Procesas “Pasagos lizdas” yra chirurginis

[Total: 0    Average: 0/5]

Pasagos inkstai yra įgimtas sutrikimas, kuris atsiranda dėl dviejų galutinių inkstų pririšimo per pirmąjį nėštumo trimestrą. Tai įvyksta dažniausiai kelis šimtus gimdymų.

Kai kuriems naujagimiui yra nustatytos papildomos anomalijos, įskaitant kitas sistemas: kaulus, širdies ir kraujagyslių sistemas ir virškinimą. Be to, skirtingi šlapimo takų struktūros defektai gali egzistuoti kartu su pasagos inkstais.

Dauguma pasagų inkstų atvejų yra susiję su viršutinių inkstų stulpų sujungimu, tik keli iš jų eina su šių organų jungtimi per jų apatinius polius. Plotas, kuriame inkstai ištirpsta, yra žinomas kaip dailidės plotas.

Tai gali būti jungiamasis audinys arba (šiek tiek dažniau) minkštimas. Nenuostabu, kad paukščiai yra iš apatinės abiejų ar vienos inkstų grupės.

Inkstų glandulio simptomai

Arklių skumbrės inkstai gali būti kliniškai netinkami. Dauguma šio vystymosi defekto vaikų turi skirtingo intensyvumo inkstų dubens ir dubens sistemą. Tipiniai pakeitimai yra grafiniame paveikslėlyje.

Be to, yra nenaudingas posūkis ir nenormalus ilgų inkstų ašių kryptis. Be to, kampinės nuotraukos (po kontrastuojančių agentų) dažnai rodo arkinį šlapimo pojūtį.

Venų ir arterijų vaskulizacija pasagos rumele pasižymi daugybe veislių (tai yra vadinamoji kraujo vaskulizacija). kraujagyslių anarchija). Tais atvejais, kai šlapimtakių struktūra suspaudžiama per kraujagysles, disfunkcijos atsiranda dėl neįprasto šlapimo nutekėjimo iš vieno ar abiejų inkstų, dėl kurio susidaro hidronofozė ar inkstų akmenys. Kartais šlapimo susikaupimą sukelia stipraus kartelio, kuris kartais yra didelis.

Gydymasis pasagos inkstuose

Procedūra vėmimui inkstuose yra chirurginis. Chirurginiai metodai yra grindžiami ryšiu tarp inkstų (jei įmanoma) ir šių organų tinkamų anatominių ir funkcinių sąlygų atkūrimu. Chirurginiame gydyme gali atsirasti nenormalių ar pernelyg trumpų indų.

Kai kuriais sudėtingais pasagos inkstais atvejais būtina gydyti nuo hidronefrozės ir jo pasekmių. Šlapimo takų infekcijos ir infekcijos plitimas į kitus organus gali būti pavojingas.

Jei gydymas yra pakankamai anksti (prieš pradedant bet kokias komplikacijas), pasagos inkstų gydymas yra patenkinamas.
Mariusz Kłos

– Urologija. Handbook for medical students “, ed. Sciences. Andrzej Borkowski, ed., PZWL Medical Publishing House, Varšuva.
– Diagnostikos ir gydymo urologijos vadovas “Mike B. Siroky, Robert D. Oates, Richard K. Babayan, red. Leidimas pol.Krzysztof Bar, red. Czelej, Liublinas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 185 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*