Pusės pokyčiai nervų sistemoje

[Total: 0    Average: 0/5]

Pusė nervų sistemos pokyčių dažnai minima kaip polineuropatijos priežastis, tačiau pastebėtą pareną šioje būsenoje sukelia žaizdos nugaros smegenų priekinės ragenos ląstelės ir patys raumenys, o ne periferinių nervų pokyčiai, kurie yra polineuropatijos priežastis.

Metalo švinas paprastai niekada nėra ūmios apsinuodijimo ir nervų sistemos simptomų priežastis. Ūminis švino ir neorganinių druskų apsinuodijimas yra labai retas. Lėtinės būklės yra ypač svarbios žmonėms, kuriems gresia pavojus dirbti (pvz., Darbo vietoje, darbo vietoje ir kt.). baterijų ir akumuliatorių gamyboje, dažuose ir dažikliuose, skardinėse ir kosmetikos dalyse).

Suaugusiesiems neorganinės druskos patenka į kūną, pirmiausia per kvėpavimo takus, o mažesniu mastu per virškinimo traktą. Švinas yra susijęs su eritrocitais kraujyje. išsiskiria inkstai.

Smegenų pokyčiai nervų sistemoje

Pusiausvyros pokyčiai nervų sistemoje dažniausiai pasireiškia lėtiniu apsinuodijimu, pradinis ir būdingas simptomas yra dvišalis rankų ir pirštų lygintuvų silpnumas. Tolimesnėje ligos eigoje susilpnėja nykščio judesio, dilbio lenkimo ir peties raumens raumenys. Paprastai nėra jutimo sutrikimų.

Depresija apatinėse galūnes yra retas, jei tai vyksta daugiausia dėl raumenų, kuriuos indervuoja bendras plaučių nervas (susijęs su ištiesinimu ar kitokiu pėdos nugarėlės lenkimu).

Tolimesni simptomai gali būti: nuovargis, raumenų skausmas, dirginimas, nemiga, apetito sumažėjimas, šviežios atminties pablogėjimas ir koncentracijos sunkumai. Gali pasireikšti sunkus apsinuodijimas, pilvo skausmas, vidurių užkietėjimas, sąnarių skausmas, libido silpnumas, anemija ir inkstų nepakankamumas.

Ūminio ir poakutinio apsinuodijimo švokus smegenų simptomai gali pasireikšti vadinamu „smegenų prieaugiu“ forma. švino encefalopatija: psichiniai sutrikimai, traukuliai ir židininiai traukuliai. Ši sąlyga kelia rimtą pavojų paciento sveikatai ar gyvenimui, todėl būtina nedelsiant imtis priemonių.

Nervų sistemos pokyčių požymių ir požymių atpažinimas ir gydymas

Nustatant postahalogeninių pokyčių nervų sistemoje diagnozę, būtina surinkti tikslią istoriją, kurioje atsižvelgiama į švino junginių poveikį profesionalioje ir kasdienėje aplinkoje.

Rekomenduojama atlikti pagalbinius tyrimus: nustatyti švino koncentraciją kraujyje, karbamido ir kreatinino koncentraciją serume, be to, reikia atlikti kraujo morfologiją su tepinėliais ir bendrą šlapimo tyrimą. Diagnozės nustatymas taip pat leidžia lengviau patvirtinti klinikinius simptomus (būdinga paresiso vieta).

Švinas apsinuodijamas švirkščiant chelatoną. Tinkamas paresiso gydymas dažniausiai sukelia jo nutraukimą po kelių gydymo mėnesių. Procedūra taip pat reikalauja nutraukti švino ekspoziciją ir simptominį gydymą.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 190 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*