Rumunų rinkimų frontas

[Total: 0    Average: 0/5]

Priekinė lupusinė eritema yra lėtinė autoimuninė liga, sukelianti odos, inkstų, sąnarių, smegenų, plaučių ir širdies pažeidimą. Lupus dažniausiai būna moterims, dažniausiai 25-55 metų amžiaus.

Lupuso priežastys

Tiesa lupuso ligos priežastis dar nežinoma. Tikėtina, kad ligos priežastis gali būti virusinė infekcija ar genetinės būklės. Genetinį ligos foną palaiko jungiamojo audinio ir vilkligės ligos šeimos istorija, ypač dvynių atveju ir dažnas egzistavimas su imunologiniu deficito sindromu (ypač su IgA trūkumo sindromu).

Pacientams, gydytiems izoniazidu, hidralazinu, dilantinu ar prokainamidu, gali sukelti visceralio vilkligę būdinga patologinė būklė. Tik tada, kai šie vaistai nutraukiami, sveikata yra atkurta.

Sisteminių vilkligės pacientų kraujo serumas turi daug antinulinių antikūnų (prieš ląstelių branduolio komponentus, pvz., Vilkligę, vilkligę, vilkligę ir vilkiką). DNR, nukleoproteinai) ir kompleksų susidarymas su atitinkamais antigenais parodo ligos vaizdą.

Priekinės raudonosios vilkligės erithematos diagnozė

– hematoksilino kūnai,
– fibrinidinių indėlių buvimas kraujagyslėse ir serumo membranų paviršiuje,
– uždegiminių ląstelių ir limfocitų atsiradimą inkstuose,
– inksto bazinės membranos storis (membraninis vilkligės nefritas),
– odos biopsija parodo atrofiją, epidermio hiperkeratozę, limfocitų ir histiocitų kaupimąsi dermoje ir IgG uždegimuose,
– vaskulito tipo pokyčiai (mažuose organų induose).

Lupus ženklai

Labiausiai paplitusios vilkligės ligos simptomai yra
– karščiavimas
– apetito praradimas dėl svorio netekimo,
– sąnarių pokyčiai (skausmas ir paraudimas mažų ar didelių sąnarių srityje, galimas tiekimo eksudatas)
– odos pažeidimai – gali atsirasti kaip vienintelis ligos požymis be vidaus organų įsitraukimo. Daugeliui pacientų odos pažeidimas būna būdingas drugelio veidas arba eritemos pažeidimas ant paveiktų odos fragmentų. Taip pat yra galimybė matyti, angioneurozinė edema ar Raynaud sindromas.
– inkstų veikla (nefrozinio sindromo ir inkstų nepakankamumo simptomai, proteinurija ir hematurija),
– širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai (eksudatyvinis pleuros uždegimas, epikarditas, bakterinis endokarditas, vadinamieji „širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai“). Lebmanonas ir maišeliai.
– neurologiniai simptomai (psichozė, traukuliai su išsiliejimais, neefektyvūs EEG pokyčiai, emocinis labilumas),
– skausminga limfadenopatija, kepenų padidėjimas.

Rekomenduoti  Weber I krikščioniškas poodinio audinio uždegimas

Laboratoriniai tyrimai rodo pastebimą modelį:
– branduolinių antikūnų buvimas kraujyje yra įrodytas imunofluorescencija,
– LE ląstelių buvimas,
– greitesnis raudonųjų kraujo ląstelių kritimas,
– normukraminė anemija ir normocitinė anemija,
– leukopenija ir trombocitopenija,
– aukštesnis IgG serumo lygis,
– Baltymų, eritrocitų ir leukocitų randama tiriamame šlapime,
– Pažengusiame ligos stadijoje inkstuose sumažėja visi baltymai, išskyrus IgM ir alfa2M.

Lupus gydymas

Lupusą gydantis eritema priklauso nuo ligos aktyvumo.

Lupus kanalų atveju, kai yra didelis karščiavimas ir sąnarių pasikeitimai, rekomenduojama vengti saulės spindulių, ramybės ir aspirino vartojimo. Kituose vilkligės formose rekomenduojama gydyti kortikosteroidais. Atsparioms kortikosteroidazėms rekomenduojama imunosupresija.

Dauguma pacientų išgyvena vidutiniškai 5 metus po pirmųjų ligos simptomų. Mirtį sukelia uremija, kraujotakos nepakankamumas, hemoragija ir bakterinė infekcija.
Zhaneta Malec

Komentarai

Lūžis | 2008-11-15 15:54

Mano 17 metų seserio gydytojai atrado Tocheną, kad skaityčiau apie ligą. bijoti už jos * (.

optimist | 2008-11-27 10:43

Aš jau trejus metus dirbo vilklige. Aš esu optimistas. Turiu geresnių ir geresnių rezultatų. ir dabar aš nemanau, kad esu serga. Aš esu steroidas. Viskas, aš bijau, yra nėštumas. Arba, ar galiu, ar geriau, pavyks. Aš jus sveikinu.

Komisija toliau stengsis šioje srityje 2008-11-30 21:12

Kažkas rašė straipsnyje, kad jūs galite gyventi su šia liga 5 metus. Aš gyvenu su ja nuo 1930-ųjų ir esu gerai. CzAsami toks [rašymas daro daugiau žalos negu gera].

Cortex | 2008-12-02 22:02

Jau keletą mėnesių kenčia nuo sąnarių skausmo, man yra šlapime baltymų pėdsakai ir daug leukocitų. Aš turėjau aukštesnę temperatūrą (vidutiniškai 37,6) daugiau nei tris mėnesius, o ANA limitas yra 1: 160. Gydytojas įtaria, kad aš turiu sisteminę vilkligę, man yra stebimas, tačiau tikiuosi, kad tai nėra vilkligė. Kokius papildomus tyrimus turėčiau atlikti, norint išvengti šios ligos, ar kas nors turėjo ar turėjo panašių simptomų?

Rekomenduoti  Dideliuose kriterijumi atsižvelgiama į širdies priepuolį
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 324 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*