Prospect Lupoid Spread Face

[Total: 0    Average: 0/5]

Profilaktinis lupoidas, išsibarstęs ant veido, yra tuberkulino forma, kuri eina su veido dalelėmis esančiais mazgeliais. Nutraukimo priežastys greičiausiai yra susijusios su alergine reakcija į mikroorganizmus, atsakingus už tuberkuliozės atsiradimą. Tačiau įtariamos ir kitos priežastys, kurios gali turėti įtakos daugiapakopio paršelio lupoido vystymuisi.

Paršelių lupoido simptomai į išsisklaidžiusį veidą

Odos žydėjimas ant veido yra mažų mazgelių pobūdis, kartais suteikiant kelią randus. Pažeidimai neapsiriboja didesniais ligų protrūkiais.

Pušies lupoido išsiplėtęs veido kursas yra lėtinis ir trunka daugelį mėnesių, ir nėra sisteminių simptomų, tokių kaip karščiavimas ar bloga nuotaika. Tuberkulino reakcijos paprastai yra neigiamos arba silpnai teigiamos.

Daugiasluoksnio paršelio lupoido atpažinimas

Profilaktinis veido lupoidas diagnozuotas po įprastų klinikinių ypatybių, ypač į veidą išsiskyrusių dalelių. Diagnostikos procese gali būti naudinga histologiškai patikrinti odos pažeidimus mikroskopu.

Daugelio veido balandžių lupoidų diferencialinė diagnozė yra svarbiausia rožinė spuogai, kurios metu nenustatomas skilimas ir randai, taip pat veido sarkoidozė, dažnai lydi organų ir kaulų pokyčius.

Daugiapakopio paršelio lupoido gydymas

Daugelio veido paršelio lupoido, kaip ir kitų tuberkuliocidų, gydymas grindžiamas anti-tuberkuliozės formų (pvz., Tuberkuliozės, lupus vulgaris ir kt.) Įvedimu. izoniazidas). Jų naudojimas yra susijęs su didelio veiksmingumo, tačiau gydymo trukmė paprastai yra keletas mėnesių. Iš kitų farmakologinių agentų buvo vartojamas rifampicinas.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*