaringaginis hidridas reikalauja chirurginės intervencijos.

Gydymas ir prognozė SD

Hidrocefalozė, sukelianti smegenų struktūrų slėgį ir poslinkį, taip pat neurologinius simptomus, reikalauja chirurginio gydymo. Hidroksido kiekio pašalinimas yra lengvesnis nei hematomos ištuštinimas. Paprastai pakanka padaryti tik vieną trepanato skylę.

Prognozė prognozuojant GVS daugiausia priklauso nuo pokyčių dinamikos. Jos dažniau patiria perviršinį ar lėtinį pažeidimą. Chirurginio gydymo naudojimas yra susijęs su dideliu pažeidimų pašalinimo veiksmingumu.

Rekomenduoti  Fish XXL - kiek tai kainuoja ir ar verta pirkti
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*