Ramieno kaulų lūžiai

[Total: 0    Average: 0/5]

Priaugdymo veleno lūžiai dažniausiai pasireiškia suaugusiesiems ir yra “spiraliniai” lūžiai, kurių lūžiai išstumiami. Jie pasireiškia pečių deformacijomis, patinimu ir skausmu, taip pat limbų mobilumo apribojimais. Kartais dėl žalos sužeistas didelis kraujo kiekis ir susidaro didžiulė hematoma – tada ranka yra sunki ir oda yra įtempta.

Kartais tokio tipo lūžio metu pažeistas radialinis nervas ar arterija. Gydant, tikslas yra nustatyti lūžius naudojant neinvazinius metodus. Jei tai neįmanoma, taikomas 6-8 savaičių minkštas padažas.

Ašmenų veleno lūžiai atneša geros prognozės – ankstyvas sukibimas ir naudingas atsistatymas pasiekiami net tais atvejais, kai kaulų fragmentai nėra tiksliai sureguliuojami. Operacijos indikacija yra nervų ar arterijų pažeidimas.

Kiaušidės epifizės lūžiai

Liemenės epifizės lūžiai dažniausiai yra netiesioginių sužalojimų pasekmė. Paprastai tai yra superranaliniai pažeidimai, kurie dažniausiai pasireiškia vaikams. Jie pasireiškia skausmu ir alkūnės sąnarių patinimu, taip pat žymiu mobilumo judesio apribojimu.

Kartais žarnos arterija yra pažeista tuo pačiu metu, todėl perlaužimo metu gali išsivystyti galūnės kraujotakos sutrikimai. Liemens proksimalinio epifizės lūžių gydymas yra konservatyvus. Frakcijos nustatomos pagal paciento anesteziją. Tai nėra neįprasta, kad procedūra uždarytų šviesą ar sugadintų arteriją. Kaklo kilpos imobilizacija pakanka.

Apatinės kaulo lūžių lūžių sąnarys

Lūžių sąnario srities lūžiai dažniausiai yra tiesioginės žalos rezultatas. Dažnai pasitaiko smarkiai pažeidžiant šios srities minkštus audinius. Klinikiniai požymiai yra panašūs. Pasirodo staigus ir stiprus skausmas, alkūnės sąnarys yra pernešamas, bendras sąnario kontūras yra neryškus ir sumažėja galūnių judesys.

Liaukos kaulų lūžių transtorakcinėse lūpose dažnai yra daug ir mažų lūžių, todėl gydymo procedūros yra labai sunkios, o chirurginė ir neoperacinė terapija dažnai nesukelia numatytų rezultatų, lanksčiojo sąnario judesiai nėra visiškai atsigauti.

Rekomenduoti  Pantoflex - Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

Staigus ir stiprus raumens susitraukimas, susietas su šoninės condylaration ir medinės epikondilakcijos struktūromis, yra jų atskyrimo ir išstūmimo priežastis. Kartais šis plunksnas traukiamas į alkūnės sąnarį, jei jis traumos.

Lūžių su šiek tiek pasislinkimu pakanka įtvirtinti galūnę ant kaklo kilpos ar gipso korpuso 90 laipsnių kampu – po 3-4 gydymo savaičių tokio gydymo patartina pradėti reabilitaciją, susidedančią iš alkūnės sąnario pratimų . Jei pasireiškia reikšmingi judesiai, būtina atlikti chirurginį gydymą.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 347 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*